Kitten vs. Balloons vs. Nervous Dog

58 493
Oh, the tension...
Sledované video přidal uživatel: oddborne dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: kitten, cat, balloon, tangled, crying, anxious, cute, biting, fighting, balloons, near, worried, nervous, dog, kawaii, adorbz, fury, friend, silly, goofy

Vtipy, které tě dostanou!

Leželi vysoko v alpských horách na italské frontě. Zdravotnímu personálu přinášeli léky zvláště cvičení mezci v bednách zavěšených na bodcích.Šrapnel jednou nešťastnou náhodou dopadl na obvaziště.Telegrafovali úak do blízkého tábora :"Potřebujeme ihned nového lékaře a mezka!"Druhý den došla odpověď."Lékaře nemáme posíláme dva mezky!"

Paní učitelka dá dětem ve škole korunu, aby ji co nejlépe prohospodařily. Za týden se dětí ptá, jak to udělaly. Přihlásí se Anička a povídá: "Ja jsem koupila třešinky, ty jsem snědla a pecičky jsem zasadila. Ty až vyrostou, tak z nich bude stromeček s třešinkama." Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. Přihlásí se Jiřinka a povídá: "Já jsem koupila broskvičku, tu jsem snědla a pecku jsem zasadila. Ta až vyroste, tak z ní bude stromeček s broskvema." Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. Přihlásí se Pepíček a povídá: "Já jsem koupil jitrnici." Paní učitelka se podiví, ale Pepíček jí hbitě odpovídá: "Doma se s ní sestra pohlavně ukojila, pak jsme ji snědli, špejlí si vydloubali zuby, střívko použil táta v noci jako prezervativ, ráno jsme do ní nasrali a matka ji šla vrátit jako zkaženou no a tady máte zpátky tu KORUNU!!!"

Chyběl jsem, protože jsem měl tak silnou zimnici, že jsem čural led.

Povídá holčička z nóbl rodiny: „Mami, co je to anděl?” „To je takové děťátko, jako ty, jenže má křidýlka a může lítat.” „Tak proč teda táta říkal mé slečně vychovatelce, že je anděl? Copak lítá?” „Zatím ne, ale brzo poletí.”

Prodám sedačku. Zn.: Nesedí mi.

Podobná YouTube videa

1:34 Pug dog doing tricks.

Pug dog doing tricks.

Autor: capttaylor03
Počet zhlédnutí: 903 542

0:30 yoda the pug vs. baby goat

yoda the pug vs. baby goat

Autor: AMMOchells
Počet zhlédnutí: 566 850

1:00 Dog vs. Cat

Dog vs. Cat

Autor: raydarmumztheword
Počet zhlédnutí: 155 122

1:25 cry baby pug crys like a baby for his toy

cry baby pug crys like a baby for his toy

Autor: 420MOTORSPORTS
Počet zhlédnutí: 262 623

2:16 Pugs Attak

Pugs Attak

Autor: natydegoyl
Počet zhlédnutí: 350 196

4:56 The Face of Dogfighting: One Dog's Incredible Journey

The Face of Dogfighting: One Dog's Incredible Journey

Autor: hsus
Počet zhlédnutí: 475 705