Olivia Newton-John "Physical" [01] - TV commercial (1981)

9 127
1981 TV commercial promoting Olivia Newton-John's new album, "Physical", on MCA Records and Tapes.
Sledované video přidal uživatel: Lottoman17 dne 18. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: TV commercials, Olivia Newton-John, Physical, MCA Records and Tapes, cassette tapes, retro TV ads

Vtipy, které tě dostanou!

Mamíííííí, mamíííííííí, mě opuchl prst!A jak jsi to poznal, Pepíčku?Nevejde se mi do nosu.

V půl jedné v noci zazvoní někdo u lékárníka. Rozespalý lékárník se roztržitě oblékne, otevře a spatří opilého, škytajícího námořníka. „Vy jste lékárník?” ptá se ho vrávorající námořník. „Ano. Co se stalo?” „A jste majitelem této lékárny?” „Ano, jsem. Co si přejete?” „Prosím vás,” škytne námořník, „máte takové bílé kulaté pilulky proti mořské nemoci?” „Mám!” vyrazí ze sebe lékárník a zuří vzteky, protože ho kvůli takovéhle hlouposti vytáhl z postele. „Tak si je strčte za klobouk!” zařve ze všech sil námořník a s hurónským smíchem zmizí za rohem. To by mohl být docela klidně konec, jenže chudák lékárník je zlostí celý bez sebe, rozmrzele se svlékne, vleze do postele a rozčilením nemůže usnout. Asi tak za půl hodiny se zvonek opět ozve. Lékárník vyskočí, navlékne kalhoty, letí ke dveřím a tam stojí zase námořník. Lékárník se chce na něho vrhnout, ale vidí, že tohle je někdo jiný, tenhle je menší a má knírek. „Promiňte,” omlouvá se námořník s knírkem, „nebyl tady asi tak před půlhodinou jeden opilý námořník?” „Byl!” vyhrkne lékárník. „A ptal se vás, jestli jste lékárník?” „Ptal.” „A vy jste mu řekl, že ano.” „Ano, řekl.” „A ptal se vás,” pokračuje námořník s porozuměním, „jestli jste majitelem této lékárny?” „Ano, ptal,” odpovídá netrpělivě přešlapující lékárník. „A vy jste mu řekl, že jste jejím majitelem?” „Ano, řekl.” „A zeptal jste se ho, co si přeje?” pokračuje pomalu rozšafný noční návštěvník. „Ano,” přikyvuje zkoprnělý lékárník. „A on si přál vědět, zda máte takové bílé kulaté pilulky proti mořské nemoci?” „Ano, přál.” „A vy jste mu samozřejmě řekl, že je máte?” „Ano, řekl.” „A on vám řekl, abyste si je strčil za klobouk?” „Jo, řekl!” vyhrkne lékárník. Námořník se dobrácky usměje a pokračuje: „Tak já jsem vám jen přišel říct, že už si je za tím kloboukem nemusíte nechávat, a můžete si je zase klidně vyndat, protože jste naletěl na nejapný žert mého opilého kamaráda!”

Včera jsme se s manželkou strašne pohádali, ale nakonec přilezla po kolenou.A co říkala?Vylez zpod toho gauče, ty srabe!!!

Přítel volá blondýnce na mobil: „Čau, kde jsi?” „Sedím.” „Dobře, tak vyjdi ven.” Jeho blonďatá přítelkyně se chvíli neozývá, až si chudák začíná dělat starosti. Nakonec přece jen uslyší její udýchaný hlas: „Tak jsem tady.” „Ale kde?” diví se přítel. „Stojím před tvým domem a pořád tě nevidím...” „No, já taky nejsem doma, ale na silnici. Jela jsem do města nakoupit...”

Jednoho dne se jeden novic trochu opije a dobyva se do klastera. Druhy den matka predstavena vola opatovi: "Bratre Ondreji, zde je sestra Panna Marie, jeden z vasich novicu se sem vcera snazil dostat. To uz se nesmi nikdy prihodit!" Dalsi den se dalsi novic opije a znovu: "Bratre Ondreji, zde je sestra Panna Marie, jeden z vasich novicu se sem vcera dobyval. To uz se nesmi opakovat!" O par dni pozdeji: "Bratre Ondreji, tady sestra Marie..."

Podobná YouTube videa

2:08 Annaku Naburju Batak Pop Album Emas

Annaku Naburju Batak Pop Album Emas

Autor: daimonmustdie
Počet zhlédnutí: 83 494

3:04 VENDE- SE EM GUARAREMA SP 11 46932600

VENDE- SE EM GUARAREMA SP 11 46932600

Autor: trosatt
Počet zhlédnutí: 6 179

0:41 O dia em que o CasD parou a mando do Terror.

O dia em que o CasD parou a mando do Terror.

Autor: esfcv
Počet zhlédnutí: 2 017

9:44 Abel Molina's Ma Te TSLU

Abel Molina's Ma Te TSLU

Autor: kimmalaluan
Počet zhlédnutí: 1 208

2:23 Hallux Valgus Taping

Hallux Valgus Taping

Autor: dhathletictraining
Počet zhlédnutí: 5 920

1:13 Percy Jackson and the Olympians Cast

Percy Jackson and the Olympians Cast

Autor: rosedurant159635
Počet zhlédnutí: 39 885