Olivia Newton-John "Physical" [01] - TV commercial (1981)

9 143
1981 TV commercial promoting Olivia Newton-John's new album, "Physical", on MCA Records and Tapes.
Sledované video přidal uživatel: Lottoman17 dne 18. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: TV commercials, Olivia Newton-John, Physical, MCA Records and Tapes, cassette tapes, retro TV ads

Vtipy, které tě dostanou!

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Pomalu se schyluje k manzelovym narozeninam. Tak se zena muze zepta, co by mu udelalo radost. "Co by jsi chtel k narozeninam?" "Zbran. Napriklad revolver." "Ne! Zbran Ti nikdy nekoupim!" "Ale ja bych ji tak chtel.... " "Povidam, ze ne! Kdo rozkazuje v tomhle dome? " "Ty. Ale kdybych mel zbran..."

Jedna sedmnáctka otěhotněla a lékař jí odmítl provést interrupci. „Podívej, zůstaneš tady a až děcko porodíš, podstrčím ho jiné ženě a řeknu jí, že měla dvojčata,” navrhl. Když ten den přišel, zrovna v nemocnici nebyla žádná jiná rodička. Jediným dalším pacientem byl kněz. Doktor se rozhodl nebojácně dodržet slovo. Zanedlouho se kněz probral z narkózy a doktor mu říká: „Nevím, jakým zázrakem je to možné, ale porodil jste syna. To on byl příčinou vašich bolestí břicha.” Kněz byl dojat zázračnou událostí a radostně přislíbil syna vychovat. O mnoho let později, když ležel na smrtelném loži, si dal syna zavolat a vysvětlil mu jeho zázračné zrození: „Tak vidíš, synu. Já nejsem tvůj otec, ale tvoje matka. Biskup Michal je tvůj otec!”

„Stálý plat, padesát tisíc měsíčně, firemní vůz, mobil, stravovací lístky... Určitě vás přijmeme, už můžete rozvázat svůj současný pracovní poměr, ujišťoval mne personální vedoucí,” vypráví spolunocležníkům v lepenkových krabicích čerstvý bezdomovec.

„Vidím jediný způsob, jak dostat všechny naše skauty před desátou do stanů,” řekl skautský vedoucí svým pobočníkům. „A jak myslíš, Kendy?” „Udělat smíšené dvojice, chlapec a dívka.”

Podobná YouTube videa

2:18 TMNT: TF/MW (snes) 3

TMNT: TF/MW (snes) 3

Autor: darkdrizzle
Počet zhlédnutí: 9 470

1:43 TMNT: TF/MW (snes) 4

TMNT: TF/MW (snes) 4

Autor: darkdrizzle
Počet zhlédnutí: 5 974

2:14 Consecuencias del Alcohol

Consecuencias del Alcohol

Autor: wwwdemetrioeu
Počet zhlédnutí: 48 923

2:07 TPM, às vezes nem o absorvente aguenta

TPM, às vezes nem o absorvente aguenta

Autor: Prikzinhah
Počet zhlédnutí: 306 290