Nike Soccer Commercial - Good vs. Evil

15 361 180
This is a commercial for nike where the good guys (the allstar players of Europe) take on devil figures and beast them.
Sledované video přidal uživatel: afromike33 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Soccer, Commercial, Futbol, Nike

Vtipy, které tě dostanou!

Mistr volá na Ukrajince, který přišel žádat o místo na stavbě: „Hej Ruse, a umíš ty vůbec mluvit německy? Víš, jsme německá firma a Němci si na to potrpí.” „Da, da.” „No dobře, tak přijď zítra,” kývne hlavou mistr, „a počítej s tím, že si tě ráno ještě trochu prozkouším.” Druhý den před šestou je už Ukrajinec na stavbě a mistr ho zkouší, jak slíbil. „Tak povídej, wie heisst du?” „Co to, to já neumět!” divoce máchá rukama Ukrajinec. „Ale vždyť jsi včera říkal da, da..., a víš, že tě jinak nemůžu vzít!” „Da, říkal, ale na to, že Němci potrpět na jazyk...”

Cikánka závistivě pozoruje sousedovu novou Fabii a povzdechne si: „Kdyby mi dal Ježíšek pod stromeček taky takové auto!” Zaslechne to Dežo: „Tak dobře, když si to přeješ. Ale budeme ho muset parkovat u jiného baráku, aby to soused nepoznal.”

Která bába nemá přirození? Semlbába.

Jak blondýnka bourá zeď? Autem.

Za totality stojí chlap na Václavském námestí a vykřikuje: "Za 5000 letenky do New Yorku! Za 5 000 letenky do New Yorku!" Zastaví se u něho pán a ptá se: "To je zpáteční, prosím Vás?" Pán pokračuje: "Za 5000 do New Yorku, blbce neberem, za 5000 do New Yorku..."