METAL Gym Training, Janne Hakala, bench 227,5kg

1 454
METAL Gym Training, Janne Hakala, bench 227,5kg
Sledované video přidal uživatel: GoMETALcom dne 11. 02. 2012

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: metal, gometal, gometalcom, metalgear, metalgym, anoturtiainen, ano, turtiainen, powerlifting, squat, bench, deadlift, strongman, raw

Vtipy, které tě dostanou!

Farmář a jeho žena večer sedí v posteli. Ona štrikuje a on čte nějaký odborný časopis. Najednou zvedne hlavu a říká ženě: "Víš, že tady píšou, že člověk je jediný druh, jehož samice při milování dosahují orgasmu?" Žena se na něj podívá, jiskry v očích, svůdný úsměv na rtech, a říká: "Dokaž to!" On se trochu zamračí, pak říká, že teda jo, zvedne se a vyjde ven, zatímco ona sedí na posteli zmatená a neví, která bije. On se vrátí za půl hodiny, zpocený a unavený, a říká: "No, ani kráva ani ovce orgasmus nedosahuje, ale u té svině nevím, ona kvičí skoro pořád, tak to nepoznám."

„Vidím, Dežo, že sis koupil nové auto,” osloví cikána všímavý soused, „starou škodovečku.” „No, protože ten Mercedes, co stál vedle, nešel odemknout!”

Dvě mouchy sedí na hovně a dávají si do nosu. Ta první povídá: "Holka, dneska je to ňáký dobrý…" A druhá odpoví: "Nemluv na mě, příšerně ti smrdí z huby…"

Mladá žena si stěžuje lékaři: „Pane doktore, jsem tři měsíce po svatbě a manžel po mně ještě nic nechtěl.” „Pošlete mi ho.” Přijde statný vyvinutý muž. Lékař mu vysvětluje, jak se má chovat. Muž stále jakoby chtěl něco říct. „Tak proč nechcete mít nic se svou paní?” „Vy mne nenecháte domluvit, moc se mi líbíte.”

Karel pozval svého kolegu k sobě domů, aby spolu natřeli člun. Když dorazili, hned ve dveřích objal a políbil ženu a ptal se jí, jak se měla. U večeře jí pochválil jídlo, zas ji políbil a řekl jí, jak ji miluje. Když pak na dvorku natírali člun, Pepa se ho zeptal, jestli si nemyslí, že se manželce věnuje nějak moc. „Ani ne, Pepo. Víš, začal jsem s tím asi před půl rokem, a od té doby je náš vztah jako znovuzrozený. Nemůže to být lepší, vůbec se nehádáme.” Pepa si řekl, že to tedy taky zkusí. Když večer dorazil domů, hned v předsíni manželku objal, pořádně políbil a řekl jí, jak ji moc miluje. Ona se mu vycukla, dřepla na zem a začala usedavě brečet. Tak se jí Pepa ptá, proč brečí. A ona: „Tohle je nejhorší den mýho života! V krámě mně ukradli peněženku, malej Jarouš se natloukl na kole a je v nemocnici, praskla vana a zatopila sousedy, a teď ještě ty přijdeš domů opilej!”

Podobná YouTube videa

4:38 Barra Bravas Argentinas

Barra Bravas Argentinas

Autor: alebb77
Počet zhlédnutí: 252 332

1:29 FENERBAHCE - GALATASARAY STREET FIGHTS

FENERBAHCE - GALATASARAY STREET FIGHTS

Autor: 2maxpower1453
Počet zhlédnutí: 232 583

4:15 TOP 5 ULTRAS CHANTS - PART 1

TOP 5 ULTRAS CHANTS - PART 1

Autor: letsgoultras
Počet zhlédnutí: 205 261

3:30 Barras bravas Argentinas 2

Barras bravas Argentinas 2

Autor: alebb77
Počet zhlédnutí: 181 694