Counter-Strike 1.6 Movie Making Tutorial/guide

100 907
counter strike 1.6 movie making guide Download - http://www.easy-share.com/1911723142/Counter-Strike 1.6 - Movie Making.zip I couldn't find any cs 1.6 tut's so i decided to make my own This TUT will show you how the Basics of 1.6 Editing (Allowing you to record SOUND) If you know how to make movies in CSS then this will be easy for you and you wont have to watch after 3:30. The main thing you will need to do is Download HLae Its a program that You open cs 1.6 in (AKA a cheat) that forced it in 1280 by 720 (or w.e Resolution you want it in) for movie making and has a list of commands and Helpful tools that you will need. Hope i Helped GL HF #PauseforApplause --------------------------------------- Extra tags --------------------------------------- CS CSS Counter-Strike Source Jumping 180 fun maps Awp triple kill Headshot kRYSTAL Cheater aimbot wall hack smoothaim Coded in ring0 ring3 randy keyboardsmashers cevo proof cal proof frod warden col optx KBS Glockateer Reaction Fast De_Dust2 D2 One deags Sick lolshot M4 AK cevo-p cal-i cal-o cal-im cal-main cevo-main BOE Invite Bhop Pro Longjump 350Units pcs mix Match TMP ace 5man fast all headshots fail noscope zoomless nozoom flash smoke CAL CEVO CPL BOE sourceradio Infprod Cadred sony vegas edit test AE Spraydown Multikill 1v5 Clutch NINJA esea ESL De_seaons de_nuke de_cpl_mill easter egg SICK Color settings cba wallbang boxbang how to LATA Blind counter strike movie making guid how to through Map tricks secrets Brownie ---------------------------------------------- ----------------------------------------------
Sledované video přidal uživatel: ranyjan dne 11. 02. 2012

Kategorie: Jak se to dělá > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Counter-Strike, 1.6, Movie, Making, Tutorial, TUT, Screenshot, TGA, file, Recording, WITH, SOUND, help, How, To, Video, Editing, HD, Render, Settings, Sony, Vegas, After, Effects, C4D, 3dmax, Photoshop, PS, slink, xime, krysteal, Clyaman, Chetah, Infprod, Cadred, Ghost, Pictures, Cevo, GEEGEEZ

Vtipy, které tě dostanou!

Prijde babicka k doktorovi a stezuje si: "Pane doktore, uz nejakej cas mam problemy s brichem. Nejak me tam furt picha." Doktor ji pozorne vyslechne a povida: "Vite co? Zkuste si trit bricho hlinou." "A to pomuze?" zeptala se babicka. "No, to nevim," pravi doktor, "ale to vite, musite si zvykat!"

Na diskotéce je móc pěkná holka a jeden kluk se rozhodne, že ji sbalí. Nenápadně k ní přitančí a snaží se ji ohromit svými tanečními kreacemi, ale holka na něho totálně sere. Najednou si navíc všimne, že ta holka někam odchází, pozoruje ji a zjistí, že šla na záchod. Čeká teda před záchodem a přemýšlí, co jí řekne, až vyjde ven, nějakou tu větu, kterou by jí sbalil a totálně okouzlil. Holka najednou vychází ze záchodu a on jí říká: „Čau, tak co, sralas?

Když měl nakreslit piknik na louce, namaloval jesenku v trávě.

Co dělá úředník, který se šťourá v nose? Snaží se ze sebe vydat to nejlepší.

Celá Evropa se chystá pomoci zaplaveným Čechám. Jedno letadlo se skvělým jogurtem ANTRAX Bílé pohlazení posílá i Dr. Ládin.

Podobná YouTube videa

6:00 Airbrush for beginners "how to airbrush a skull"

Airbrush for beginners "how to airbrush a skull"

Autor: Trommelhirsch
Počet zhlédnutí: 744 484

2:04 How to paint water drops

How to paint water drops

Autor: hilarymayes
Počet zhlédnutí: 138 912

2:58 Airbrushing - Carbon Fiber Technique - Airbrush

Airbrushing - Carbon Fiber Technique - Airbrush

Autor: AirbrushTricks
Počet zhlédnutí: 397 688

0:36 Waterdrop Effect

Waterdrop Effect

Autor: drumthumper
Počet zhlédnutí: 1 943

1:03 Water drop Effect

Water drop Effect

Autor: Volvorin3
Počet zhlédnutí: 3 932