Vánoce-Dingi lingi,ding dong

44 710
Bílé Vánoční album nahrano pro web http://www.radostne-vanoce.ic.cz/
Sledované video přidal uživatel: jirkaodeh dne 17. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Vánoční, písně, klasika, pop, náboženský, nepodepsaný, alternativní, country, vánoce, jsou, tady, christmas, happy, song, here, merry, last, holiday, svátky, stromeček, strom, koleda, koledy

Vtipy, které tě dostanou!

V katolické farnosti se rozhodli, že každý dospělý, který se nechá pokřtít, dostane peněžitý dar. Stein tedy nemešká a konvertuje. Když přijde ze křtu domů, celá rodina se na něho sesype a chce po něm ty peníze. Stein se zlobí: „Sotva gój (= křesťan) přijde k penězům, už jsou tu židé a chtějí ho o ně připravit.”

Dvě blondýnky jedou autem přes vesnici. „Podívej, to je pěkný kůň!” zvolá náhle jedna. Kamarádka ji opraví: „To není kůň, to je prase!” „Ale je to kůň,” stojí si první na svém. „Prase přece nemá rohy!”

„Paní Veselá, mám pro vás smutnou zprávu, váš manžel dnes spadl pod vlak. Mohu vás poprosit, jestli byste ho nešla identifikovat?” „Pokud je to nutné, tak samozřejmě.” „Bohužel ano, ale vemte si aspoň jeden den dovolené. Identifikace bude probíhat na trase Vsetín - Liberec.”

Karkulka se ptá bábiny: „Babičko, proč máte tak velký nos?” „Spletla jsem si heroin s kypřícím práškem,” přiznává barvoslepá stařenka.

Je blondýnka v pizzerii, číšník ji přinese pizzu a ptá se jí: "Chcete ji rozkrojit na 6 nebo na 12 dílku?" - Blondynka odpovi: "Na 6 já bych 12 nesnědla."

Podobná YouTube videa

3:19 Mr. Williams Feat. LaurA THe ExplorA - "CoOLeY aT BaY"

Mr. Williams Feat. LaurA THe ExplorA - "CoOLeY aT BaY"

Autor: iammrwilliams
Počet zhlédnutí: 5 758 780

2:21 Snatch Soundtrack (Kosha Nostra Theme)

Snatch Soundtrack (Kosha Nostra Theme)

Autor: BestSoundTracker
Počet zhlédnutí: 304 564

1:44 Russian folk song Korobushka M.Smirnov & Barynya

Russian folk song Korobushka M.Smirnov & Barynya

Autor: barynya
Počet zhlédnutí: 221 787

2:00 Snatch OST - Hava Nagila

Snatch OST - Hava Nagila

Autor: viewson83
Počet zhlédnutí: 92 264