Vánoce-Dingi lingi,ding dong

44 879
Bílé Vánoční album nahrano pro web http://www.radostne-vanoce.ic.cz/
Sledované video přidal uživatel: jirkaodeh dne 17. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Vánoční, písně, klasika, pop, náboženský, nepodepsaný, alternativní, country, vánoce, jsou, tady, christmas, happy, song, here, merry, last, holiday, svátky, stromeček, strom, koleda, koledy

Vtipy, které tě dostanou!

Sedí tak policajti v kanceláři a jeden z nich říká: „Hele chlapi, musíme poslat jednoho z nás na přezkoušení.” Jeden se tedy přihlásí a souhlasí s návrhem. Druhý den jde na přezkoušení, posadí se a odpovídá na dotazy. Jeden z komisařů mu však dá zapeklitou otázku: „Řekněte nám, který vojevůdce vyhrál nejvíce bitev?” Policajt nemá vůbec tušení, kdo by to mohl být. Komisař tedy jde k ledničce, vyndá flašku Napoleona a naleje policajtovi panáka. Znovu se ho zeptá na tutéž otázku. Policajt se pořádně zamyslí a říká: „Generál Calex.”

V polední výhni se na pláži sluní dvě blondýnky. „Nezdá se ti, že se tady něco smaží?” „Jo... ale jsem to já nebo ty?” V tu chvíli se jim ozve za zády: „Pojďte se naobědvat, holky, karbanátky už jsou hotové!”

Aby se jeden kilogram vody o teplotě sto stupňů změnil na páru téže teploty, musí zvednout vlak s dvě stě dvaceti kilogramy šunky do výšky jednoho metru.

Manželský zákoník Tento zákon vstupuje v platnost vyřčením slova Ano. 1) Manžel je od chvíle uzavření manželství nejšťastnější muž na světě. 2) Muž má svůj názor, žena má PRAVDU. 3) Pokud žena nemá pravdu, platí § 2. 4) Manželé se skládají ze dvou poloviček, přičemž manželka je ta lepší. 5) Muž peníze vydělává, žena je utrácí. 6) Muž musí do puntíku odevzdat všechny peníze doma a radovat se z drobného kapesného. 7) Žena je pod čepcem, muž pod pantoflem. 8) Pokud by muž začal vzdorovat, je mu důrazně ukázán pantofel. 9) Manželovi je dovoleno zůstat každý večer doma. 10) Odchod si manžel určí sám, kdy se má vrátit, mu určí manželka. 11) Žena má pusu, aby ji otvírala, muž má pusu, aby ji držel. 12) Žena smí názor vyslovit, muž si ho smí myslet. 13) Debaty se mají vést hlasitě a zřetelně. Soused chce dobře slyšet. 14) Slova jsou účelná jen v prvních týdnech. Potom přijdou na řadu těžší argumenty jako hrnky, pánve, válečky... 15) Domácí práce jsou manželovi přísně zakázány. Tuto námahu nahradí jasnými příkazy manželce. 16) Zahradní práce jsou společná záležitost. Manželka práci rozdělí, manžel ji udělá. 17) Manžel má sníst, co dostane na talíř, a ještě se k tomu musí zatvářit vděčně. 18) Muži je dovoleno, zahrnovat ženu lichotkami. 19) Šťastné manželství je zajištěno, pokud muž je zdravý a žena má co na práci.

Zubní lékař k pacientovi: „Nedivte se, že vás ty zub bolely. Když vám mají vydržet, musíte přestat kouřit!” „Na to je ale pozdě.” „Na to, přestat kouřit není nikdy pozdě.” „Tak to mám tedy ještě dost času!”

Podobná YouTube videa

2:47 Metallica - Star Wars Imperial March

Metallica - Star Wars Imperial March

Autor: StShamus
Počet zhlédnutí: 1 954 897

5:50 John Williams conducts STAR WARS (Main Theme)

John Williams conducts STAR WARS (Main Theme)

Autor: martyprod2
Počet zhlédnutí: 88 886

3:29 Imperial March from Star Wars (John Williams)

Imperial March from Star Wars (John Williams)

Autor: mfranky
Počet zhlédnutí: 199 286

3:10 Star Wars  - The Imperial March [The Original!]

Star Wars - The Imperial March [The Original!]

Autor: maroke59
Počet zhlédnutí: 953 933

2:12 darth vader theme

darth vader theme

Autor: fOOtykickass56
Počet zhlédnutí: 331 970

3:43 My simple shipping container home

My simple shipping container home

Autor: DRPike1
Počet zhlédnutí: 240 976