Vánoce-Dingi lingi,ding dong

45 003
Bílé Vánoční album nahrano pro web http://www.radostne-vanoce.ic.cz/
Sledované video přidal uživatel: jirkaodeh dne 17. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Vánoční, písně, klasika, pop, náboženský, nepodepsaný, alternativní, country, vánoce, jsou, tady, christmas, happy, song, here, merry, last, holiday, svátky, stromeček, strom, koleda, koledy

Vtipy, které tě dostanou!

"Alkohol rozhodně nepatří do ruk děcek," praví odhodlaně Francek, nalévá si další dvoudecák kobylího mléka. "Moje řeč," souhlasí Matúš, "já sám mám šest děcek a kdyby si každé z toho džbánu jenom ulízlo, tak co by zbylo na mně?!"

Manřelka hovoří ke svému muži: "Milane, kluk bude mít brzy patnáct, myslím, že je na čase mu vysvětlit ty věci o sexu. Kluk je dobrý v biologii, tak použij jako příklad třeba motýly." Manžel souhlasí a druhý den si zavolá syna do pokoje. "Vzpomínáš si, Pavle, na loňskoudovolenou v Chorvatsku? Jak jsem tehdy přeřízl tu hezkou paničku z vedlejšího bungalovu a ty jsi to udělal její dceři?" "Jasně, že si to moc dobře pamatuju. Bylo to naprosto perfektní." "No a téměř stejně to dělají motýly..."

Pane prezidente Bushi, máte důkazy, že Irák má zbraně hromadného ničení? Ano, máme schované stvrzenky o zaplacení.

Policajt si během služby vypíchne oko šroubovákem. V nemocnici mu vyoperují oko a po doléčení mu pojišťovna vyplatí pojistku 8000 Kč. Policajt přijde domů, položí peníze na stůl před manželku a povídá: "Vypíchnu si i druhé a můžeme si koupit barevnou televizi"

Důstojník se ptá vojáka: "Řeknětemi, měl jste někdy angínu?" Voják na to odpoví: "Bohužel, při dobré vůli si jména všech děvčat nepamatuji."

Podobná YouTube videa

5:09 Benny Benassi - Cinema (Skrillex Remix)

Benny Benassi - Cinema (Skrillex Remix)

Autor: ElectroHouseVEVO
Počet zhlédnutí: 171

4:32 Christina Perri - Jar of Hearts Official Video

Christina Perri - Jar of Hearts Official Video

Autor: lovemspenny
Počet zhlédnutí: 152

4:16 Emeli Sande - Heaven

Emeli Sande - Heaven

Autor: EmeliSandeVEVO
Počet zhlédnutí: 78

3:45 The Wanted - Warzone

The Wanted - Warzone

Autor: thewantedVEVO
Počet zhlédnutí: 185