SuperBowl Bud Commercial

457 299
Funny as hell. Romantic date with some budlight.
Sledované video přidal uživatel: Seonac dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Beer, Superbowl, Commercial, date

Vtipy, které tě dostanou!

Když Bůh stvořil život, postavil si nové tvory do řady a nalajnoval jim život: "Ty, osle, budeš od úsvitu do soumraku pracovat a tahat těžké náklady na svých zádech. Budeš jíst trávu a budeš hloupý. Budeš žít padesát let." Osel Bohovi odpověděl: "Stvořiteli, žít takhle padesát let je moc. Nedávej mi víc, než třicet let." A Bůh pravil, ať se stane, a tak se stalo. Psovi Bůh řekl: "Ty jsi pes. Ty budeš hlídat lidská obydlí, dělat člověku přítele. Budeš jíst, co zbyde po člověku a budeš žít třicet let." Psovi se třicet let zdálo moc, tak to usmlouval na patnáct. Opici Bůh pravil: "Ty jsi opice. Budeš se houpat a skákat ze stromu na strom a chovat se jako idiot. Budeš směšná a budeš žít dvacet let." Opice uprosila Boha, aby ji takového života nedával více než deset let. A k chlapovi Bůh pravil: "Ty jsi muž, jediná myslící bytost na Zemi, která bude ovládat jiné bytosti. Budeš vládnout zemi a žít dvacet let." A muž povídá: "Pane Bože, dvacet let je hrozně málo. Dej mi těch třicet, co nechtěl osel a těch patnáct od psa a deset let od té opice..." A Bůh tak učinil. No a proto chlap žije dvacet let jako muž, potom třicet let pracuje od rána do noci a tahá náklady na zádech jako osel, pak patnáct let hlídá vlastní dům a jí, co zbyde po ostatních jako nějaký pes a na konec stráví deset let jako opice, když dělá šaška vnoučatům.

Jdou dětičky po minovém poli a rozhazují rukama.......některé až 200 metrů!

„Tak už jste si prosím vybral, co budete jíst?” ptá se vrchní hosta, který přemýšlí nad jídelním lístkem. „Ano, pane vrchní, dal bych si ten anglický biftek s opékanými brambory a oblohou, ale prosil bych jen poloviční porci.” „Velmi lituji, pane, ale naše porce už nejsou dále dělitelné...”

Bezi za nim cely zpoceny chlap a krici: - Pane ridici, zastavte, jinak nestihnu praci! Ridic chce odjet, ale cestujici ho presvedci, aby pockal. Chlapik dobehne k zadnim dverim, naskoci, dvere se zaviraji a on si vitezoslavne oddychne a rika: - Revize jizdenek!

Potkají se dvě bandy, cikáni a skini, a začnou se provokovat. Jeden skin volá: „Hej, kdo z vás je nejblbější?” „Tady Fero,” odpoví klidně nejstarší cikán, „je mu dvacet a ještě nemá invalidní důchod!”

Podobná YouTube videa

0:42 eff You CHicken and COW!

eff You CHicken and COW!

Autor: loywen
Počet zhlédnutí: 140 732

0:15 Darth Randy

Darth Randy

Autor: AgentMulder773
Počet zhlédnutí: 24 609

3:31 Family guy star wars 2 full trailer

Family guy star wars 2 full trailer

Autor: dumcrap17
Počet zhlédnutí: 61 880

1:51 South Park Mac vs. PC

South Park Mac vs. PC

Autor: huber7
Počet zhlédnutí: 18 633 854

0:47 Family Guy GI Jose PSA

Family Guy GI Jose PSA

Autor: GuysWToMuchTime
Počet zhlédnutí: 124 809

9:48 Intervention: World of Warcraft Addiction

Intervention: World of Warcraft Addiction

Autor: adam3039
Počet zhlédnutí: 142 998