SuperBowl Bud Commercial

456 992
Funny as hell. Romantic date with some budlight.
Sledované video přidal uživatel: Seonac dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Beer, Superbowl, Commercial, date

Vtipy, které tě dostanou!

Starší cestující se ptá letušky: „Slečno, proč letíme tak strašlivě nízko?” „Účastníte se speciálního letu pro cestující se závratěmi,” oznamuje mu mladá usměvavá stevardka. „No dobře, ale musím se vám přiznat, že by mě ani ve snu nenapadlo, jak ty závratě dokážou přetížit letoun!”

U barového pultu sedí na vysoké stoličce vytáhlý námořník, který se snaží navázat rozhovor s vedle sedící dívkou. „Víte, slečno,“ povídá jí, „já vlastně ani nejsem tak veliký, ale my jsme brali dneska služné a já si sedím na peněžence!“

Jednou odpoledne jel chlápek ve své limuzíně na venkov, když zahlédl na kraji města u krajnice dva chlapy, kteří jedli trávu. Nařídil řidiči zastavit, stáhl okýnko a ptá se: „Hej, pánové, proč jíte tu trávu?” „Nemáme peníze na jídlo.” „Tak pojeďte se mnou.” „Ale já mám ženu a dvě děti,” povídá jeden. „To nevadí, vemte je s sebou!” Druhý říká: „Já mám ženu a šest dětí!” „To nevadí, ty taky vezměte!” Tak se to všechno naskládalo do limuzíny a když vyrazili, jeden z těch dvou říká: „Pane, je to od vás moc hezké, že nás berete s sebou. Takové dobrodiní!” „Ale, vy tomu nerozumíte,” namítne boháč, „na chatě jsem už dlouho nebyl a tráva je tam nejmíň metr vysoká!”

Víte, co delá nekolik tisíc blondýnek na dne oceánu???? Hledají Leonarda DiCapria!

Sedi Dezo v hospode a pije pivo. Najednou prileti soused a krici: " Dezo , hori ti barak!!" " Sak nech hori, stary byl" odveti klidne. Soused se neda odbyt:" Dezo, ale citime tam karamel!" " Sak Arana mela cukrovku..."

Podobná YouTube videa

0:10 The Simpsons haba haba

The Simpsons haba haba

Autor: safrg
Počet zhlédnutí: 35 707

0:03 What's Good Nigga

What's Good Nigga

Autor: DikSlapU
Počet zhlédnutí: 698 025

5:15 Censored Cartoons

Censored Cartoons

Autor: DrShaym
Počet zhlédnutí: 3 744 822

0:05 Mandark's Laugh

Mandark's Laugh

Autor: 3Honks
Počet zhlédnutí: 373 655

0:47 Animaniacs - Rugrats Parody

Animaniacs - Rugrats Parody

Autor: janpenaan
Počet zhlédnutí: 871 210