Dj Wich feat. MOP - Classic

83 833
The Golden Touch album www.skoop.cz www.kupujoriginal.cz
Sledované video přidal uživatel: Snoe14 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Djwich, Wich, MOP, M.O.P., Classic, rap, music, The, Golden, Touch, Skoop, entertainment

Vtipy, které tě dostanou!

Když se loď přiblížila ke břehu, kapitán vykřikl: „Vyhoďte kotvy!” Po chvíli za ním přišel jeden z námořníků: „Pane, co máme dělat? Ty kotvy se nám nechtějí vejít do odpadkového koše!”

Aron s Izákem se pohádali. Izák v zlosti řekl Aronovi, že je smradlavý žid. Aron si šel stěžovat k rabínovi. Ten si druhý den Izáka zavolal, vyslechl si jeho verzi a nařídil mu, že se musí Aronovi omluvit. Izák se ptá: „A můžu se mu omluvit po telefonu?” Rabín souhlasil, a tak Izák zvedl telefon, vytočil Aronovo číslo a povídá: „Haló, to je byt pana Kohna?” Na druhé straně se ozve Aron: „Ne, to bude asi omyl.” „Tak promiňte!”

Jednoho dne se stalo, že přišel zahradník k holičovi, aby se dal ostříhat. Když byl hotov, ptal se, kolik dluží. Holič odpověděl: „Tento týden sloužím spoluobčanům, tudíž nemohu brát žádné peníze.” Zahradník tedy poděkoval a opustil holičství. Když holič otevírá svůj obchod příští ráno, našel tam 12 růží s děkovným přáním. Druhý den přišel pekař, aby se dal také ostříhat. Po stříhání se opakovalo to samé. „Sloužím spoluobčanům tento týden, tudíž nemohu připustit, abych dostal zaplaceno,” vysvětlil holič. Pekař byl rád a odešel. Příští ráno, když holič otevírá svůj krámek, vidí sáček se 12 koblížky upečenými do zlatova a s děkovnou kartou. Ten samý den, přišel vládní činitel a nechal se také ostříhat. Když chtěl platit, slyší totéž. „Sloužím tento týden spoluobčanům, tudíž nemohu vaše peníze přijmout,” znělo holičovo vysvětlení. Poslanec byl mile překvapen. Poděkoval a odcházel velice radostný. Příští ráno, když chtěl holič otevřít krám, stálo tam 12 poslanců, aby se nechali zdarma ostříhat.

- Pane doktore me uhniva. - Ukazte... - Chlape co s tim mate, vylezte na zidli, hmm pekny, skocte dolů. No vidite upadlo to samo.

Žena myje podlahu, muž sedí v křesle a čte si noviny. Po chvíli manželka povídá: „Zvedni nohy, ať to můžu pod tebou vytřít.” Manžel ji popíchne: „To už bez mé pomoci nedokážeš ani umýt podlahu?”