Wubbzy's Big Movie

448 706
Lights! Camera! Action! Join Wubbzy and his Wuzzleburg pals for tons of fun-filled adventures in Wubbzys Big Movie! When Wubbzy loses his memory, his friends help him to recall who he is by reminding him of all the good times theyve had together. Join along and help Wubbzy remember where to find marshmallows to make a birthday lasagna, why splashing in mud puddles is not always a good idea and why scary movies may make him afraid of the dark! There are tons of laughs and wholesome lessons in this new collection from the Emmy®-award winning Nick Jr./Noggin series. So grab your poppity-popcorn, sit back and enjoy the show! EMMY® AWARD Winner iParenting Award The Dove Foundation Award NAPPA
Sledované video přidal uživatel: wubbzy dne 17. 02. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: wow, wubbzy, nick, junior, childrens, cartoon, animation, kids, family, educational, noggin, nickelodeon, big, movie

Vtipy, které tě dostanou!

Stěžuje si Helenka kamarádkám ve fitnesscentru: „Představte si, holky, jednou jsem někde řekla, že můj Aleš v noci vyhodil pojistky a sesypalo se na mě pojišťováků jako kobylek!”

Manžel se vrací pozdě domů jeho žena musí schovat svého milence do skříně. Uprostřed noci milenec vyleze nahý ven, vezme si kožich a plíží se k východu. Manžel se probudí, spatří ho: "He? Co jsi zač???" "Jsem mol." "A kam táhneš náš kožich???" "Jdu si ho sníst domů."

Jde chlap po poušti a má strašnou žízeň. Přijde k takový malý chaloupce a před ní na shnilý lavičce sedí shnilá prašivá baba, která drží v ruce hrníček s vodou. Ten chlap k ní přijde a ptá se jí, jestli se může napít. Ona mu řekne, že je to přece samozřejmý. Tak to teda celý vypije, ale pak je mu to blbý a ptá se jí: "A nevadí vám to, že jsem vám to takhle drze vypil?"

Agresivní muž kope na pláži do nefungujícího magneťáku. Přistoupí k němu mladík a prosí: „Mohl byste laskavě do toho rádia přestat kopat?” „A co je vám do toho?!” rozlítí se na mladíčka nervák. Ten v klidu odvětí: „Až půjdete do vody, prodám ho v bazaru.”

Jde policajt okolo pískoviště a vidí Pepíčka. Zeptá se ho, co dělá a Pepíček odpoví: Matlám. A co matláš? Hovno s pískem. A co to bude? Policajt Policajt Pepíčka zbije a tak se to opakuje ještě tři dny. Potom policajt jde opět okolo pískoviště a opět vidí Pepíčka. Znovu se ho zeptá, co dělá a Pepíček mu odpoví: Matlám. A co matláš? Hovno s pískem. A bude to policajt? Ne, bude to voják. A proč to nebude policajt? Mám málo hoven!

Podobná YouTube videa

1:01 PRECIOUS - Trailer 2 (Life)

PRECIOUS - Trailer 2 (Life)

Autor: LionsGate
Počet zhlédnutí: 638 453

2:22 Whip It - Official Theatrical Trailer

Whip It - Official Theatrical Trailer

Autor: FoxSearchlight
Počet zhlédnutí: 2 889 377

2:32 Gamer - Trailer

Gamer - Trailer

Autor: LionsGate
Počet zhlédnutí: 26 689

2:29 It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 680 336

2:13 Taking Woodstock - Official Trailer

Taking Woodstock - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 68 218

1:56 Somewhere - Official Trailer

Somewhere - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 370 461