Wubbzy's Big Movie

449 608
Lights! Camera! Action! Join Wubbzy and his Wuzzleburg pals for tons of fun-filled adventures in Wubbzys Big Movie! When Wubbzy loses his memory, his friends help him to recall who he is by reminding him of all the good times theyve had together. Join along and help Wubbzy remember where to find marshmallows to make a birthday lasagna, why splashing in mud puddles is not always a good idea and why scary movies may make him afraid of the dark! There are tons of laughs and wholesome lessons in this new collection from the Emmy®-award winning Nick Jr./Noggin series. So grab your poppity-popcorn, sit back and enjoy the show! EMMY® AWARD Winner iParenting Award The Dove Foundation Award NAPPA
Sledované video přidal uživatel: wubbzy dne 17. 02. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: wow, wubbzy, nick, junior, childrens, cartoon, animation, kids, family, educational, noggin, nickelodeon, big, movie

Vtipy, které tě dostanou!

Sedí dvě mouchy na žiletce a jedna povídá té druhé: posuň se

Muž sedí ráno v metru a jede do práce. Nad ním se klátí mladík a když vystupuje, říká tomu muži: "Ahoj paroháči." - Muž se sice zamyslí, ale pak na to zapomene. Druhý den ta samá situace. jen mladík při odchodu říká:" Ahoj paroháči, parohatej". To už tomu muži nedá - že by přece jen jeho žena ... ??? Tak přijde domů a stěžuje si ženě. Ta ho uklidní a tak další den zase sedí spokojeně v metru. Pokukuje po mladíkovi, který jako by nic a říká si, že to nemůže být pravda. Ale když mladík vystupuje tak křičí: "Ahoj paroháči, parohatej, užalovanej!!!"

Přijde paní s dítětem k doktorovi. Ten dítě prohlédne a pak říká matce: "Svlečte se..." Matka zděšeně povídá: "Proč? Nemocné je dítě,ne já!!!" Doktor: "Tohle je odepsané, udělám vám nové..."

„Vaše výška a pozice?” ptá se pilota země. „Měřím metr devadesát a sedím vepředu vlevo.”

Tchýně přijde navštívit zetě. Ten otevře dveře a vítá ji: Dobré odpoledne, maminko. Jsem tak rád, že vás vidím. Je to tak dávno, co jsem vás viděl naposledy. Pojďte dál! Jak dlouho se zdržíte? Dokud tě nebude moje přítomnost unavovat. Vy nechcete zůstat ani na čaj?

Podobná YouTube videa

2:22 Whip It - Official Theatrical Trailer

Whip It - Official Theatrical Trailer

Autor: FoxSearchlight
Počet zhlédnutí: 2 889 993

2:32 Gamer - Trailer

Gamer - Trailer

Autor: LionsGate
Počet zhlédnutí: 27 501

2:29 It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 681 054

2:13 Taking Woodstock - Official Trailer

Taking Woodstock - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 69 008

1:56 Somewhere - Official Trailer

Somewhere - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 371 317

2:29 The Kids Are All Right - Official Trailer

The Kids Are All Right - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 376 980