Wubbzy's Big Movie

449 535
Lights! Camera! Action! Join Wubbzy and his Wuzzleburg pals for tons of fun-filled adventures in Wubbzys Big Movie! When Wubbzy loses his memory, his friends help him to recall who he is by reminding him of all the good times theyve had together. Join along and help Wubbzy remember where to find marshmallows to make a birthday lasagna, why splashing in mud puddles is not always a good idea and why scary movies may make him afraid of the dark! There are tons of laughs and wholesome lessons in this new collection from the Emmy®-award winning Nick Jr./Noggin series. So grab your poppity-popcorn, sit back and enjoy the show! EMMY® AWARD Winner iParenting Award The Dove Foundation Award NAPPA
Sledované video přidal uživatel: wubbzy dne 17. 02. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: wow, wubbzy, nick, junior, childrens, cartoon, animation, kids, family, educational, noggin, nickelodeon, big, movie

Vtipy, které tě dostanou!

Dva kamarádi na kožním: „S čím tam jdeš?” „Ále, žaludeční vředy.” „Prosím tě? A co děláš tady?” V tom se otevřou dveře do ordinace a sestřička povídá: „Tak ten pán s tím vředem na žaludu může jít dál.”

Karel si dává rum a jeho manželka mu domlouvá: "Ty, Karle, že se nestydíš! Na lačný žaludek a to ještě rum!" "Co to blábolíš, na jaký lačný žaludek? Vždyť než jsi přišla z postele tak jsem si dal už dvě piva!"

„Když jsme si koupili nové auto, soused zestárl o dvacet let.” „???” „Zešedivěl závistí!”

Manželé se loučí, on ji zapomene políbit. Paní mu to připomíná: „Něco mi dlužíš...” Manžel se na ni tak nevěřícně zadívá: „Neříkej mi, že i ty na mě pošleš exekutora...”

Blondýnka skáče po ulici s nohama u sebe. Uvidí ji kamarádka a podivuje se: „Co se ti stalo?” „Nic - maminka mi říkala, že když mám sukni, musím si dávat pozor, abych měla stále nohy u sebe.”

Podobná YouTube videa

1:51 3 - Official US Trailer

3 - Official US Trailer

Autor: strandreleasing
Počet zhlédnutí: 123 839

2:36 Haunted 3D

Haunted 3D

Autor: 9windsmedia
Počet zhlédnutí: 740 331

2:40 Watch the new THE KARATE KID Trailer in HD

Watch the new THE KARATE KID Trailer in HD

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 11 918 797

2:45 EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif

EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif

Autor: yrf
Počet zhlédnutí: 5 320 314

1:31 EK THA TIGER - Teaser Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif

EK THA TIGER - Teaser Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif

Autor: yrf
Počet zhlédnutí: 5 201 961