The Joy of Punting Gnomes

1 313 574
♪♫Snag Oxhorn's music from iTunes: http://www.itunes.apple.com/us/artist/brandon-m-dennis/id318518022 This is a short commercial I made in response to Xfire's "VIP" contest. They asked a few authors to make a promo commercial that would be aired on MTV and its affiliates, and then they would pick the best one. "Squirrelbane" by the fellows over at Myndflame was chosen over mine (for reasons that are obvious). Oh, and to all the gnomes out there, I do offer my apologies. I punt you fine little-uns for the sake of humor only. The only race I truly hate are the Elves. Oh, how I hate Elves... Watch the full movie in better quality and with ●NO● ads here at oxhorn.com: http://www.oxhorn.com/movies/the-joy-of-punting-gnomes/ Connect with Ox on: Facebook → http://www.facebook.com/OxhornPage Twitter → http://twitter.com/oxhorn Myspace → http://www.myspace.com/oxhornbrand Personal Facebook Profile → http://www.facebook.com/oxhorn Find Oxhorn's Music on: iTunes → http://itunes.apple.com/us/artist/brandon-m-dennis/id318518022 Amazon.com → http://www.amazon.com/gp/product/B002BPKX68/ref=dm_dp_adp?ie=UTF8&qid=1289592700&sr=8-1 SPOTIFY → http://open.spotify.com/artist/4OY0bTUVnkBABwBq5RMxdo Rhapsody → http://www.rhapsody.com/brandon-m-dennis Napster → http://music.napster.com/brandon-m.-dennis-music/tracks/12821291# Last.fm → http://www.last.fm/music/Oxhorn Discover Oxhorn's: Website → http://www.oxhorn.com/ Free Browser Toolbar → http://www.oxhorn.com/downloads/browser-toolbar/ Store → http//www.cafepress.com/oxhorn Live Show → http://www.oxhorn.com/live-show/ Blog → http://www.bloggingwithclass.com/ Forum → http://www.oxhorn.com/forum/ Wishlist → http://www.amazon.com/gp/registry/wishlist/2AJQ741KG6ZRV/ref=cm_sw_su_w Free Video Podcast for your Phone → http://itunes.apple.com/podcast/oxhorn-brand-movies/id318555535 WoW Guild: → http://www.invisiblepinkunicorns.com/ A creative excretion by Brandon M. Dennis; http://www.brandonmdennis.com . Thanks for watching! ♥♥♥
Sledované video přidal uživatel: Oxhorn dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: roneatek, world, warcraft, machinima, oxhorn, brandon, dennis, inventing, swear, words, elf, gnome, punting, joy, wow, world of warcraft, mage, paladin, pvp, rogue

Vtipy, které tě dostanou!

Malá Verunka je s maminkou na procházce v horách a najednou vykřikne: „Mami, mami - podívej, sněžný muž!” „Ale kdepak, Verunko,” uklidňuje ji matka, „to je jen zasněžený bezdomovec.”

Víte, jak zdvojnásobit hodnotu vozu Škoda? Naplníte ho benzínem.

Co udělá blondýnka, když vidí lesbičku? Svlékne si podprsenku a dá si ji přes oči, aby ji ta lesbička neviděla.

Ve škole se ptá paní učitelka Pepíčka: „Proč se pořád ohýbáš pod tu lavici?” „Sím, já mám rýmu a maminka mi kapesník přišila ke kapse, abych ho neztratil.”

Chlápek postává na dvoře, v jedné ruce drží stopky a v druhé drží za krk slepici. Přijde k němu manželka a ptá se, co to vyvádí. „Ale, chci ti pomoct s vařením. Tady v kuchařce píšou: slepici nejprve půl hodiny mírně podusíme...”

Podobná YouTube videa

0:52 Deoxys in Pallet Town?

Deoxys in Pallet Town?

Autor: KazoWAR
Počet zhlédnutí: 146 672

0:13 2K11 Kobe Bryant Crazy Layup Fail

2K11 Kobe Bryant Crazy Layup Fail

Autor: vicky200456
Počet zhlédnutí: 28 572

1:21 Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts - X06 Trailer

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts - X06 Trailer

Autor: SuperDylan64
Počet zhlédnutí: 875

8:43 Banjo-Kazooie Nuts & Bolts Intro

Banjo-Kazooie Nuts & Bolts Intro

Autor: MisterXBob
Počet zhlédnutí: 11 829

7:16 Banjo-Tooie Opening Story #1

Banjo-Tooie Opening Story #1

Autor: CountBleck2009
Počet zhlédnutí: 3 818

7:10 Banjo-Kazooie Ending

Banjo-Kazooie Ending

Autor: navgtr
Počet zhlédnutí: 186 990