Avril Lavigne - Innocence Music Video

35 171 684
Made by myself, a music video with images from others Avril Vids - mostly when you're gonne and happy ending.. Did the best I could and think Turned pretty cool.. Well watch it and enjoy!! And PLEASE, leave you comment and reate!! TNKS :)
Sledované video přidal uživatel: acldburn dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: avril, lavigne, video, clip, music, innocent, when, you're, gonne, fall, in, pieces, happy, ending

Vtipy, které tě dostanou!

Lord vstupuje do bazénu na zahradě, sluha Jean mu přidržuje župan, když vtom lord volá: "Jean, rychle zavolejte lady!" Jean nahlédne do bazénu a odpoví: "Ne, Vaše lordstvo, on nestoupá, on plave!"

Co dělají policajti s utěrkama? Utírají si s nima zadek.

V nebi se sejdou Němec, Američan a Rus a povídají si, jak kdo zahynul. Němec: „No, já jsem dostal k narozeninám auto, chtěl jsem vyzkoušet, jak rychle jede, a v zatáčce jsem se zabil.” Američan: „Já jsem dostal k narozeninám letadlo, zkoušel jsem lítat nízko u země, narazil jsem do skály a zabil se.” Rus: „No, brácha dostal k narozeninám kolo a já umřel hlady.”

Proč Blondínka na přechod rozhazuje housku? Krmí zebru...

Cestující vejde do kajuty a zastihne tam velmi spoře oblečený milenecký pár ve vášnivém objetí. Chvíli se na ně dívá a když si ho nevšímají, zakašle. Muž se otočí a nevraživě se ptá: „Co sem lezete? Je to snad vaše žena?“ „To ne,“ povídá rozpačitě cestující, „ale je to moje kajuta.“