alizee

17 249 831
alizee Francesita SEXY
Sledované video přidal uživatel: alexpaniagua dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: alizee

Vtipy, které tě dostanou!

„Nádherné! Uchvacující! Překrásné!” rozplývá se manželka na dovolené u moře, když poprvé spatří hotel, ve kterém stráví následujících sedm nocí. „No, z mého pohledu...” chce něco namítnout zadlužený manžel. „Cože,” skočí mu do řeči žena, „ty jsi to tady měl celou dobu na pohledu a ani jsi mi ho neukázal?”

Co vznikne skřížením cukráře a astronoma? Orion, vaše čokoládová hvězda.

Prijde chlap do hotelu a chce nejlepsi pokoj. Recepcni rika: "mame tady s panakem, s panenkou..." Ten stou panenkou beru "Prijde do pokoje pozde vecer a rika panence" ne ze budes v noci neco delat" "nebudu, nebudu" odpovi panenka. Chlap se rano vzbudi, curaka celyho pokroucenyho a rika: "panenko cos to delala!!!!!!!! Panenka:"Ja nic. Jenom sem ho slikala, oblikala, slikala, oblikala, on na me plivnul, tak sem mu zakroutila krkem

Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v zubařském kresle, říká jí zubař: "Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolu." "Ale já je dát dolu nemůžu!" "Ale já potom nemůžu pracovat!" říká zubař a strhne jí sluchátka dolu. Blondýna je do pěti minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá:" Nádech, výdech, nádech, výdech........."

Zkouší si děda v obchodě nové boty a když si je nazouvá nejvehementněji, uprdne se.Omlouvám se, skutečně je mi to trapné.To nic dědo, až vám řeknu, kolik stojí, tak se poserete.

Podobná YouTube videa

3:23 Der Minister (Francesco Wilking)

Der Minister (Francesco Wilking)

Autor: bobbeldidop
Počet zhlédnutí: 5 094

1:16 HARLEM SHAKE Ludgerusschule Vechta

HARLEM SHAKE Ludgerusschule Vechta

Autor: technofreakmarc
Počet zhlédnutí: 3 592

3:30 Tunnelhausen - FRANCESCO WILKING - tvnoir.de

Tunnelhausen - FRANCESCO WILKING - tvnoir.de

Autor: texband
Počet zhlédnutí: 3 154

5:00 Cu Cu Ru Cu Cu Paloma  Harry Belafonte

Cu Cu Ru Cu Cu Paloma Harry Belafonte

Autor: berjudit
Počet zhlédnutí: 770 650