school bus wheelie

12 908 482
wouldnt mind this bus taking me to school
Sledované video přidal uživatel: wolfy2007uk dne 11. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: wheelie, funny, fast, bus, 1/4, mile

Vtipy, které tě dostanou!

Chlápek a ženská přišli do nóbl restaurace na večeři. Servírka, která přijímala objednávku u vedlejšího stolu, si najednou všimla, že ten chlap pomalu sklouzává ze židle pod stůl. a ta ženská se tváří, jako by to snad ani neviděla. Chlap už sklouzl pod stůl úplně celý a žena zcela zjevně jeho zmizení vůbec neregistrovala. Servírce to nedalo a když vyřídila objednávku, přišla k té ženě a povídá: "Madam, promiňte, ale mám pocit, že váš manžel právě sklouzl pod stůl." Žena vzhlédla a klidně říká: "Ne, nesklouzl. Právě vešel do dveří."

Tady čtu v novinách, že náš národ dosáhl v kuchařském umění světovou úroveň!Národ především..., ale řekni mi, proč nám to kazíš?

Děcko s provinilým výrazem ve tváři přijde večer do ložnice: "Tati, umíš psát ve tmě?" "No, myslím, že jo. Co mám napsat?" "Svoje jméno do mojí žákovské knížky."

Hlavonožci chodí po hlavě.

Jde borec a říká si: "Proč mi každej říká TY DEBILE?" a donde na kopec a tam ukřižovanej ježíš a debil mu říká: "Prosimtě pomož mi,každej mi furt říká TY DEBILE". Ježíš na to:"Když mě sundáš z toho kříža tak s tím něco uděláme. Tak borec odváže ježíšovi levou ruku, pak pravou a ježíš si rozbije hubu o zem a zařve: "TY DEBILE, nejdřív nohy!!

Podobná YouTube videa

4:01 Škoda Favorit + Edice

Škoda Favorit + Edice

Autor: Mytuss1
Počet zhlédnutí: 1 601

5:52 Old Top Gear 1989 - Skoda Favorit

Old Top Gear 1989 - Skoda Favorit

Autor: danielandricky
Počet zhlédnutí: 6 801

2:47 Škoda 100 jump youtube

Škoda 100 jump youtube

Autor: safira333
Počet zhlédnutí: 3 466

2:19 Defilé policejních vozidel - Police cars parade

Defilé policejních vozidel - Police cars parade

Autor: CHRISTKRIST
Počet zhlédnutí: 1 649