Dragon's Breath Zip Line (world's longest zip line over water) Labadee, Haiti

370 239
Dragon's Breath Zip Line in Labadee, Haiti. My old man was hung out to dry in the wind since he came into the landing platform WAY too fast.
Sledované video přidal uživatel: DoctaFoxXx dne 11. 02. 2012

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Haiti, Labadee, zipline, zip, line, longest, over, water, royal, caribbean, cruise, travel, vacation, insane, fun, awesome, dragons, breath, dragon's, dragon, mark, fox, shamu, whale, fast, free, willy, island, shamwow, billy, mays, slapchop, slap, chop, mighty, putty, labodi, excursion, Norwegian, holland, america, celebrity, cruises, boat, dominican, republic, worlds, world's, world, vacationing, google, search, nassau, half, moon, cay, private, port, of, call, flight, pulley, long, on, cruising, cruiser, carnival, princess, disney, video, camera

Vtipy, které tě dostanou!

Kočkodan vznikl skřížením kočky s naším spolužákem.

Jde pan Dobrota po chodbě paneláku a najednou z jednoho bytu vyletí klouček, v ruce malou mačetku a začne do něj třískat a řve: „Dej mi vláček! Dej mi vláček!” Pomlácený pan Dobrota ho chytne za flígr a šup za rodiči. „Koukejte si toho svýho spratka vychovat. Co to je za móresy, mlátit lidi na chodbě a řvát něco o vláčku?” Sousedka chvíli zírá a pak říká: „No jo, když on tomu klukovi můj starej nasliboval, že dostane vláček, když bude sekat dobrotu...”

Jde liska po lese a hleda sveho manzela. Prijde za medvedem a pta se ho: Medvede, nevis kde mam manzela? Medved ji odpovi: Kdyz se se mnou vyspis tak ti to reknu. Tak se s nim liska vyspi. Kdyz se rano se probudi tak rika: To je hajzl ten medved, obelhal me. Jde druhej den po lese a potka zajice. Opakuje se to stejny. Treti den s vlkem, no a tak se to opakuje asi 6x. No a vis jak to dopadlo? Kdyz se se mnou vyspis tak ti to reknu

Jsme neziskovou organizací. Bohužel neplánovaně, nějak to tak vyšlo.

„Chtěl bych vybrat půl milionu z knížky,” oznamuje pokladní v bance podezřelý týpek. Zatímco se paní skloní, aby to zapsala, týpek si přetáhne přes hlavu černou punčochu a vytáhne revolver. „A heslo?” ptá se nic netušící prodavačka. „Ruce vzhůru, tohle je přepadení!” vykřikne lupič. „Ne, to není správné heslo...”

Podobná YouTube videa

1:10 George Foreman Indoor/Outdoor Grill

George Foreman Indoor/Outdoor Grill

Autor: FingerhutDotCom
Počet zhlédnutí: 10 643

9:56 km7 part5

km7 part5

Autor: rukkide
Počet zhlédnutí: 3 339

1:44 Relic Hunting Battlefield WW2 germany, year 2010

Relic Hunting Battlefield WW2 germany, year 2010

Autor: jdwnielsen
Počet zhlédnutí: 70 422