Dragon's Breath Zip Line (world's longest zip line over water) Labadee, Haiti

370 214
Dragon's Breath Zip Line in Labadee, Haiti. My old man was hung out to dry in the wind since he came into the landing platform WAY too fast.
Sledované video přidal uživatel: DoctaFoxXx dne 11. 02. 2012

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Haiti, Labadee, zipline, zip, line, longest, over, water, royal, caribbean, cruise, travel, vacation, insane, fun, awesome, dragons, breath, dragon's, dragon, mark, fox, shamu, whale, fast, free, willy, island, shamwow, billy, mays, slapchop, slap, chop, mighty, putty, labodi, excursion, Norwegian, holland, america, celebrity, cruises, boat, dominican, republic, worlds, world's, world, vacationing, google, search, nassau, half, moon, cay, private, port, of, call, flight, pulley, long, on, cruising, cruiser, carnival, princess, disney, video, camera

Vtipy, které tě dostanou!

Pán si prohlíží žákovskou knížku svého syna a ptá se: „Jak je to možné, že ze všech předmětů máš pětky a z dějepisu ne?” „Protože jsem z něj ještě nebyl zkoušený!”

Ptá se otec sedmnáctiletého synka: „Kam jdeš? A proč si s sebou bereš tu baterku?” „Jdu na rande,” odpoví synátor. „To já ve tvých letech žádnou baterku nikdy nepotřeboval,” poznamená otec. „No, ale taky se podívej, co sis přivedl domů!”

„Tak už nám pomalu budou končit půjčky,” nadhodil manžel. „Ano,” přitaká žena. „Velmi, velmi pomalu.”

Na Marsu přistáli kosmonauti a prochází se pustou a hornatou krajinou. Náhle spatří ve skalách nějakou postavu. Přijdou k ní blíž a k svému úžasu zjistí, že je to Vietnamec. „Jak jste se sem dostal?” ptají se udiveně. „Vypouštěli jsme do kosmu svoji první raketu,” vysvětluje Vietnamec, „dvacet tisíc nás natahovalo ten prak a na povel start jsem se zapomněl pustit...”

Potkají se dva lordi a jeden říká: "Já jsem tak bohatej, že bych si mohl koupit celej svět!" "Ale já ti ho neprodám!"

Podobná YouTube videa

1:49 Jaws (1986)

Jaws (1986)

Autor: studiotour
Počet zhlédnutí: 14 808

0:31 California Tourism commercial

California Tourism commercial

Autor: TravelDaily
Počet zhlédnutí: 24 565

1:01 Where The Bloody Hell Are You

Where The Bloody Hell Are You

Autor: RolyiatMit
Počet zhlédnutí: 82 440

3:09 Best Tourism Ad Ever

Best Tourism Ad Ever

Autor: WoodyTheNutcracker
Počet zhlédnutí: 385 952