Dragon's Breath Zip Line (world's longest zip line over water) Labadee, Haiti

370 205
Dragon's Breath Zip Line in Labadee, Haiti. My old man was hung out to dry in the wind since he came into the landing platform WAY too fast.
Sledované video přidal uživatel: DoctaFoxXx dne 11. 02. 2012

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Haiti, Labadee, zipline, zip, line, longest, over, water, royal, caribbean, cruise, travel, vacation, insane, fun, awesome, dragons, breath, dragon's, dragon, mark, fox, shamu, whale, fast, free, willy, island, shamwow, billy, mays, slapchop, slap, chop, mighty, putty, labodi, excursion, Norwegian, holland, america, celebrity, cruises, boat, dominican, republic, worlds, world's, world, vacationing, google, search, nassau, half, moon, cay, private, port, of, call, flight, pulley, long, on, cruising, cruiser, carnival, princess, disney, video, camera

Vtipy, které tě dostanou!

„Hele vole, to je pěkný jezero. Co to je?” „To je Praha, vole.”

Pubertální mladíček je výrostek, a ne víno, steak.

Loupežník znásilní jeptišku a když se obléká,tak mu jí je najednou líto a tak se jí ptá,co bude dělat. A ona na to úplně v klidu odpovídá, že nic moc, jen že půjde za matkou představenou a řekne jí, že jí třikrát znásilnil loupežník. A loupežník říká: "Ale jak to třikrát, vždyť to bylo jen jednou!" A ona zklamaně: "A ty už nemůžeš?"

Blondýnka si koupí Fantu se soutěžním uzávěrem. Otevře lahev, podívá se a čte: „Zkus štěstí znovu.” Povzdechne si, zavře ji, otevře a čte: „Zkus štěstí znovu.” Zavře, otevře...

Jak postupuje matematik, když má prázdnou konvici a má si udělat čaj? Vezme konvici, naplní ji vodou, postaví na vařič, pak si připraví čaj do hrníčku a když se voda začne vařit, zalije čaj vařící vodou. A jak matematik postupuje, když si má udělat čaj a má konvici plnou vařící vody? Vylije vodu a tím převede řešení na předchozí případ.

Podobná YouTube videa

9:00 Downtown Chicago at Night

Downtown Chicago at Night

Autor: reylaygo
Počet zhlédnutí: 20 027

3:50 Chicago

Chicago

Autor: grizzlymarmot
Počet zhlédnutí: 10 890

5:58 24 Hours in... New York City

24 Hours in... New York City

Autor: concierge
Počet zhlédnutí: 1 729 837

2:57 chicago in the winter

chicago in the winter

Autor: Piliqn
Počet zhlédnutí: 15 235