OOGTAR CONFESSES HIS HOMOSEXUALITY

12 706
Oogtar admits to being gay on national television, Mario dances to My Milkshake, and Luigi want's Yoshi to do a hoe thing.
Sledované video přidal uživatel: keyburrito dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: youtube, poop, the, only, way, you, guys, are, gonna, COME, is, by, shopping, at, koney, island, disco, palace, kellis, milkshake, link

Vtipy, které tě dostanou!

„Ano, Plaváčku, tohle je děd Vševěd,” řekla chlapci sudička, hnedka co vylezl z úkrytu. „Je to děd Vševěd, ale ani ve snu by ho nenapadlo, že jseš ve skutečnosti můj syn!”

„Včera pro mě měla pošťačka doporučený dopis,” chlubí se děda Málek, „ale nakonec to žádný extra čtení nebylo...”

- Piva si muzes uzivat po cely mesic. - Nemusis chodit s pivem na veceri. - Pivo ceka trpelive v aute, kdyz hrajes tenis. - Kdyz je pivo bez, tak jej vylijes. - Pivo se nikdy neopozdi. - Pivo nezarli na jine pivo. - Nasledky prilis mnoha piv rychle pominou. - Pivo nedela zadne skvrny od sminek. - Pivo dostanes urcite v kazdem baru. - Pivo nema nikdy migrenu. - Pivo nemusis potom odvezt domu. - Pivo se nerozciluje, kdyz si prineses domu druhe pivo. - Muzes si vzit s dobrym svedomim vice piv. - Pivo jde bez odporu do postele. - O pivo se muzes podelit s prateli. - Jsi zajiste vzdy PRVNI, kdo otevre pivo. - Pivo nevyzaduje zadnou rovnopravnost. - Pivo si muzes vzit na verejnost. - Pivo se nestara o to, kdy prijdes. - Studene pivo je dobre pivo. - Pivo chutna i neumyte dobre. - Kdyz menis piva, neplatis zadne alimenty. - Pivo je vzdy VLHKE. - Pivo nema matku.

Stěžovala si jedna psychologovi: „Ten můj si pořád ale pořád kouše nehty!” „Buďte ráda, že si nekouše prsty,” odvětil psycholog.

Kongres stavbařů. Francouz se chlubí: „U nás stavíme tak rychle, že ráno jedu do práce kolem louky a odpoledne domů už kolem nový automobilky.” Ital na to: „Já jedu ráno do práce a nic, a když se vracím, tak tam stojí nová textilka a z práce jdou ženský v šatech, co tam vyrobily.” Čech se nedá: „U nás začnou zedníci ráno v osm stavět pivovar, a v deset už jsou namazaný.”

Podobná YouTube videa

3:44 BUNIFA JACKSON :: Two Sistas Get Some Surgery On

BUNIFA JACKSON :: Two Sistas Get Some Surgery On

Autor: heydeano
Počet zhlédnutí: 299 230

2:53 Happy Songs for Funerals: Song Three

Happy Songs for Funerals: Song Three

Autor: hothousefilms
Počet zhlédnutí: 3 273

5:21 Mad TV:Trapped in the Cupboard

Mad TV:Trapped in the Cupboard

Autor: ny210sean
Počet zhlédnutí: 781

2:44 Arnold Mad Tv

Arnold Mad Tv

Autor: mamahu123
Počet zhlédnutí: 206

6:11 Mad TV - Ms Swan at a Bar

Mad TV - Ms Swan at a Bar

Autor: AHT671
Počet zhlédnutí: 32 520