OOGTAR CONFESSES HIS HOMOSEXUALITY

12 683
Oogtar admits to being gay on national television, Mario dances to My Milkshake, and Luigi want's Yoshi to do a hoe thing.
Sledované video přidal uživatel: keyburrito dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: youtube, poop, the, only, way, you, guys, are, gonna, COME, is, by, shopping, at, koney, island, disco, palace, kellis, milkshake, link

Vtipy, které tě dostanou!

V psychiatrické léčebně se doktor ptá pacienta, který se tam dostal, protože se pokusil o sebevraždu: „Jaké je vaše zaměstnání?” Pacient se ušklíbne: „Oběšenec na půl úvazku.”

Jeden profesor byl velmi důsledný při dodržování podmínek u testů, a když řekl, že test skončil, tak kdokoliv ještě něco psal, dostal nedostatečnou. Jednou takhle jeden frajer v pohodě po skončení testu, když ostatní odevzdávali, ještě dvě minuty psal, pak se zvednul a nesl papír ke katedře. Profesor na něj: „Mladíku, ani se neobtěžujte. Máte to za pět.” „Pane profesore, vy nevíte, kdo jsem!” „Ne, to nevím, a vůbec mne to nezajímá. I kdybyste byl mladej Klaus, z tohohle testu máte za pět!” „Vy fakt nevíte, kdo jsem?” ptá se frajer s téměř hysterickým výrazem ve tváři. „Vůbec netuším, kdo si myslíte, že jste.” „Tak to je dobře!” řekl frajer, vrazil svoji písemku doprostředka štosu s ostatními a kvapně opustil učebnu.

Víš, proč jsou ženatí muži tlustší než svobodní? Svobodný muž přijde domů, otevře ledničku, nemá si co vybrat, tak jde spát. Ženatý muž přijde domů, otevře ložnici, nemá si co vybrat, tak otevře ledničku, nají se a jde spát.

Stěžuje si pásák pásáku: „Kamaráde, obávám se, že mám pásový opar!”

Bufeťák je chlap, který obědvá v bufetu.

Podobná YouTube videa

8:30 Vladimír Menšík - V porodnici

Vladimír Menšík - V porodnici

Autor: pajkir
Počet zhlédnutí: 103 535

6:44 Ivan Mládek a Václav Dědina

Ivan Mládek a Václav Dědina

Autor: DanielDix
Počet zhlédnutí: 196 241

1:27 U zubaře

U zubaře

Autor: Benetomm
Počet zhlédnutí: 116 548

3:12 Menšíkoviny VII

Menšíkoviny VII

Autor: Benetomm
Počet zhlédnutí: 37 156

2:03 Slepice Jany Bouškové

Slepice Jany Bouškové

Autor: Benetomm
Počet zhlédnutí: 12 405

1:54 Bald and I Know It (LMFAO Parody)

Bald and I Know It (LMFAO Parody)

Autor: theannoyingsinger
Počet zhlédnutí: 967