Красная армия | Red Army

393 905
КРАСНАЯ АРМИЯ ВСЕХ СИЛЬНЕЙ Революционная песня Слова П. Григорьева Музыка С. Покрасса Belaja armija, chjornyj baron Snova gotovjat nam carskij tron, No ot tajgi do britanskih morej Krasnaja Armija vseh sil'nej. refrain: Tak pust' zhe Krasnaja Szhimaet vlastno Svoj shtyk mozolistoj rukoj, I vse dolzhny my Neuderzhimo Idti v poslednij smertnyj boj! Krasnaja Armija, marsh vperjod! Revvoensovet nas v boj zovjot. Ved' ot tajgi do britanskih morej Krasnaja Armija vseh sil'nej! refrain. My razduvaem pozhar mirovoj, Cerkvi i tjur'my sravnjaem s zemljoj. Ved' ot tajgi do britanskih morej Krasnaja Armija vseh sil'nej!
Sledované video přidal uživatel: mvlasenko dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Революционная, песня, музыка, революция, СССР, USSR, revolution, song

Vtipy, které tě dostanou!

Plavou dvě spermie. Jedna se ptá: "kdy už budeme ve vejcovodech?" "Klídek, kámo, klídek. Zatím jsme jen u mandlí...

Přijde paní do drogerie a spustí na prodavačku: "Ten váš krém na opalování nestojí za nic!" "To není možné!" brání se prodavačka. "Ale ano!" křičí žena dál. "Podívejte se na mě, jak jsem bledá. A to už jsem snědla tři krabičky!"

Přijde blondýnka do lékárny a ptá se: „Mohu si tu zvážit dítě?” „Bohužel nemáme dětskou váhu,” oznámí jí prodavač, ale hned navrhne řešení: „Můžeme zvážit maminku s dítětem, pak samotnou maminku a nakonec obě váhy odečíst.” „No jo, ale to stejně nepůjde. Já jsem totiž jen jeho teta!”

Šílený vědec zkoumá blechu. Utrhne jí nožičku a říká: blecho skoč, blecha skočí. Pokaždé jí utrhne jednu nožičku, až jí utrhne tu poslední a říká: blecho hop, blecha nic. HMMMM, to je něco, blecha po utržení poslední nožičky přestává slyšet...

Přijde do hospody chlap s černou kočkou v náručí. Sedne, objedná panáka rumu a panáka beznínu. Hospodskej divně kouká, ale nakonec donese i ten benzín. Chlápek do sebe kopne rum a kočku chytí a naleje do ní ten benzín. Kočka začne prskat, zježí se jí srst, jako dělová koule lítá o hospodě, až najednou se zebleje a padne na zem mrtvá. Pár chlapů na to blbě kouká a ptají se: Sakra, co to bylo? Co se jí stalo? A majitel říká: No, co já vím, asi jí došel benzín.

Podobná YouTube videa

4:01 Mastodon - Divinations [Official Music Video]

Mastodon - Divinations [Official Music Video]

Autor: mastodonmusic
Počet zhlédnutí: 933 746

9:16 聖飢魔Ⅱ JACK THE RIPPER

聖飢魔Ⅱ JACK THE RIPPER

Autor: motoshinja
Počet zhlédnutí: 433 391

5:52 DRUM BATTLE: Mike Portnoy vs Mike Mangini

DRUM BATTLE: Mike Portnoy vs Mike Mangini

Autor: metallicaddict13
Počet zhlédnutí: 307 473

5:13 Ayreon - The Truth Is Here

Ayreon - The Truth Is Here

Autor: toggrok
Počet zhlédnutí: 297 407

8:03 THE BEST POWER METAL BANDS

THE BEST POWER METAL BANDS

Autor: hatesphere85
Počet zhlédnutí: 274 956

2:44 Friday (A Cappella Rebecca Black Cover)

Friday (A Cappella Rebecca Black Cover)

Autor: songstaforlife
Počet zhlédnutí: 232 791