Jesse McCartney - LEAVIN' - KISS FM Acoustic Version

3 950 112
Johnjay and Rich visiting Jesse in the recording studio. Jesse invites Johnjay and Rich from Kiss in Phoenix/Tucson, AZ to meet him at a secret location in Los Angeles 3.14.08 to record LEAVIN' acoustic!
Sledované video přidal uživatel: jessemccartney dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jessemccartney, jesse, mccartney, beautiful, soul, leavin, departure, kiss, fm, johnjay, and, rich

Vtipy, které tě dostanou!

Bohatý podnikatel si chce mezi svýmu 3 milenkami vybrat jen jednu nejlepší. Dá každé z nich 100000 a měsíc času, jak s penězi naloží. První si koupí luxusní prádlo a oblečení a prodělá plastickou operaci a je z ní krásná kočka a tvrdí, že to udělala kvůli reprezentaci svého milence. Druhá nakoupí luxusní košile a obleky a hodinky pro svého milence, aby mohl lépe reprezentovat. Třetí investuje do cenných papírů a za měsíc mu přinese 100% zisk. Kterou si podnikatel vybral? No samozřejmě tu s největšíma kozama.

Zbláznil se herec. Projevovalo se to zuřivostí a naprostou nesnášenlivostí. Kolegové povolali lékaře, který se domníval, že když mu dají nastudovat nějakou velkou roli, mohlo by ho to uklidnit. Dali mu tedy nastudovat Othella. Zdánlivě bylo všechno v pořádku, ale pouze do té doby, než roli nastudoval. Pak choroba vypukla znovu. Když takto nastudoval, co se dalo a zlepšení nenastalo, obrátili se kolegové opět na lékaře. Ten děl: „Podívejte se, je to sice herec, ale je to blázen, tak mu dejte nastudovat třeba telefonní seznam, vždyť je to jedno.” Dali tedy na radu učeného muže. A byl klid. Týden, dva týdny, měsíc... Po měsíci se jeden z kolegů osmělil: „Tak co, mistře, jak se vám líbí ta nová hra?” „Ke hře samotné jsem se zatím nedostal, ale podle osob to musí být něco kolosálního!”

Topolánek ve sněmovně říká: „Dodržuji heslo: Pravda vítězí. A Lež má krátké nohy!” Paroubek na to: „Kdyby byla pravda všechno, co jste řekl za 100 dní své vlády, tak už byste chodil po prdeli!”

V hodine zpevu vyvola pani ucitelka Pepicka aby vyjmenoval bici nastroje. Pepicek odpovi: Tak to je rakoska, varecka a remen!!!!!

Proč mají blondýnky raději auta se sklopnou střechou? Mají tam více místa na nohy.

Podobná YouTube videa

3:48 Beyonce-Irreplaceable+lyrics

Beyonce-Irreplaceable+lyrics

Autor: showoffgirls
Počet zhlédnutí: 2 486 765

5:10 Akon - Beautiful ( Lyrics )

Akon - Beautiful ( Lyrics )

Autor: benandkamproductions
Počet zhlédnutí: 6 007 289

3:17 Beyoncé - Me, Myself And I

Beyoncé - Me, Myself And I

Autor: danielabearari
Počet zhlédnutí: 939 752

4:40 Beyonce-Broken hearted girl [With Lyrics]

Beyonce-Broken hearted girl [With Lyrics]

Autor: edgecotchick
Počet zhlédnutí: 5 774 382

3:53 Beyonce - Irreplaceable, Lyrics In Video

Beyonce - Irreplaceable, Lyrics In Video

Autor: Freshtopher
Počet zhlédnutí: 72 385

3:38 Beyoncé - Listen [LYRICS]

Beyoncé - Listen [LYRICS]

Autor: xxAydaxx
Počet zhlédnutí: 7 928 932