Lost In The Mind Of The World Promo

1 587
Subscribe!! Lost in the mind of the world out soon! pegasus productions 7 PegasusProductions7 Cole Navin Dustin Cruz James Pilczak John Forte Jon Coughlin Brett White Tyler White Hudson Skatepark Acton skatepark westborugh spots ledges rail 3 block gap skating shred northeast massachusetts skate subscrice cool ,skatre video slam sick line vx2100 vx1000 mk1 mk2 opteka footy footage white balance exposure shred old nourse idk my bff jill smelly poop funny comedy lol funTeaser full length funny carnival skating "crash accident" skateboarding africa fiesta flips backflip stunts lost in the mind of the world L.I.T.M.O.T.W promo
Sledované video přidal uživatel: PegasusProductions7 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

"Podej mi párátko," říká krabice. "Sbohem šátečku!"

Parta chlapů se chystá dovolenou. Lišák si s sebou vezme milenku, osel manželku, vůl celou rodinu a kanec jede sám, sviní se na cestách najde dost.

Pilip - první politik, který krok zpět převedl do praxe - vrátil se do totality.

Proč blondýnky nejsou dobré lékarnice? Protože se jim nedaří nacpat skleničky do psacího stroje.

Přivede Mojžíš vyvolený národ k moři a zavolá si šéfa managementu a ptá se ho, kde jsou lodě. „Prominou, šéfe, jaké lodě?” „No ne, došli jsme až k moři, tak se teď ptám, kde jsou lodě.” „Tak to já nevím. Doprava nebyla moje starost. Já mám na starosti management a reklamu.” „A poslouchej, ty pitomče, doprava to není management, jo? Jak sis to představoval v praxi? Že já jdu s celým vyvoleným národem, mám v patách faraónovu armádu, dojdu až k moři a tady nebudou lodě. Jak sis představoval, že se přes to moře dostaneme, ty idiote? To sis myslel, že já máchnu holí nebo co, moře se rozestoupí a my projdeme suchou nohou, nebo jak?!” „Tak to samozřejmě ne, šéfe. Ale kdyby to dokázali, tak jim garantuji dvě stránky ve Starém zákoně.”

Podobná YouTube videa

5:36 Koi Mil Gaya

Koi Mil Gaya

Autor: CodenameSynth
Počet zhlédnutí: 4 169 198

3:11 RC Jet takeoff and a faceplant

RC Jet takeoff and a faceplant

Autor: Spudzder
Počet zhlédnutí: 725 723

1:28 Doppeldecker Crash

Doppeldecker Crash

Autor: Rollergirl2010
Počet zhlédnutí: 10 698