Lost In The Mind Of The World Promo

1 573
Subscribe!! Lost in the mind of the world out soon! pegasus productions 7 PegasusProductions7 Cole Navin Dustin Cruz James Pilczak John Forte Jon Coughlin Brett White Tyler White Hudson Skatepark Acton skatepark westborugh spots ledges rail 3 block gap skating shred northeast massachusetts skate subscrice cool ,skatre video slam sick line vx2100 vx1000 mk1 mk2 opteka footy footage white balance exposure shred old nourse idk my bff jill smelly poop funny comedy lol funTeaser full length funny carnival skating "crash accident" skateboarding africa fiesta flips backflip stunts lost in the mind of the world L.I.T.M.O.T.W promo
Sledované video přidal uživatel: PegasusProductions7 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Maminka se ptá synka: "Tak co, budeš si večer hrát s novým vláčkem, a nebo s vychovatelkou?" "Podle toho, co si vybere táta!"

Přijde domlácená stopařka na policii a hlásí, že byla 3x znásilněná a 3x zmlácená. Policajt tlumočí vše náčelníkovi a ten prohlásí, že musí být provedena rekonstrukce případu. Dva policajti a náčelník nasednou do auta a náčelník povídá: "No a co bylo teď?" Stopařka: "Tady jsme zabočili do lesa." Zabočili do lesa - náčelník: "No a co bylo teď?" Stopařka: "Jeden z nich mě vytáhl a znásilnil." První policajt vylezl, vytáhl ji z auta a vyšukal ji. Náčelník: "No a co bylo teď?" Stopařka: " Druhý vylezl a znásilnil mě." Druhý policajt vylezl a taky ji vyšukal. Náčelník: "No a co bylo teď?" Stopařka: "Třetí vylezl a taky mě znásilnil." Náčelník vylezl a taky ji vyšukal. Náčelník ještě udýchaně: "No a co bylo teď?" Stopařka: "Teď jsem jim řekla, že mám syfla a oni mě zmlátili..."

Jak zblbnete blondýnku? Nezblbnete, ony už se takové rodí.

Jde trampík po ulici, zastaví se u jednoho domu a se zájmem čte zaprášenou ceduli vedle vstupních dveří: Smluvní opravna pojišťoven. Zamyslí se: „To znamená, že tady jako opravujou pojišťovny?”

Reklama: „Novinka na trhu! Pánská kolínská Věrnost. Nejen vyžene z Vašeho bytu šváby, ale ochrání i Vaše partnery od povrchních vztahů!”

Podobná YouTube videa

0:27 Red Alert - Cannon Fireworks

Red Alert - Cannon Fireworks

Autor: CosmoFireworks
Počet zhlédnutí: 253

0:39 Flood Red - Fireworks

Flood Red - Fireworks

Autor: powderkegfireworks
Počet zhlédnutí: 851

1:49 BATTLECRY

BATTLECRY

Autor: CONQUESTLIFETV
Počet zhlédnutí: 297