Lost In The Mind Of The World Promo

1 545
Subscribe!! Lost in the mind of the world out soon! pegasus productions 7 PegasusProductions7 Cole Navin Dustin Cruz James Pilczak John Forte Jon Coughlin Brett White Tyler White Hudson Skatepark Acton skatepark westborugh spots ledges rail 3 block gap skating shred northeast massachusetts skate subscrice cool ,skatre video slam sick line vx2100 vx1000 mk1 mk2 opteka footy footage white balance exposure shred old nourse idk my bff jill smelly poop funny comedy lol funTeaser full length funny carnival skating "crash accident" skateboarding africa fiesta flips backflip stunts lost in the mind of the world L.I.T.M.O.T.W promo
Sledované video přidal uživatel: PegasusProductions7 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Detektiv se chlubí chlapcům z hospody: „Já to svoje zaměstnání prostě miluju. Stačí, když vždycky na stadionu najdu nějakého zloděje nebo překupníka a můžu chodit na hokej úplně zadarmo!”

Na okrajové římse mrakodrapu se srazí dva sebevrahové. Nejdřív oba strnou překvapením, pak jeden rozčileně povídá: „Padejte odsud, to je moje římsa!” Druhý mu děkuje: „To jste hodnej, že mi dáváte přednost...”

V zoo policista sepisuje protokol: „Tak říkáte, že se vám ztratil slon. Pro případ, že bychom ho někde viděli - má nějaké zvláštní znamení?”

Jak donchuanové okresního formátu navazují hovory: - Mladá paní, snášíte hukot motorové pily? - Nikoliv, pane. - Tak to nevadí; přeříznu Vás klasickým způsobem.

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Podobná YouTube videa

0:29 La casa de los dibujos animados, Dios....wmv

La casa de los dibujos animados, Dios....wmv

Autor: BeautifulBelial
Počet zhlédnutí: 6 880

0:28 Depredador Silencioso Mis Bolas

Depredador Silencioso Mis Bolas

Autor: Baluker
Počet zhlédnutí: 42 429

6:25 MONTREAL TOYCON - MAY 2010

MONTREAL TOYCON - MAY 2010

Autor: jhan101
Počet zhlédnutí: 618