Linkin Park - In The End (Live @ Istanbul, Turkey) [PROSHOT]

229 717
(title)
Sledované video přidal uživatel: ExDzire96 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: linkin, park, in, the, end, live, istanbul, turkey, chester, bennington, mike, shinoda, brad, delson, rob, bourdon, phoenix, joe, hahn

Vtipy, které tě dostanou!

Holcicko, kdyz mi na nej sahnes, dam ti bombonek Holcicka se zasmeje: Kdyz mi das celej pytlik, tak ti ho i vykourim....

Jakou výhodu mají Eskymáci? Léta na manželce v kožichu ani nepoznají.

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakira Suzukiho z Japonska. Hodina začíná a učitelka prohlásí: „Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky. Kdo řekl: Dejte mi svobodu, nebo mě zabte?” Ve třídě hrobové ticho, jen Suzuki zvedne ruku: „Patrick Henry, 1775, Filadelfie.” „Výborně, Suzuki. A kdo řekl: Stát je národ a národ nesmí zhynout?” Suzuki se postaví: „Abraham Lincoln, 1863, Washington.” Učitelka se podívá na žáky a pokárá je: „Stydím se za vás. Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!” Zezadu se ozve tichý hlas: „Polib mi, zasranej Japončíku!” „Kdo to řekl?” zvolá učitelka. Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: „Generál McArthur, 1942, Guadalcanal, a Lee Iacocca, 1982, při valné hromadě firmy Chrysler.” Třída ztichne, jen zezadu se ozve: „Je mi z toho na blití!” Učitelka křičí: „Kdo to byl?!” Suzuki okamžitě odpovídá: „George Bush senior japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, 1991, Tokio.” Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: „Vyhul mi!” Učitelka hystericky: „A dost! Kdo to byl teď?!” Suzuki bez mrknutí oka: „Bill Clinton Monice Levinské, Oválná pracovna Bílého domu, Washington, 1997.” Další ze studentů se postaví a zařve: „Suzuki je hromada sraček!” A Suzuki opět klidně: „Valentino Rossi, 2002, Velká cena motocyklů, Brazílie.” Třída zcela propadne hysterii, učitelka upadá do bezvědomí. Otevřou se dveře a vejde ředitel: „Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!” Suzuki: „Vladimír Špidla ministru financí při předložení státního rozpočtu, 2003, Praha.”

Jde ústřice po ulici a potká ji meloun. Ten jí říká: že se nestydíte, že se nestydíte ... Proč ? Otvevřete se prvnímu, kterého uvidíte.

Prezident Klaus se při interview ptá novináře: „Víte, jak vypadá Bůh?” „Ne,” zavrtí hlavou pisálek. Klaus zrudne vzteky: „Proboha, člověče, vy jste slepý?!”

Podobná YouTube videa

3:11 Stompin' Tom Connors - Sasquatch Song

Stompin' Tom Connors - Sasquatch Song

Autor: NovaScotian1992
Počet zhlédnutí: 14 078

27:51 '10 CARROT DIAMOND'. Charlotte Diamond. 1987

'10 CARROT DIAMOND'. Charlotte Diamond. 1987

Autor: TheTonywade
Počet zhlédnutí: 11 913

3:50 Super Mario Galaxy 2 Music: Credits

Super Mario Galaxy 2 Music: Credits

Autor: hemuli12345
Počet zhlédnutí: 670

0:24 Die Simpsons Homer tötet Super Mario

Die Simpsons Homer tötet Super Mario

Autor: BALIHANALIK
Počet zhlédnutí: 160 267