Linkin Park : Live acoustic : In The End.

300 690
It starts with one thing I don't know why It doesn't even matter how hard you try keep that in mind I designed this rhyme To explain in due time All I know Time is a valuable thing Watch it fly by as the pendulum swings Watch it count down to the end of the day The clock ticks life away It's so unreal Didn't look out below Watch the time go right out the window Trying to hold on, but didn't even know Wasted it all just to watch you go I kept everything inside and even though I tried, it all fell apart What it meant to me will eventually be a memory of a time when Chorus : I tried so hard And got so far But in the end It doesn't even matter I had to fall To lose it all But in the end It doesn't even matter One thing, I don't know why It doesn't even matter how hard you try, keep that in mind I designed this rhyme, to explain in due time I tried so hard In spite of the way you were mocking me Acting like I was part of your property Remembering all the times you fought with me I'm surprised it got so (far) Things aren't the way they were before You wouldn't even recognize me anymore Not that you knew me back then But it all comes back to me (in the end) You kept everything inside and even though I tried, it all fell apart What it meant to me will eventually be a memory of a time when I Chorus : I tried so hard And got so far But in the end It doesn't even matter I had to fall To lose it all But in the end It doesn't even matter I've put my trust in you Pushed as far as I can go And for all this There's only one thing you should know I've put my trust in you Pushed as far as I can go And for all this There's only one thing you should know Chorus : I tried so hard And got so far But in the end It doesn't even matter I had to fall To lose it all But in the end It doesn't even matter
Sledované video přidal uživatel: theoryoflinkin dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Linkin, Park, Live, accoustic, in, the, end

Vtipy, které tě dostanou!

Policista zastaví auto a v něm sedí dva navlas stejní chlápci. Ptá se jich: „Kolik vám je let?” „Dvaatřicet,” odpoví řidič a dodá na vysvětlenou: „My jsme totiž jednovaječná dvojčata.” „Dobře,” říká policajt, obejde auto a táže se spolujezdce: „A vám je kolik?”

Příjde pán k doktorovi a říká:Pane doktore pomozte mi! Já vždycky když řeknu ABRAKA DABRA tak něco zmizí…Pane doktore?…PANEE DOKTORRRRREEEEEE!!!!!!!!!!

Žena dělá svíčkovou a zazvoní pošťák, že mají balíček. Manžílek se teda ochotně nabídne, že převezme vaření a ona ať jde dolů. Když se ženská vrací, už z dálky volá: „Je omáčka pořádně zamíchaná?” Z druhého konce bytu se ozve: „Nedělej si starosti, lepší zamíchaná ani být nemůže. Strčil jsem ji do pračky na nejvyšší otáčky!”

Pane doktore, prosim vas, pomozte mi. Ja mam ptaka ohnivaka. Budte rad, zeny to maji radeji ohnive. No jo, ale on ohniva uz tri roky...

„Doslechl jsem se, že tvoje manželka se uzdravila. Po dvouleté úplné ztrátě hlasu zase hovoří. Je to pravda?” „Je! No a?” „A jak se nyní cítí?” „Bezvadně. Ztrátu za první rok si už předevčírem vynahradila!”

Podobná YouTube videa

4:13 Moonbootica - Jump Around

Moonbootica - Jump Around

Autor: horstbond
Počet zhlédnutí: 291 249

3:42 Moonbootica - We 1 2 Rock (Radio Edit)

Moonbootica - We 1 2 Rock (Radio Edit)

Autor: GollumReloaded
Počet zhlédnutí: 12 734

3:23 Moonbootica ft. Jan Delay - Der Mond *Best Quality*

Moonbootica ft. Jan Delay - Der Mond *Best Quality*

Autor: SirBenja
Počet zhlédnutí: 821 703

5:08 Moonbootica - She's A Cat

Moonbootica - She's A Cat

Autor: electrone2you
Počet zhlédnutí: 45 127

4:45 Moonbootica - To The Club

Moonbootica - To The Club

Autor: IIINippl0rIII
Počet zhlédnutí: 92 373

6:09 Moonbootica - Bulldog Beats

Moonbootica - Bulldog Beats

Autor: 77josh83
Počet zhlédnutí: 156 069