Linkin Park : Live acoustic : In The End.

300 724
It starts with one thing I don't know why It doesn't even matter how hard you try keep that in mind I designed this rhyme To explain in due time All I know Time is a valuable thing Watch it fly by as the pendulum swings Watch it count down to the end of the day The clock ticks life away It's so unreal Didn't look out below Watch the time go right out the window Trying to hold on, but didn't even know Wasted it all just to watch you go I kept everything inside and even though I tried, it all fell apart What it meant to me will eventually be a memory of a time when Chorus : I tried so hard And got so far But in the end It doesn't even matter I had to fall To lose it all But in the end It doesn't even matter One thing, I don't know why It doesn't even matter how hard you try, keep that in mind I designed this rhyme, to explain in due time I tried so hard In spite of the way you were mocking me Acting like I was part of your property Remembering all the times you fought with me I'm surprised it got so (far) Things aren't the way they were before You wouldn't even recognize me anymore Not that you knew me back then But it all comes back to me (in the end) You kept everything inside and even though I tried, it all fell apart What it meant to me will eventually be a memory of a time when I Chorus : I tried so hard And got so far But in the end It doesn't even matter I had to fall To lose it all But in the end It doesn't even matter I've put my trust in you Pushed as far as I can go And for all this There's only one thing you should know I've put my trust in you Pushed as far as I can go And for all this There's only one thing you should know Chorus : I tried so hard And got so far But in the end It doesn't even matter I had to fall To lose it all But in the end It doesn't even matter
Sledované video přidal uživatel: theoryoflinkin dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Linkin, Park, Live, accoustic, in, the, end

Vtipy, které tě dostanou!

ze jsou nejchytrejsi, nejlepsi atd. atd. atd.... Tou chvili se k planete Zemi blizi UFO se zelenymi muziky na palube. Zachyti od teto skupinky, ze je to nejvyssi inteligence na Zemi. Samozrejme tuto inteligenci chteji poznat, proto jednu zenu unesou, otevrou ji hlavu a uvidi jediny tenky dratek. Nic vic. Obdivuji se, ze na Zemi je skutecne vyspela civilizace, kdyz veskerou jeji inteligenci je pojme jediny dratek. Prestrihnou tento dratek a vite, co se stane? Zene upadnou usi!

Baví se sourozenci: „Co myslíš, že by mi náš pan učitel řekl, kdybych ho oslovil soudruhu?” „Ano, pionýre?”

Blondýnka vyplňuje dotazník a do kolonky Trvalý vztah napíše: „Dnes ne.”

Prijede TV Stab natacet reportaz na Saharu o zivote beduinů. Natoci reportaz, reporterovi to neda a vyzvida na beduinovi, jak je to tady se zenskyma, kdyz jsou skoro cely rok v oaze. Beduin odveti: "To je jednoduche, na to tady mame velbloudice." Reporter nesmele: "Fakt? A můzu si to taky zkusit?" "Samozrejme..." Reporter odbehne do staje a zacne obcovat s velbloudici a jede a jede, libuje si a najednou slysi hlasity smich ze vsech stran. Reporter se ohradi: "Co se smejete? Oni na to: "My na nich jezdime do vesnice za zenskyma.

Jde pocestný okolo prasečí farmy, a vidí ohradu plnou prasat. A jedno prase má dřevěnou nohu. Protože to ještě nikdy neviděl, přijde k domu, zaklepe a zeptá se: „Proč má to prase dřevěnou nohu?” Farmář na to: „O tom vám povím takový příběh. Jednou jsem oral na poli a můj traktor najel do příkopu. Převrhl se a já jsem skončil pod ním. A tohle prase přiběhlo, uvidělo to, vrátilo se k domu a tam kvičelo tak hlasitě, až někdo vyběhl, a pak přivedlo pomoc až ke mně.” „Dobře, to je zajímavé, ale proč má to prase dřevěnou nohu?” „To není všechno. Jednou ke mně přišel zloděj, když nikdo nebyl doma. Prase uteklo z ohrady, přiběhlo za mnou až na pole a tak dlouho kvičelo, až jsem šel za ním a ono mě dovedlo k pušce v kůlně, takže jsem pak mohl toho zloděje vyhnat.” „Dobře, to je taky zajímavé, ale proč má to prase dřevěnou nohu?” „No, vždyť mě nechte domluvit. Jednou jsem spal s manželkou v ložnici, a náš dům začal hořet. A prase uteklo z ohrady, přiběhlo za mnou a tak dlouho kvičelo, až jsem se probudil a v poslední chvíli zachránil manželku a děti.” „No, to je velice dojemný příběh, ale proč má to prase dřevěnou nohu?” „Vždyť vám to celou dobu vysvětluju. Když je prase tak hodné, když nás má tak rádo, tak ho přece nesníme najednou!”

Podobná YouTube videa

3:11 Stompin' Tom Connors - Sasquatch Song

Stompin' Tom Connors - Sasquatch Song

Autor: NovaScotian1992
Počet zhlédnutí: 14 078

27:51 '10 CARROT DIAMOND'. Charlotte Diamond. 1987

'10 CARROT DIAMOND'. Charlotte Diamond. 1987

Autor: TheTonywade
Počet zhlédnutí: 11 913

3:50 Super Mario Galaxy 2 Music: Credits

Super Mario Galaxy 2 Music: Credits

Autor: hemuli12345
Počet zhlédnutí: 670

0:24 Die Simpsons Homer tötet Super Mario

Die Simpsons Homer tötet Super Mario

Autor: BALIHANALIK
Počet zhlédnutí: 160 267