Všechno jednou končí a začíná

206 893
for people
Sledované video přidal uživatel: berushka19 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: nature

Vtipy, které tě dostanou!

Stopuje informatik na dalnici do Brna, za nim je videt zjevne nefunkcni auto. Zastavi mu druhy informatik, uvidi, ze autu chybi jedna pneumatika a zepta se kolegy: "Nazdar, co se ti stalo s autem?" "Aale - jedu do Brna na FI, ale podarilo se mi pichnout pneumatiku, rezervu nemam..." "Ale kde _je_ ta pneumatika?" prerusi ho druhy. "Nech me to dorict, rezervu nemam, tak jsem ji zalepil a zacal pumpovat, jenze..." "co jenze?" "..jenze jsem ji omylem napumpoval na nultou..."

Přespolák je chlápek přes pole.

Jde opilec z hospody, šíleně se motá, najednou se mu udělá hrozně zle, opře se o zeď a začne blít. Po chvíli odněkud přiběhne pes a začne ty zvratky očuchávat. Opilec se podívá dolů a kulí oči: „Sakra, to by mě zajímalo, kde jsem sežral toho psa?!”

Kamarád z vojny přespí u kamaráda. Ti mají malý byt a tak se nacpou všichni tři na manželskou postel. V noci se majitel bytu probudí, a vidí, že kamarád leží manželce mezi prsama. "Co to děláš, proboha?" "Nic, jen poslouchám, jestli hraje stereo." "Co to je za kravinu, ty prase?" "Jaký prase, poslechni si." Manžel přiloží ucho na hrudník a povídá: "Neslyším nic." "Nojo, vždyť nemáš zastrčenej banánek."

V lese žije medvěd který si dělá seznam těch zvířat která sežere. Přijde k němu vlk a říká hele: medvěde ty si prej děláš seznam koho sežereš? No jo. A nemohl bych ti přinést bažanta? No jo. Vlk přinese bažanta a medvěd je sežere oba. Druhý den k němu přijde liška a říká: hele medvěde ty si prej děláš seznam koho sežereš? No jo. A nemohla bych ti přinést koroptev? No jo. Liška přinese bažanta a medvěd je sežere oba. A třetí den k němu přijde zajíc a říká: medvěde ty si prej děláš seznam koho sezeres? No jo. A nemohl bys mě vyškrtnout? No tak jo.

Podobná YouTube videa

2:24 Carole on the Breckenridge Alpine Slide

Carole on the Breckenridge Alpine Slide

Autor: carolelashfl
Počet zhlédnutí: 178

0:36 Real Mermaids - Disneyland Hotel

Real Mermaids - Disneyland Hotel

Autor: CaliforniaTravelTips
Počet zhlédnutí: 958 423

1:17 The Neverending Story Trailer

The Neverending Story Trailer

Autor: areohbesix
Počet zhlédnutí: 784 736