Rocky Mountain Reptile Expo

2 493
My trip to the rocky mountain reptile expo 11.8.08
Sledované video přidal uživatel: ilovemyboaconstricto dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: rocky, mountain, reptile, expo, snakes, lizards, frogs, amphibians, aquatic, bird, cat, dog, hamster, insect, rabbit, wildlife

Vtipy, které tě dostanou!

Zdá se Ti, že jsi opuštěný? že nikoho nezajímáš? že jsi úplně bezvýznamný? že na Tobě nikomu nezáleží? že nikdo nechce o Tobě nic vědět? že nikoho nezajímá co vlastně děláš? TAK ZKUS LETOS NEPODAT DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ !!!

Byl jednou jeden mejdan. Slavilo se až do rána. Když byli všichni oslavenci řádně pod parou, napadlo jednoho z nich, že by si mohli zalyžovat. Tak vytáhl lyže a začal v paneláku jezdit po schodech. Byla neděle ráno a jedna babička šla z kostela. Protože na schodech se blbě házejí obloučky a babička rozvášněnému lyžaři nechtěla nebo nestihla uhnout, stalo se něco, co se nemělo stát. Babička zůstala ležet pod schody v nepříliš dobrém stavu. Oslavenci jí pochopitelně zavolali sanitku, a pokračovali dál s pitím. Když už konečně dopili a potom taky vystřízlivěli, pokusili se zjistit, kam nešťastnou babičku odvezli. Šli se zeptat do nejbližší nemocnice: „Prosím vás, nepřivezli vám sem ráno tu a tu paní?” „Jo tu? Tak tu odvezli rovnou do blázince, říkala, že ji někdo v paneláku srazil na lyžích.”

Chlápek si v místním obchodě s kuriozitami koupí za tisícovku rentgenové brýle. Cestou domů si je nasadí a ejhle, vidí všechny lidi nahé. Spěchá se tedy pochlubit manželce, ale nemůže ji najít. Konečně se podívá do ložnice a vidí, manželka na posteli nahá, vedle ní soused taky nahý. Sundá si brýle a vidí na posteli nahou manželku a nahého souseda. Naštvaně povídá: „Sakra, tisícovka v prachu a už jsou rozbité.”

Probíhá milostný akt. Lord souloží, komorník drží svíčku. Lord se ptá: „Lady, jste ukojena?” „No, my Sir.” Po chvíli: „Lady, jste ukojena?” „No, my Sir.” Lord z ní sleze a přikáže komorníkovi: „John, teď budeš souložit ty a já budu držet svíčku.” Po chvíli: „Lady, jste ukojena?” „Oh yes, my Sir.” „Vidíš, Johne,” poučuje lord sluhu, „takhle se drží svíčka!”

„Tati, víš něco o Sumerech?” „No, víš, synu, já se o sport moc nezajímám...”

Podobná YouTube videa

0:57 Drunk cat

Drunk cat

Autor: moscowhite
Počet zhlédnutí: 27 312

1:54 SloMo Squirrel Flung! Awesome!

SloMo Squirrel Flung! Awesome!

Autor: SloMoHolic
Počet zhlédnutí: 37 600

2:44 Mr Squirrel's Wild Ride

Mr Squirrel's Wild Ride

Autor: photobyalan
Počet zhlédnutí: 7 577

0:12 Largemouth Bass Eats Ground Squirrel

Largemouth Bass Eats Ground Squirrel

Autor: DDavis89325is
Počet zhlédnutí: 2 851 072

0:30 Bungee Squirrel

Bungee Squirrel

Autor: kapatootie
Počet zhlédnutí: 336 103