white boy stanky leg

174 415
oldd, just messin around, my grandma and mom wanted to video it to show off to their friends at work lol no i dont have a damn boner i was wearin 2 pairs of shorts and boxers, so get off my dick
Sledované video přidal uživatel: DjSchwartz10 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: do, da, stanky, leg, on, thanksgiving, day, lol, white, boy, dancing

Vtipy, které tě dostanou!

V námořnické krčmě, vyzdobené exponáty ryb, krabů a jiných nejedlých oblud, mezi modely starých vraků si dal kapitán Peterson řízek. Po několika marných zásazích nožem zavolal vrchního a pravil: „Pane vrchní, tady to máte a pověste to zase na stěnu!”

Ráno: „Ježíši, to už je ráno?!” V poledne: „Ježíši, to už je poledne?!” Večer: „Ježíši, to už je večer?!” Závěr: Ježíš Kristus trpěl samomluvou.

Paní učitelka se ptá při matematice Pepíčka: "Když ti dá maminka jednu žvýkačku a tatínek dvě, co budeš mít?" - "Prosím, svěží dech."

Rozhovor učitele a žáka: „Proč jsi přišel pozdě do školy?” „Protože jsem vyšel pozdě z domu.” „A proč jsi nevyšel dřív?” „Protože už bylo pozdě, abych vyšel dřív.”

Jde mlady policajt po chodbe a potka stareho s knizkou po boku. Mlady se ho pta: Co je to za knizku ? To je logika. Aha, a na co to je. No, vysvetlim ti to na priklade: Mas doma akvarium ? Mam. A mas v nem rybicky ? Mam. No vidis, kdyz mas akvarium, je logicke, ze mas v nem i rybicky. Aha. A mas rad zvirata ? Mam. No vidis, kdyz mas rad rybicky, je logicke, ze mas rad i zvirata. Aha. A mas rad lidi ? No mam. No vidis, kdyz mas rad zvirata, tak mas rad i lidi. Aha. A mas rad zeny ? Samozrejme, ze mam. Vidis, kdyz mas rad lidi, tak mas rad i zeny. Aha. Uz tomu rozumim, rika mlady policajt a půjcil si od stareho knizku. Jak jde po chodbe, potka ho kolega a pta se, co to ma.On na to, ze to je knizka o logice. Kolegovi to neda a poprosi ho, aby mu to vysvetlil. Mlady na to: Vysvetlim ti to na priklade. Mas doma akvarium ? Ne, nemam. Tak potom jsi teplous !!!

Podobná YouTube videa

1:13 Aneta Langerová Pár míst... Teaser

Aneta Langerová Pár míst... Teaser

Autor: supraphon
Počet zhlédnutí: 9 603

2:51 Walk Choc Ice - Drápky křídla

Walk Choc Ice - Drápky křídla

Autor: utapadak
Počet zhlédnutí: 8 412

4:06 Doga - Album Doga (01 - Nejsi nevinná)

Doga - Album Doga (01 - Nejsi nevinná)

Autor: kjubiczechcz
Počet zhlédnutí: 8 109

3:17 SiraVole - Poznávám (Ofic. Videoklip)

SiraVole - Poznávám (Ofic. Videoklip)

Autor: mrsiravole
Počet zhlédnutí: 5 182