Stability Returns to Sudanese Refugee Camps in Chad

2 163
In Chad, the UN Refugee Agency takes care of 250,000 Sudanese refugees uprooted by the conflict in Darfur, 166,000 internally displaced Chadians as well as 60,000 refugees from the Central African Republic. Bandits and rebel recruitment inside the camps remain a significant problem for the United Nations which has now taken over peacekeeping duties from the European Union. For the VOA, Nina-Maria Potts reported from eastern Chad just days before the handover.
Sledované video přidal uživatel: VOAvideo dne 11. 02. 2012

Kategorie: Nové > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Chadian, UN, Refugee, Agency, United, Nations, Darfur, food, supplies, rebellions, voa, news, Potts

Vtipy, které tě dostanou!

V New Yorku se vrací policejní hlídka z obchůzky. Policista podává hlášení: "Šéfe, hlásím, že jsme asi před hodinou narazili na strašně opilou ženu." "Doufám, že jste ji ignorovali," pravil šéf přísně. "Jasně šéfe," prohlásil policista, "já dvakrát a seržant třikrát."

Somálče,vylez ven,tam za tím párátkem. Somálec:Chlapi,vylezte,našli nás.

Cestovatel se vrátí z cest po neobydlených končinách panenské přírody, ale je nějaký skleslý. „Co se stalo?” zajímá se žena, která nejlíp pozná, že tomu jejímu něco leží na srdci. „Ale, nebudeš tomu snad ani věřit, jakou já mám smůlu,” smutní dobrodruh. „Po celou dobu, co jsem se toulal v přírodě, jsem si všechny zážitky zapisoval do svého deníku. A cestou zpátky se mi někde ztratil!” „Tak se netrap,” utěšuje smutného cestovatele manželka. „Třeba ho ještě někde objevíš. Zkus třeba zajít na náměstí do trafiky, tam mají deníků plný pult.”

Muž jde zapnout televizi před fotbalovým zápasem a křičí na manželku, která je v kuchyni: „Drahá, chceš mi ještě něco říct před začátkem fotbalové sezóny?”

Pán hrdě kráčí po ulici, jednu botu černou, druhou hnědou. Všimne si toho protichodec a povídá: „Pane, máte každou botu jinou.” „Já vím, a představte si, že mám doma takhle blbej pár ještě jeden.”

Podobná YouTube videa

4:10 First Ukraine Missionary.mov

First Ukraine Missionary.mov

Autor: ldschurchnews
Počet zhlédnutí: 904

1:33 pozar podgora galebova krila 15/10/2011 01

pozar podgora galebova krila 15/10/2011 01

Autor: vicerudan
Počet zhlédnutí: 11 466