The Last Broadcast - Part 6 of 6

25 060
A radio play set in the 1980s about a theoretical nuclear war. A family member created this as a school project. All voices are those of students.
Sledované video přidal uživatel: 1RadicalOne dne 11. 02. 2012

Kategorie: Nové > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: The, Last, Broadcast, Nuclear, Thermonuclear, War, Cold, Soviet, Russia, Germany, Britain, Canada, Toronto

Vtipy, které tě dostanou!

Zastaví policajti auto a chtějí po řidiči papíry. Ten je vytáhne - celé špinavé, upatlané... „A co, že máte doklady takové špinavé?” „Protože mi je každou chvíli všelijací zasranci ohmatávají!”

Potkají se dvě sousedky: „Snad nejsi nemocná?” „Jak tě to napadlo?” „Viděla jsem od tebe ráno odcházet toho mladého doktora.” „No a já jsem nedávno od tebe viděla odcházet ráno mladého důstojníka a taky se tě neptám, jestli bude válka.”

Hlavní šlágr této sezóny: Přejdi Karlín, řeku všech nadějí...

Baví se spolu dvě studentky MFF a jedna vypráví: „Tak jsem ti tuhle šla večer na kolej. Bylo už nejmíň půl dvanácté a tam pod tou lampou, co nesvítí, stál nějaký chlap a když mě viděl, mlsně se olízl. Dovedeš si představit, jak jsem utíkala?” Druhá napjatě vyzvídá: „A dohonilas ho?”

Jednou večer se takhle policista postavil naproti jednomu baru a čekal, jestli po zavíračce nechytne někoho pro alkohol za volantem. Když začali z baru vycházet lidi, hned si všiml jednoho, který se doslova vypotácel a začal se motat mezi auty. Vyzkoušel klíčky u pěti z nich, než našel svoje. Pak seděl pět minut na předním sedadle ohnutý pod volant a zápasil s klíčky. Tou dobou už všichni ostatní hosté vyšli z baru a odjeli. Když konečně motor naskočil, policista neváhal a vyrazil kupředu. Postavil se před rozjíždějící auto. Nechal muže vystoupit a fouknout do balónku. A nic! Policajt udiveně říká: „Sakra, jak je tohle možné?” A chlápek mu povídá: „No, dneska jsem byl jako volavka určenej já!”

Podobná YouTube videa

1:08 Miracle Baby's Life Ends In Tragedy

Miracle Baby's Life Ends In Tragedy

Autor: infolivetvenglish
Počet zhlédnutí: 573 012

1:29 Hidroginástica diminui possibilidade de lesões

Hidroginástica diminui possibilidade de lesões

Autor: UnisulTV
Počet zhlédnutí: 709

8:14 April 11, 2007 Severe Weather (Part 1/3)

April 11, 2007 Severe Weather (Part 1/3)

Autor: TheFritter04
Počet zhlédnutí: 14 735

1:26 Hawaii Funnel Cloud/Wild Weather

Hawaii Funnel Cloud/Wild Weather

Autor: CyrusNixes
Počet zhlédnutí: 2 536