After School - Jooyeon's Magic Trick

16 487
[Credits: Ceciliaother] After School Fan Forum: http://www.as-afterparty.com/forum/ My Links: Other Channel: http://youtube.com/ASxOC/ Tumblr: http://megahx82.tumblr.com/
Sledované video přidal uživatel: OCxxASx dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: after school, jooyeon, funny, magic trick

Vtipy, které tě dostanou!

Zasadne nadpolovicni vetsina. Opozice totiz urcite navrhne sroubovat opacne.

Pepíček přijde za maminkou, že by chtěl koupit kolo. Maminka mu však říká, že nemá peníze, že mu splní každé přání, ale že kolo ne. Pepíček se toho chytne a přeje si, aby si zahráli na maminku a tatínka. Mamince nezbývá než splnit jeho přání. Po dohodě si musí lehnout do ložnice v noční košilce. Maminka v ložnici s úzkostí čeká, co se bude dít. Najednou se ve dveřích objeví Pepíček v tatínkově kvádru a říká: „Vstávej, stará, jdeme klukovi koupit kolo.”

Bible praví, že nemáme milovat manželky svých přátel - jak se ale dostat k manželkám nepřátel?

Baví se dva policajti: "Víš o tom, že letos je Silvester v pátek?" "V pátek? Doufám, že ne třináctého."

Sedí Sněhurka, Herkules a Quasimodo v obýváku a dohadují se, jestli to kouzelné zrcadlo Sněhurky ještě funguje. Sněhurka jde do ložnice, za chvilku se vrátí a povídá: „Ano, zrcadlo stále praví, že jsem nejkrásnější na světě!” Herkules na to: „Tak to se tedy podívám, jestli jsem ten nejsilnější!” Odejde, za chvíli je zpět: „Ano, jsem ten nejsilnější!” Quasimodo vstane a jde se podívat, jestli on je ten nejošklivější. Dlouho nejde, po nějaké době se připlíží zpět a skřehotá: „Může mně někdo říct, kdo je to ten Paroubek?”