Merle Haggard -- Okie From Muskogee

1 241 004
1968
Sledované video přidal uživatel: ALLEN0955 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Merle, Haggard

Vtipy, které tě dostanou!

Jdou Topolánek s Paroubkem po silnici a najednou jim cestu zkříží had. Paroubek hned přiskočí a hada zabije. Topolánek: „Co jsi to udělal? Nemůžeš zničit každého, kdo se nám postaví do cesty. Je demokracie a každý má právo jít svojí vlastní cestou.” Jdou dál a najednou začne před nimi poskakovat žába. Topolánek zrychlí a jediným šlápnutím ji rozmáčkne na kaši. Paroubek nechápavě kroutí hlavou: „Ale před chvílí jsi povídal, že každý může jít svou vlastní cestou...!” Topolánek: „Ano, ale mají se plazit, a ne si vyskakovat!”

"Neni mezi cestujicimi lekar?" Jeden chlapik se zvedne a odebere se do pilotni kabiny. Za chvili se letuska vrati: "Neni mezi cestujicimi pilot?"

"Tatí, chce se mi chcát!" "Ale, synu, tak velký chlapec jako ty takhle nemluví! Příště řekni třeba, že chceš pískat." V noci se synek vzbudil, šťouchne do mámy a říká: "Mami, chci pískat!" Rozespalá maminka nechápe a odpovídá: "Teď v noci? Vzbudíš sousedy!" "Ale já chci strašně moc pískat!" "No tak dobře. Zapískej mi do ouška, ale jen tak potichu."

„Choďte na procházky do přírody,” poradil staříkovi doktor, „lépe tak zapomenete na své bolesti.” „Opravdu?” podiví se starý pán. „Tak já to teda zkusím, když říkáte... a snad zapomenu i na tu zlomenou nohu!”

Je vlahá letní noc. Chlapec doprovází svojí slečnu domů a najednou si uvědomí, že je nadržený, jak stepní koza. Navrhne dívce, že by si to někde cestou mohli rozdat, jenže slečna je jahodová, má své dny a nemůže. Chlapec tedy jde s dívkou dál směrem k domovu, ale pořád mu to vrtá hlavou a tak přijdou k baráčku, kde dívka bydlí, opře se o zídku a říká jí: "Ty a nechtěla bys mi ho aspoň vykouřit???" A ona na to: "Když já newíím!" On (pořád opřen o tu zídku) znova: "Fakt bys mi nechtěla vykouřit???" A a ona zase: "Já newíím!" Takhle to jde ještě chvilku a najednou se otevře branka před baráčkem, vyjde jeji 13-ti letá sestra a říká: "Hele ségra jestli chceš, já ho za tebe klíďo vykouřím. Fotr ti vzkazuje, že ho za tebe taky klidně vykouří, ale taky vzkazuje, ať už do hajzlu ten kretén sundá ruku z toho zvonku !!!"

Podobná YouTube videa

4:03 Davina McCall Three 30 Min DVD Extras Bikini Moment

Davina McCall Three 30 Min DVD Extras Bikini Moment

Autor: skinally
Počet zhlédnutí: 77 297

8:05 Davina McCall Three 30 min Workouts Extras

Davina McCall Three 30 min Workouts Extras

Autor: skinally
Počet zhlédnutí: 38 583

0:37 Interactive Challenge:  75 - 81 seconds

Interactive Challenge: 75 - 81 seconds

Autor: smpfilms
Počet zhlédnutí: 336 418

0:31 Interactive Challenge:  55 - 65 seconds

Interactive Challenge: 55 - 65 seconds

Autor: smpfilms
Počet zhlédnutí: 173 724

61:47 Counting To INFINITY!!!

Counting To INFINITY!!!

Autor: smpfilms
Počet zhlédnutí: 679 770

1:08 Hold Yo' Breath Challenge

Hold Yo' Breath Challenge

Autor: ArekkuTrax
Počet zhlédnutí: 4 455