geezer Vertigo.mp4

427
"geezer" is Guy Galloway (guitar), Terry Lawrence (drums), Phillip Tirman (guitar), David White (bass), and Mark White (vocals), with help from Stephen Horne (keyboards), Cheyenne Medders (guitar, percussion), and Will Medders (keyboards). Video footage provided by Jeff Henning. From Phil Tirman's 50th birthday party gig at The Afterthought, Little Rock, Arkansas.
Sledované video přidal uživatel: mwhite8530 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: geezer

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde policajt s walkmanem na uších k holičovi a chce, aby ho ostříhal. Holič že jo, ale že si předtím musí policajt sundat ty sluchátka. Policajt, že "nemůže". No tak holič na to, že "je mu líto", tak policajt odejde. Přijde do dalšího holičství, situace se opakuje. Přijde do třetího a tam ho holič přesvědčí, že až si je dá dolu, že on ho rychle ostříhá, a potom si může sluchátka nasadit zpátky. Policajt nakonec svolí, holič začne stříhat, už skoro končí, když najednou policajta chytí křeč a umře. Holič zbledne a vyjeveně kouká. Potom ho napadne že co tak důležitého to měl policajt v tom walkmanovi, tak sebere sluchátka a začne poslouchat. A ze sluchátek se ozývá: "Nádech, výdech, nádech, výdech, nádech, výdech, ..."

„Jean, slyším poplašné zařízení - běžte zavolat policii!” „To bych raději nedělal, pane.” „Ale proč?” „Protože jste si spletl dům.”

Policajt hází do kopřiv papíry. Přijde k němu strážmistr a diví se: „Proč házíš ty papíry do kopřiv?” „Velitel mi nařídil, abych ty tajné dokumenty spálil!”

Transsexuál byl pozván do rádia na interview. Moderátor se ho ptal, jestli bylo něco v průběhu operace bolestivé. On odpovídá: "No, vlastně mě až překvapilo, jak málo bolelo, když mi odřízli penis. A dokonce i když mi implantovali na hrudník prsa, tak to vlastně taky nebolelo." "Takže celá ta operace byla bezbolestná?" "Ani omylem. Bolelo to jako svině, když mi vrazili do hlavy tu zasranou jehlu, vycucli mozek a srazili plat na polovinu!"

Prijedou pozarnici, roztahnou plachtu a vyzvou policajty, aby skakali, ale po jednom! Kdyz vsak nektery z prislusniku seskocil, uhnuli s plachtou a strasne se smali, kdyz se rozmazl na chodniku. Tak na strese zustal pouze nacelnik. Ten vytahne pistoli a rika: "Me nedostanete vsichni ruce nad hlavu a pet kroku zpatky!"

Podobná YouTube videa

4:01 Zaz, la toy session : je veux

Zaz, la toy session : je veux

Autor: lexpress
Počet zhlédnutí: 14 609 548

5:07 Francis Cabrel - Je t'aimais, je t'aime, je t'aimerai

Francis Cabrel - Je t'aimais, je t'aime, je t'aimerai

Autor: giuliano51
Počet zhlédnutí: 11 936 563

3:00 TAL - Je Prends le Large [Clip Officiel]

TAL - Je Prends le Large [Clip Officiel]

Autor: thetaltv
Počet zhlédnutí: 11 918 658

3:42 Joyce Jonathan - Je ne sais pas (Clip officiel)

Joyce Jonathan - Je ne sais pas (Clip officiel)

Autor: mymajorcompany
Počet zhlédnutí: 11 901 363

5:30 Rage Against The Machine - Killing In The Name - 1993

Rage Against The Machine - Killing In The Name - 1993

Autor: ivegtami
Počet zhlédnutí: 10 394 337