geezer Vertigo.mp4

412
"geezer" is Guy Galloway (guitar), Terry Lawrence (drums), Phillip Tirman (guitar), David White (bass), and Mark White (vocals), with help from Stephen Horne (keyboards), Cheyenne Medders (guitar, percussion), and Will Medders (keyboards). Video footage provided by Jeff Henning. From Phil Tirman's 50th birthday party gig at The Afterthought, Little Rock, Arkansas.
Sledované video přidal uživatel: mwhite8530 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: geezer

Vtipy, které tě dostanou!

V ordinaci zvoní telefon: „Pane doktore, mám nemocné dítě.” „A jak je staré?” „Staré je dobře, ale dítě je už skoro modré.”

Říká chlápek manželce: „Tak si představ, že náš synáček se mi hrabal v peněžence!” „A jak víš, že jsem to nebyla já?” „Nechal mi tam alespoň nějaké drobné!”

Pozůstalý se omlouvá komisaři: „Nevykládejte si to špatně, že mě to ani moc nezaskočilo, když tchyni někdo zastřelil. Ona totiž byla vždycky střelená!”

Rozplývá se mladý francouzský námořník při pohledu na blížící se Rio de Janeiro: "Je to fantastické! Připomíná mi to siluetu krásné mladé dívky..." "Jak jsi přišel na tohle zajímavé přirovnání?" ptá se ho kamarád. "A ty se divíš? Mně po dvaceti měsících plavby na širém moři už všechno připomíná siluetu krásné mladé dívky..."

Víte, proč není v domě důchodců šikana? Protože nikdo neví, za kolik to má.

Podobná YouTube videa

3:12 NAVIHANKE (Slovenija) - Banjo, flavta, saksofon.flv

NAVIHANKE (Slovenija) - Banjo, flavta, saksofon.flv

Autor: steliangreen
Počet zhlédnutí: 41 207

3:38 Če verjameš ali ne

Če verjameš ali ne

Autor: Staj3r
Počet zhlédnutí: 60 412

2:31 Die Polkamädls

Die Polkamädls

Autor: baerliontour1
Počet zhlédnutí: 179 636