Dear Skywalker - SNL "Dear Sister" Parody

494 918
A parody of SNL's "Dear Sister" digital short, except with Star Wars! Music is "Hide & Seek" by Imogen Heap.
Sledované video přidal uživatel: thebrydude dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: dear, skywalker, sister, snl, digital, short, o.c., parody, star, wars, luke, imogen, heap, mmm, whatcha, say, SNLOCmeme

Vtipy, které tě dostanou!

Potká vlk zajíce: „Kam jdeš, zajíci?” „Ále, teď jsem četl Guinnessovu knihu rekordů a jdu se tam dát zapsat!” „A s čím?” „Mám nejmenší přirození na světě.” Po chvíli se zajíc vrací, vztekle kope do kamenů a vlk se ptá: „Tak co, zapsali ti rekord?” „Ne! Mimochodem, neznáš nějakého Jiřího Paroubka?”

Výtahem jede blondýnka a bruneta. Najednou se výtah mezi patry zastaví a tak blondýnka začne křičet: "Pomóóóóc". Bruneta povídá: "Aby nás někdo slyšel, tak musíme křičet spolu..". A tak blondýnka začne křičet: "Spoluuuuuu"

Blondýnka si stěžuje v ordinaci: „Pane doktore, já mám velký problém. Pořád slyším hlasy, ale nikoho nevidím!” Doktor se zajímá: „A kdy se vám to stává nejčastěji?” „Hlavně když telefonuju!”

Zazvoni telefon, chlap ho zvedne a ozve se: O pulnoci k tobe prijede vlak, z vlaku vyjede rakev z rakve vystoupi kostra! Muz se lekne vsechno zamkne zavre a s obavami ceka na pulnoc. O pulnoci opravdu prijede vlak, z vlaku vyjede rakev, z rakve vystoupi kostra. Vleze do domu zachodovym okynkem a pristoupi k omdlevajicimu muzi a zepta se: Nechces lentilku?

Slyší dva policajti, jak si nějací maníci povídají vtip: „Hele, vole. Víš, proč policajti choděj ve dvou?” „No nevím, vole.” „Přece, jeden umí číst a druhej psát!” Policajti je jdou okamžitě legitimovat. První na ně vybafne: „Občanské průkazy!” Chvíli v nich čte a pak říká druhému: „Franto, piš si...”

Podobná YouTube videa

3:46 Kofuno, Mathess, ZyPo - Mám f píči

Kofuno, Mathess, ZyPo - Mám f píči

Autor: kofuno
Počet zhlédnutí: 314

3:25 main terror.mpg

main terror.mpg

Autor: satlovertt
Počet zhlédnutí: 152

3:22 Ameba pico -Depaysement Episode 3

Ameba pico -Depaysement Episode 3

Autor: moviesamebapico
Počet zhlédnutí: 106

25:30 2. Jiřina Prekopová - Show Jana Krause 9. 9. 2011

2. Jiřina Prekopová - Show Jana Krause 9. 9. 2011

Autor: SJKshow
Počet zhlédnutí: 60 021

3:37 Úvod - Show Jana Krause 9. 9. 2011

Úvod - Show Jana Krause 9. 9. 2011

Autor: SJKshow
Počet zhlédnutí: 37 177