Kingdom Hearts 2 WTF

108 609
A Random Kingdom Hearts 2 Parody featuring sound clips from South Park, Family Guy, That 70s Show, The Simpsons, The 40 Year Old Virgin, Half Baked, Dodgeball, Beavis and Butthead, and more. Yeah, I was bored and havent posted a video in a while
Sledované video přidal uživatel: GabrielKnight321 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Kingdom, Hearts, Parody, Family, Guy, South, Park

Vtipy, které tě dostanou!

Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. Vtom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. První blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní zrzka, najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.

„Haló, tady hasičský sbor,” ozve se na tísňové lince. „Kde potřebujete, abychom zazpívali?”

Policajti přišli k havarovanému letadlu, aby napsali hlášení o příčině leteckého neštěstí. Chodí okolo, obhlížejí si letadlo a první říká: "Napíšeme, že se mu zlámala vrtule." - "To vrtuli nemá, je to proudové letadlo!" - "Tak napíšeme že vypnuli proud."

„Psa? Vy jste se snad zbláznili! Víte vůbec, co dneska stojí veterinář?!” vynadala dětem maminka. Pepíček se však nedal: „Ale mami, my si snad toho veterináře budeme kupovat celého?”

Víte, jak dlouho trvá policajtovi napsat na dort "Vše nejlepší?" 3 hodiny 15 minut. 15 minut, než to napíše a 3 hodiny, než to vytáhne z psacího stroje.

Podobná YouTube videa

4:42 David Blaine Street Magic Part 3

David Blaine Street Magic Part 3

Autor: ThoseLilRabbits
Počet zhlédnutí: 151

0:31 Vevrka

Vevrka

Autor: AtakCZE
Počet zhlédnutí: 151

4:12 JACKASS  LYTTLE DEBYLS intro compilation

JACKASS LYTTLE DEBYLS intro compilation

Autor: sulkold
Počet zhlédnutí: 142

0:09 psik a  usb 2.0

psik a usb 2.0

Autor: RYTMUSEK
Počet zhlédnutí: 207

5:29 300 cz dabing

300 cz dabing

Autor: tombeetle7
Počet zhlédnutí: 194

1:03 Neuveritelne

Neuveritelne

Autor: salinacislo13
Počet zhlédnutí: 157