Scary movie fart of Cindy

455 621
funny fart in the bathtub of Cindy in scary movie
Sledované video přidal uživatel: pumamx dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Scary, movie, Cindy, fart, farts, girl

Vtipy, které tě dostanou!

Dva blázni jdou poslední školní den ráno po ulici a jeden se podiví: „Kdo má asi dneska narozeniny, že mu všichni nesou tolik kytek?”

Když nesmím lézt po čtyřech, budu lézt aspoň po dvou.

Otec k dceři: „Když se budeš dobře chovat, koupím ti k narozeninám stříbrný náramek.” „Už nemusíš, tati, včera jsem se dobře nechovala a dostala jsem náramek zlatý!”

Letadlo, katastrofická situace bez východiska. Naděje na přežití žádná. Každou chvíli to spadne. Piloti posílají letušku k pasažérům, ať je na ten nevyhnutelný konec nějak připraví... Letuška (vesele, s širokým úsměvem na tváři): „Tak, teď si všichni vytáhnete cestovní pasy a zvednete je vysoko nad hlavou...” „Výýýborné, skvěle! Každý máte cestovní pas - nechybí nikomu, že ne?!” Chvíli se prochází a kontroluje: „Tááák, a teď si každý svůj pas otevře na stránku s fotografií... Máme to všichni?! Tak počkáme tady na paní... Dobře. Máme. Tááák, a teď si každý tu stránku odtrhněte, pečlivě srolujte do kornoutku a zasuňte si ji do zadku.” Jeden z cestujících: „No dovolte! To už je snad trochu moc, ne?!” Letuška zas na mikrofon: „Vysvětluju to tady pánovi a možná by to ostatní taky zajímalo - záchranářům se jinak hrozně blbě identifikují mrtvoly.”

Potká se teenager se svou holkou a oznamuje jí: „Jak jsi mi včera říkala, abych se tvého táty nelekl, až ho poprvé uvidím, že má hlavu jako koleno... Dneska jsem ho zrovna potkal a ani jsem si nevšimnul, že by měl nějak málo vlasů, spíš naopak...” „Z toho si nic nedělej, lidem se to stává často. On má totiž strašně zarostlá kolena!”

Podobná YouTube videa

4:30 T-Pain vs Chocolate Drop Rap Battle!

T-Pain vs Chocolate Drop Rap Battle!

Autor: ThatKidzVidz
Počet zhlédnutí: 51 976

0:27 Little girl cursing at teacher

Little girl cursing at teacher

Autor: JPeyrefitte
Počet zhlédnutí: 116 593

8:39 Best of Kevin Hart- I'm a Grown Little Man

Best of Kevin Hart- I'm a Grown Little Man

Autor: macmark88
Počet zhlédnutí: 9 660 306

8:24 Kevin Hart buys his own comedy DVD.

Kevin Hart buys his own comedy DVD.

Autor: HartBeatProductions
Počet zhlédnutí: 1 864 440