madcon power ranger parodie beggin

1 150
http://yd07.skyrock.com/ very funny
Sledované video přidal uživatel: ydriss077 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: blagues, court, métrage, parodie, blog, vidéo, rap, spiderman, beggin, madcon, power, rangers, nba, battle, yd07, bed, room

Vtipy, které tě dostanou!

Místní opilec přijde do hospody s úsmevem od ucha k uchu. Hospodský: "Ty jsi dnes nejaký veselý. Copak se stalo?" Opilec: "Tak to si poslechni. Víš, že bydlím blízko trati, že? Tak když jsem šel včera večer domů, uviděl jsem, že na kolejích leží přivázaná mladá holka - prostě jako v nějakém filmu. Spěchal jsem k ní, přeřezal provazy a vzal jsem jí k sobě domů. No, abych to zbytečně neprodlužoval: prostě jsem si s ní pěkně užil. Souložili jsme celou noc. Vyzkoušeli jsme všechny místnosti v baráku a vyzkoušeli jsme všechny možné polohy. Hospodský: "To je fantastické. Tos teda měl štestí. A byla hezká?" Opilec: "To nevím. Hlavu jsem nenašel."

Rozčiluje se manželka: „Prosím tě, co to máš za podivné nápady, balit mně dárek do toaletního papíru?” „Jen to rozbal a uvidíš!”

Manželům se blíží třicetileté výročí svatby. Manžel přemýšlí, co by tak mohl manželce koupit. Nakonec se rozhodne, že se jí zeptá, co by si přála. Manželka chvilku přemýšlí a potom odpoví: „Víš co, nekupuj mi nic. Uděláme si krásný večer a výbornou večeři. Mohl bys koupit šneky. Zkusili bychom, jak chutnají.” Manžel se tedy po obědě sebere a jde do města koupit ty šneky. Sežene je poměrně rychle, tak se jde ještě projít. A zabloudí až do uličky lásky. Jak se tak tou uličkou prochází, neodolá a s jednou ženštinou zajde na pokoj. Když se probudí, s hrůzou zjistí, že už je ráno. „Co budu dělat?” pomyslí si. „Večeře s manželkou je v háji, v noci jsem nebyl doma, jak jí to vysvětlím?” Tak jde domů a cestou stále přemýšlí, jak to udělá. Když už je před domem, vysype šneky na zem a zazvoní. Manželka mu otevře a on volá: „Tak běžte, vy lenoši pomalí! Běžte!”

„Viděl jsi už ten nový film s Beanem?” ptá se Jardy jeho holka. „To zrovna ne, ale mám ho v lednici flašku.”

Dceruška účetního zakopla o kámen a řekla: "Sakra, to bolí." Tatínek povídá: "Pokud tohle ošklivé slovo už nikdy neřekneš, dostaneš pětikorunu." Za pár dní přiběhne holčička ze školy za tatínkem jak na jehlách a nedočkavě povídá: "Tatí, mám novy slovo, ktery je nejmíň za dvacku!"

Podobná YouTube videa

5:00 Strip Club Music

Strip Club Music

Autor: 3gent2009
Počet zhlédnutí: 330 505

3:42 Strip Club

Strip Club

Autor: bellaguateque
Počet zhlédnutí: 309 726

2:59 The Groove Cruise "Strip Club Party"

The Groove Cruise "Strip Club Party"

Autor: A3Network
Počet zhlédnutí: 164 380

3:43 Eric Right - Strip (Club Remix 2008)

Eric Right - Strip (Club Remix 2008)

Autor: glluncat
Počet zhlédnutí: 616 753