Madcon - Beggin'

969 820
A norwegian remix of frankie vallies beggin', by Madcon. Very nice!!!
Sledované video přidal uživatel: SargeOn dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: beggin, frankie, vallie, pop, rap, rnb, tshawe, norge, norway, music, musicvideo, rihanna, 50, cent, kanue, curtis

Vtipy, které tě dostanou!

Angličtina pro začátečníky Tři čarodějnice si prohlížejí tři Swatch hodinky. Která čarodějnice si prohlíží které Swatch hodinky? Three witches watch three swatch watches. Which witch watch which swatch watch? Angličtina pro pokročilé Tři pohlavně pozměněné čarodějnice si prohlížejí tři knoflíky ze Swatch hodinek. Která pohlavně pozměněná čarodějnice si prohlíží který knoflík na Swatch hodinkách? Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watch which Swatch watch switch? Angličtina pro profíky Tři švýcarské pokurvené čarodějnice, které si přejí si být pohlavně pozměněny, prohlížejí knoflíky ze Swatch hodinek. Která švýcarská pokurvená čarodějnice, která si přeje být pohlavně pozměněna, se na jaké knoflíky ze Swatch hodinek dívá? Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch- bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?

Starší rodiče si stěžují dětskému lékaři: „Od té doby, co jsme synovi koupili mobil, trpí samomluvou.”

Když jíme ryby, neměli bychom mluvit, aby rybám nebylo líto, že jsou němé.

Policista zastaví chlápka v černém obleku: „Vy jste asi sváteční řidič, viďte?”

Jedou atomoví fyzici vlakem, a vtom jeden řekne: „Tři.” a všichni se začnou řehtat. Pak se uklidní, a jiný řekne: „Pět.” a zase se všichni složí smíchy. Vzápětí další řekne: „Jedenáct.” a vypadá to, že smíchy prasknou. Pánovi, co sedí naproti, je to divné, tak se jich ptá: „Prosím vás, čemu se to smějete?” „No, my známe některé vtipy tak dobře, že jsme si je očíslovali, a už je nevykládáme celé, řekneme jen číslo vtipu a to stačí.” „Aha, a můžu si to taky zkusit?” „Jasně...” Tak se pán nadechne a povídá: „Čtrnáct.” Nic, ani úsměv. Tak si řekne, ten asi nebyl dobrý, zkusíme jiný: „Devět.” Zase nic, koukají se na něj divně. Tak vsadí na tutovku a povídá: „Tři.” Kamenné ksichty. Tak se ptá: „Vždyť jsem na konec říkal i vtip, který se vám předtím líbil, proč jste se nesmáli?” „No, když vy to neumíte tak podat!”

Podobná YouTube videa

2:04 Hardwell Style (FL Studio) (With 3xOsc)

Hardwell Style (FL Studio) (With 3xOsc)

Autor: ThomasFronix
Počet zhlédnutí: 24 075

0:32 #1° Electro House in Fl Studio + Flp Download

#1° Electro House in Fl Studio + Flp Download

Autor: fabriciomovies
Počet zhlédnutí: 6 416

0:28 Avicii - Levels (in FL Studio on iPad)

Avicii - Levels (in FL Studio on iPad)

Autor: marol87
Počet zhlédnutí: 21 342

2:14 Slon in sadež - joSong

Slon in sadež - joSong

Autor: nimr0dSLO
Počet zhlédnutí: 5 736