Madcon - Beggin (live Raadhusplassen)

180 663
Madcon - Beggin (live in Raadhusplassen)20.06.2008
Sledované video přidal uživatel: rebellul dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: hip-hop, madcon, r&b, beggin, live, raadhusplassen

Vtipy, které tě dostanou!

Co dělají muži po souloži? 20 % se obrátí a spí, 20 % kouří, 60 % jde domů.

Až po kolena normálně a potom jak když se startuje motorka

Paní Nováková telefonuje do opravny televizí: „Před půl hodinou jsem k vám volala s tím, že mám nejasný obraz. Už nemusíte jezdit, vyčistila jsem si brýle!”

Saddám Husajn sedí v kanceláři a přemýšlí, koho má napadnout, když mu zazvoní telefon: „To je pan Husajn? Tady je Paddy z hrabství Cavan v Irsku. Chci vám sdělit, že vám vyhlašujeme válku.” „To je důležitá věc, Paddy,” povídá Saddám. „Kolik mužů má vaše armáda?” „Počkejte - já, bratranec Sean, soused Gerry a naše parta z hospody. To je osm lidí.” Saddám si povzdechne: „Paddy, musím ti oznámit, že na můj rozkaz čeká milion mužů ve zbrani.” „Tak počkejte, zavolám vám znovu.” Příštího dne Paddy opravdu volá: „Dobře, pane Husajne, ta válka platí. Museli jsme si sehnat nějakou výzbroj.” „A jakou výzbroj máte, Paddy?” „Dva kombajny, buldozer a traktor z Murphyho farmy.” Saddám si zase povzdechne: „Musím ti sdělit, Paddy, že mám 16 tisíc tanků, 14 tisíc obrněných transportérů a ve zbrani mám teď půldruhého milionu vojáků.” „Opravdu? Tak já vám zase zavolám.” Jak jinak - příští den volá Paddy zase: „Pane Husajne, tak ta válka platí pořád. Pořídili jsme si letectvo! Do Tedova ultralehkého letadla jsme namontovali pár pušek a přidá se k nám ještě bridžový kroužek.” Saddám minutu mlčí a potom se ze sluchátka ozve: „Paddy, já mám 1000 bombardérů, 500 útočných Migů 19 a od našeho posledního rozhovoru se armáda rozrostla na dva miliony mužů.” Dalšího dne Paddy volá znovu: „Dobře, pane Husajne, tu válku musíme bohužel odvolat.” „Škoda,” řekne Saddám zklamaně. „Kam se poděla vaše odvaha?” „No, probrali jsme to a došli k závěru, že dva miliony zajatců nejsme schopni uživit!”

Na lodi prosí slečny starého mořského vlka, aby jim vyprávěl nějaký vtip. Námořník se ošívá, že zná jen samé sprosté. A devčata na to, ať tedy místo každého sprostého slova zakašle, že už si to domysli. Namořník spusti: "Echm, echm echm echm. Chrchly Chrchly echm, chm echm chrchly chrchly. Chrchly chrchly, echm echm... Doprdele, teď sem to zkurvil."

Podobná YouTube videa

1:43 Miro Žbirka - Ticho (1985)

Miro Žbirka - Ticho (1985)

Autor: HenryTheDuke
Počet zhlédnutí: 49 131

4:51 Palavras de um futuro bom - Jota Quest

Palavras de um futuro bom - Jota Quest

Autor: cintiamdias
Počet zhlédnutí: 150 438

4:09 Jota Quest -- Só Hoje - Clipe Oficial

Jota Quest -- Só Hoje - Clipe Oficial

Autor: jotaquest
Počet zhlédnutí: 6 136 121

4:51 Palavras de um futuro bom

Palavras de um futuro bom

Autor: marisinnott
Počet zhlédnutí: 157 897