Madcon - Beggin (live Raadhusplassen)

180 913
Madcon - Beggin (live in Raadhusplassen)20.06.2008
Sledované video přidal uživatel: rebellul dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: hip-hop, madcon, r&b, beggin, live, raadhusplassen

Vtipy, které tě dostanou!

Ptá se maminka Pepíčka: "Odkud máš to dámské kolo?" Pepíček :"Byl jsem s Evičkou na výletě. Na osamělé cestičce zavřela oči a řekla - vem si co chces ... Tak jsem si vzal kolo."

Po střídání ministrů ve vládě si dědeček posteskl: „Jak to ve státě má vypadat, když si ministři hrají mezi sebou jenom škatule, škatule, hejbejte se! Naše bába měla nevěstinec a když jí špatně prosperoval, vyměnila jenom nevěstky, ale s postelema nikdy nehýbala!”

Sedí kráva na stromě a plete noviny. V tom přiletí prase a ptá se: „Krávo, kolik je hodin?” Kráva vytáhne teploměr a řekne: „Pátek.” Prase na to: „To nevadí, já stejně kouřím Sparty.”

Spolecenske hry Na sekeracka Vsichni (cim vic, tim lip), krome jednoho hrace, se namackaji do kulny s jednim oknem. Zbyly hrac vhodi timto oknem do kulny sekeru. Komu se zasekne do hlavy, ten vyhral a stava se sekerackem. Na skubanky Soutezici se seradi na strese rodinneho domku nebo alespon ve druhem patre panelaku a postupne skacou dolu. Kdo se potom nejdele skube, vyhral. Na sekace Soutezici se namackaji k sobe a vyhodi do vzduchu sekeru. Kdo ji ma pote v hlave, je sekac. Na louskacka Soutezici polozi hlavu na koleje, a komu nejvic louskne, kdyz prejede vlak, je louskacek. Na Cesilka Vsichni soutezici se zaroven potopi do rybnika. Kdo vyplave posledni, ten je Cesilko. Na vokouna Hra se hraje v noci. Kazdy soutezici dostane dve vidlicky (do kazde ruky jednu), v mistnosti se zhasne a v tu chvili zacne kazdy zurive machat vidlickami kolem sebe. Po chvili se rozsviti a ten, kdo ma na vidlickach nejvic oci, je vokoun. Na kaktus Jako predchozi s tim, ze misto vidlicek se pouziji spendliky. Kdo jich ma potom v sobe nejvic, je kaktus. Na horniky a uhli Soutezici se rozdeli na dve skupiny - horniky a uhli. Nejprve hornici kopou uhli, pak se uhli zmeni v dulni plyn a zacne dusit horniky. Na dedu Mraze Jeden clovek je vybran za dedu Mraze. Ostatni si lehnou na zem a deda Mraz jim beha po zadech. Na vodni mlyn Hra pro dva. Jeden si lehne na zem a druhy mu cura na lopatky. Na ampermetr Soutezici si namoci ruce ve vode a jeden po druhem je strka do elektricke zasuvky. Ten kdo prvni vyhodi pojistky je AMPERMETR.

Galéra je plovoucí galerie.

Podobná YouTube videa

4:07 The-Dream - Falsetto

The-Dream - Falsetto

Autor: TheDreamVEVO
Počet zhlédnutí: 9 228 905

4:31 Rick Ross - This Is The Life ft. Trey Songz

Rick Ross - This Is The Life ft. Trey Songz

Autor: RickRossVEVO
Počet zhlédnutí: 1 838 633

3:52 The-Dream - Rockin' That Thang

The-Dream - Rockin' That Thang

Autor: TheDreamVEVO
Počet zhlédnutí: 12 352 914

3:51 Rick Ross ft T-Pain - The Boss ( Music Video )

Rick Ross ft T-Pain - The Boss ( Music Video )

Autor: MoTv1
Počet zhlédnutí: 1 122 204

3:54 Sean Garrett - 6 In The Morning ft. Rick Ross

Sean Garrett - 6 In The Morning ft. Rick Ross

Autor: SeanGarrettVEVO
Počet zhlédnutí: 338 178