Frankie Valli & The Four Season - beggin (FRW remake - edit 2009)

15 701
Original track by Frankie Valli & The Four Season music restyle by Francia Rework DSS DIGITAL STUDIO SESSION - ITALY 2009 FRW Vlog http://franciarework.wordpress.com Subscribe to receive latest volume of the "Pret-à-Porter" Collection (Lounge Master series) DOWNLOAD CENTER & OFFICIAL CLUB http://www.facebook.com/FRWteam Lounge Masters Official web http://www.loungemasters.org
Sledované video přidal uživatel: ODFrancia dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Frankie, Valli, The, Four, Season, beggin

Vtipy, které tě dostanou!

„Miláčku, jseš zoofil?” „Ne?! Takže se ti nelíbí moje kozy?” „Tak si najdi krávu!”

Proč nosí smrtka kosu? Protože neudělala papíry na kombajn.

Obrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do řeznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude chlapče?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štekne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze. Když pes odchází, řezník se ho rozhodne sledovat. Pes vejde do činžáku, vystoupí do druhého patra a začne škrábat na dveře. Vzápětí se dveře otevřou a nějaký muž začne psovi nadávat. "Proč na něj křičíte?" ptá se užaslý rezník. "Tak chytré zvíře jsem v životě neviděl!" "Chytré?" opáčí muž. "Tenhle týden si už potřetí zapomněl klíče!"

Stará čarodějnice upozorňuje svou mladou, zamilovanou svěřenkyni: „Pozor, máš nebezpečného soka. Láska je mocný čaroděj!”

Anglický lord se přihlásil do golfového klubu. Protože nikdy před tím golf nehrál, tak si najal instruktora. Přišli na golfové hřiště, instruktor postavil míček na odpalovací místo a vysvětluje: „Sire, vidíte ten praporek, který je před námi asi dvě stě padesát metrů? Tak ten míček musíte dostat co nejblíže k tomu praporku.” Lord asi pětkrát míček minul, ale pak se mu konečně podařilo jej odpálit a ten dopadl a dokoulel se asi deset metrů od praporku. „Sire, to byla vynikající rána na začátečníka - výborně!” nešetřil chválou instruktor. Když přišli k praporku, tak instruktor praví lordovi: „Sire, já teď vytáhnu ten praporek a vy pokud možno jediným úderem se snažte dostat ten míček do té jamky.” Lord vytáhl dýmku a začal si ji rozvážnými pohyby plnit tabákem a přes přihmouřené oči s pověstným klidem vytkne instruktorovi: „Mohl jste to říci hned a nemuseli jsme sem takový kus chodit...”

Podobná YouTube videa

2:19 Pokemon Black and White Music - N Battle

Pokemon Black and White Music - N Battle

Autor: RadiantMiku
Počet zhlédnutí: 362 313

0:21 Ke$ha's Today Show Concert Message

Ke$ha's Today Show Concert Message

Autor: kesha
Počet zhlédnutí: 228 781

5:58 Kesha Live - We R Who We R

Kesha Live - We R Who We R

Autor: BullyTix
Počet zhlédnutí: 13 541

5:08 Lady Gaga Bad Romance live @ Today Show 2010(pt1)

Lady Gaga Bad Romance live @ Today Show 2010(pt1)

Autor: panicbutton
Počet zhlédnutí: 146 720