Frankie Valli & The Four Season - beggin (FRW remake - edit 2009)

15 980
Original track by Frankie Valli & The Four Season music restyle by Francia Rework DSS DIGITAL STUDIO SESSION - ITALY 2009 FRW Vlog http://franciarework.wordpress.com Subscribe to receive latest volume of the "Pret-à-Porter" Collection (Lounge Master series) DOWNLOAD CENTER & OFFICIAL CLUB http://www.facebook.com/FRWteam Lounge Masters Official web http://www.loungemasters.org
Sledované video přidal uživatel: ODFrancia dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Frankie, Valli, The, Four, Season, beggin

Vtipy, které tě dostanou!

Jaroslav Hašek napsal Dobrého vojáka Žvejka.

Do čekárny vstoupí sestra a volá: „Pan Dupal!˝ Nikdo se neozývá, tak volá znova. Najednou vyleze ze záchodu chlap a sestra se ptá: „Vy jste Dupal?˝ „Ne, já jsem chcal!˝

Lord: „Tohle byla nejhorší golfová hra v mém životě.” Mladík nosící mu hole: „Chcete snad říci, sire, že jste už někdy předtím golf hrál?”

Karkulka v lese trhá jahody a všimne si jí vlk. Jak je tak krásne ohnutá, zacne jí jebat zezadu. Karkulka jen otocí hlavu a povídá: "Ty, vlku a máš vubec potvrzení, že nemáš AIDS?" Vlk nato: "No samozrejme, mužeš se podívat," a vytáhne papír. Karkulka s úsmevem: "No, tak ted ho už mužeš stejne zahodit."

Loď se začíná potápět. Na lodi nastává nepopsatelný zmatek. Všichni cestující se vrhají o překot k záchranným člunům, perou se, strkají do sebe, křičí. "Jen žádnou paniku," zahřmí z megafonu sytý kapitánův hlas. "Nejdříve nastoupí ti cestující, kteří jedou na doplňkovou půjčku."