Frankie Valli & The Four Season - beggin (FRW remake - edit 2009)

15 829
Original track by Frankie Valli & The Four Season music restyle by Francia Rework DSS DIGITAL STUDIO SESSION - ITALY 2009 FRW Vlog http://franciarework.wordpress.com Subscribe to receive latest volume of the "Pret-à-Porter" Collection (Lounge Master series) DOWNLOAD CENTER & OFFICIAL CLUB http://www.facebook.com/FRWteam Lounge Masters Official web http://www.loungemasters.org
Sledované video přidal uživatel: ODFrancia dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Frankie, Valli, The, Four, Season, beggin

Vtipy, které tě dostanou!

Malého cikána vyhodí už asi z x-té školy kvůli špatnému prospěchu a chování. Starý cikán už neví, co s ním, a tak ho přihlásí do církevní školy. Mladý najednou začne nosit jen jedničky a i chování má vzorné. Starý se diví a ptá se ho, jak je to možné. Mladý vypráví: „Jdu tam do jedný místnosti a tam je na zdi přibitej chlap. Jdu do druhý místnosti a tam je taky přibitej chlap na zdi. V třetí místnosti taky chlap, přibitej na zdi. Táto, tam se s nikým neserou!”

Víte, proč je blondýnkám u počítače zima? Protože neumějí zavřít Windows.

Paní učitelka diktovala prvňáčkům různá písmenka, aby si ověřila, jak už zvládají abecedu. Uprostřed diktátu se přihlásil Petřík a prosí: „Mohla byste zopakovat, co bylo to poslední písmenko?” „Napiš á jako Adam,” ochotně opakuje učitelka. Klučina zvedne ruku znova: „A jak ho napsal Adam?”

Dědovi nejdřív umře babička, potom mu chcípne koza a nakonec mu jeątě někdo přejede psa. Sedí tak na zápraží a běduje. "Panebože co jsem Ti udělal, že mě tak trestáš"? Z nebe se najednou ozve. "Já ti ani nevím, ale ty mě tak ňák sereš".

Přijde jednou (M)užskej z práce domů, tam na něj už čeká nakvašená (Ž)enská, která je nervózní, že už to spolu dlouho nedělali: Ž: "Tak už toho mám dost. Neustále se vyhýbáš své manželské povinnosti. Takhle už to dál nejde. Zkrátka si dohodnem den, kdy se mi budeš věnovat." M: "Tak jo, ať mám od Tebe pokoj. A můžu si vybrat?" Ž: (Celá šťastná) "Jistě!"M: (Celej šťastnej) "Tak fajn - beru 29. února..."

Podobná YouTube videa

6:19 Miroslav Šmajda - C'est La Vie.flv

Miroslav Šmajda - C'est La Vie.flv

Autor: patuliiiq2210
Počet zhlédnutí: 127 886

3:41 pro mojí maminku..

pro mojí maminku..

Autor: barusenka92
Počet zhlédnutí: 111 527

4:40 Robert Krajnak-Ko kodoj

Robert Krajnak-Ko kodoj

Autor: krajnakrobert
Počet zhlédnutí: 55 565

3:41 Mi2 - Sveta Margareta

Mi2 - Sveta Margareta

Autor: cigale94
Počet zhlédnutí: 51 032

5:19 Ona je blondýna-Něco chybí

Ona je blondýna-Něco chybí

Autor: jinaxx1
Počet zhlédnutí: 49 361

2:47 Kristynka (karaoke)

Kristynka (karaoke)

Autor: jandusova
Počet zhlédnutí: 46 906