Beggin' - Frankie Valli video re-mix

3 124 609
video promo commissioned by 679 Recordings for Beggin' (Pilooski re-edit) by Frankie Valli and the Four Seasons http://www.myspace.com/pilooski http://www.myspace.com/frankievalli679
Sledované video přidal uživatel: cyriak dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: cyriak, frankie, valli, four, seasons, 679, recordings, northern, soul, pilooski

Vtipy, které tě dostanou!

Můj kamarád Jerry si dělal záznamy, jak se potkává s různými blbci. Napsal mi: „Nedávno se mi porouchal telefon. Musel jsem zavolat telefonní opraváře a řekli, že přijdou mezi osmou hodinou ráno a pátou hodinou odpoledne. Tak jsem je požádal o trochu bližší časovou specifikaci. A ten pán se mě zeptal: Chtěl byste, abychom vám před příchodem zavolali? Zeptal jsem se ho, jak by to asi udělali, když mi nejde telefon. A on dodal, že příště by bylo lepší, abych oznámil poruchu telefonu e-mailem. Už jsem se jen zeptal: A funguje váš e-mail bez telefonu?”

„Jak daleko je na Lipno?” „Devět kilometrů.” Turista odejde a otec kárá syna: „Tos nemohl říct, že jen pět - neviděls, jak byl utahaný?”

Lekar mu predepise cipky. Za nejaky cas prijde onen "prislusnik" znovu, ze mu ty cipky nijak nepomahaji. "A bral jste je jak jsem Vam predepsal?" "To si snad myslite, ze jsem si je strkal do zadku, nebo co?!"

Paní učitelka říká: „Tak děti, zítra si každý přinese tolik kamínků, kolik řekl sprostých slov.” Další den Janička přinese plnou igelitku kamínků a paní učitelka říká: „Janičko, to jsi řekla tolik sprostých slov?” „Ano,” odpoví Janička. Deniska přinese plný pytel od brambor a paní učitelka říká: „No teda, to jsi řekla tolik sprostých slov?” „Ano,” odpoví Deniska. Pak slyší paní učitelka hluk, tak se podívá z okna a tam Pepíček sedí v kamionu. A paní učitelka se ho ptá: „Co děláš v tom kamionu?” A Pepíček odpoví: „Uhni, krávo, jedu pro další!”

Mami, mami, proč tak sténáš? Drž hubu a lízej!

Podobná YouTube videa

5:21 Tabasko - Wychowani w Polsce HD

Tabasko - Wychowani w Polsce HD

Autor: AsfaltRecords
Počet zhlédnutí: 6 005 792

2:57 Ania Wyszkoni - Czy ten Pan i Pani?

Ania Wyszkoni - Czy ten Pan i Pani?

Autor: freetvpl
Počet zhlédnutí: 5 093 250

3:19 donGuralesko - El Polako

donGuralesko - El Polako

Autor: djdziadzior
Počet zhlédnutí: 4 685 056

3:45 Lady Pank - Na Co Komu Dziś (Teledysk)

Lady Pank - Na Co Komu Dziś (Teledysk)

Autor: korpus90
Počet zhlédnutí: 4 349 171

4:19 POD - Youth Of A Nation Lyrics

POD - Youth Of A Nation Lyrics

Autor: bladetrinity16
Počet zhlédnutí: 3 930 214