Beggin' - Frankie Valli video re-mix

3 124 891
video promo commissioned by 679 Recordings for Beggin' (Pilooski re-edit) by Frankie Valli and the Four Seasons http://www.myspace.com/pilooski http://www.myspace.com/frankievalli679
Sledované video přidal uživatel: cyriak dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: cyriak, frankie, valli, four, seasons, 679, recordings, northern, soul, pilooski

Vtipy, které tě dostanou!

Dopravák zastaví blondýnku: „Váš řidičský průkaz.” „Neberte mi ho, prosím,” škemrá řidička s černým svědomím. „Mám tam takovou hezkou fotografii!”

Odstředěné mléko je mléko, které se nedojí ve středu.

„Kdyby ti vyrostly oči na zadečku,” řekl jí medovým hláskem, „dozajista bys s těma růžovýma tvářičkama vyhrála Miss Universe!”

Paní Čejková si užívá se svým milencem, když ten najednou nastraží uši: „Slyšelas to taky? Něco pod námi šustí!” „Jé, to bude asi manžel!” vzpomene si nevěrnice. „Musela jsem ho zavřít do postele...”

Jeden je alkoholik, druhej silnej kurak a treti homosexual. Kdyz opousteji lécebnu, tam jim doktor klade na srdce: "..svych neresti se musite jiz navzdy vzdat, jinak prijdete okamzite o zivot.." Tak alkoholik, kurak a homosexual jdou az narazi na bufet. Alkoholik to nevydrzi a objedna si panaka. Jen co ho tam loupne, padne mrtvej k zemi. Tak jdou dal jen kurak a homosexual a na zemi vidi vajgl. Koukaj na nej a homosexual povida : "..nech to lezet, nebo tady voba chcipnem.."