Madcon - Beggin TÜRKISCH VERSION [ Ferhat güzel - begüm huu]

24 315
Madcon "Beggin' You" - Türkisch Version Verarsche BEGÜM (Suçu Kendine At Beybi) Begüm Begüm huuuu Suçu kendine at beybi Begüm Begüm huuuu Kalbim seni ignore etti Baydın ha! Bu ne diyalektik?! Bileydim baştan ben kızardım derdim git! Bıktım ben pantomimden Bak izi kalmış yüzümde nettin sen? Manitaya nakit de yetmiyo Hatasını kabul de etmiyo Manitada terso bitmiyo İteklesen de gitmiyo Anormaliz valla (Begüm) Kız nolur artık sus (Huuu) Adama garson ver Hop diye sorsun ne ulan o? Kes Be-güm Begüm Begüm huuuu Suçu kendine at beybi Begüm Begüm huuuu Kalbim seni ignore etti
Sledované video přidal uživatel: GuniTubeTV dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: madcon, beggin, Verarsche, Türkish, Türkisch, Fake, Komik, begging, you, ferhat, for, hot, güzel, kingo, disco, begüm, begum, huuuu, hu, sucu, suçu, kendine, at, beybi, aziz, kedi, Gunitubetv, 2009, Ibo, Show, Sarki

Vtipy, které tě dostanou!

Pan Roubíček praví k panu Kohnovi: „Poslechnou, vědí o tom, že jejich stará chodí s tím šeredným chlapem Silbersteinem odnaproti?” „Kouknou, Roubíček, jestli moje stará s někým chodí, tak to je moje věc. Jestli chodí se Silbersteinem, tak to je její věc a jestli je Silberstein šerednej, tak to je zase jeho věc. Tak o co vám vlastně jde?”

„Dostala jsi k narozeninám nějaké překvapení?” „Ano.” „A jaké?” „Knížku od tebe.” „Kterou?” „Tu, co jsem ti dala na Vánoce pod stromeček!”

V městech Praha, Ústí, Mělník a Kralupy je nejoblíbenější dětská hra PŘIHOŘÍVÁ, ale zatím se hraje SAMÁ VODA.

Blondýnka a její přítel - trojskokan opouštějí po tréninku atletický stadion a sportovec si po nepříliš uspokojivém výkonu stěžuje: „To je strašné, vycházím ze cviku!” Blondýna se na něj udiveně podívá: „To je divné, já se tě celou dobu držím za ruku a vycházím ze dveří...”

„Pane doktore,” stěžuje si lord Cunningham, „manželka se nudí, je zasmušilá, trpí depresemi.” Lékař se před lady ukloní, obejme ji, tančí s ní po ordinaci a pak ji vášnivě pomiluje. „Tak, sire,” povídá nakonec, „tohle potřebuje každý den.” „Nu dobrá,” připustí Cunningham. „Každý den vám ji sem přivezu, ovšem kromě soboty, to hraji golf.”

Podobná YouTube videa

1:30 ČMMP: "Ještě mu plivni na okno. Dobře. "

ČMMP: "Ještě mu plivni na okno. Dobře. "

Autor: mrblacksinger
Počet zhlédnutí: 4 489

1:27 ČMMP: Čardáš

ČMMP: Čardáš

Autor: mrblacksinger
Počet zhlédnutí: 4 419

1:10 ČMMP: "Uděláme mumii..."

ČMMP: "Uděláme mumii..."

Autor: mrblacksinger
Počet zhlédnutí: 3 966

0:44 ČMMP: Sestup do sklepa - začátek

ČMMP: Sestup do sklepa - začátek

Autor: mrblacksinger
Počet zhlédnutí: 3 697

0:11 ČMMP: "Co??!! Lízala??!!"

ČMMP: "Co??!! Lízala??!!"

Autor: mrblacksinger
Počet zhlédnutí: 3 712