Madcon - Beggin TÜRKISCH VERSION [ Ferhat güzel - begüm huu]

24 256
Madcon "Beggin' You" - Türkisch Version Verarsche BEGÜM (Suçu Kendine At Beybi) Begüm Begüm huuuu Suçu kendine at beybi Begüm Begüm huuuu Kalbim seni ignore etti Baydın ha! Bu ne diyalektik?! Bileydim baştan ben kızardım derdim git! Bıktım ben pantomimden Bak izi kalmış yüzümde nettin sen? Manitaya nakit de yetmiyo Hatasını kabul de etmiyo Manitada terso bitmiyo İteklesen de gitmiyo Anormaliz valla (Begüm) Kız nolur artık sus (Huuu) Adama garson ver Hop diye sorsun ne ulan o? Kes Be-güm Begüm Begüm huuuu Suçu kendine at beybi Begüm Begüm huuuu Kalbim seni ignore etti
Sledované video přidal uživatel: GuniTubeTV dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: madcon, beggin, Verarsche, Türkish, Türkisch, Fake, Komik, begging, you, ferhat, for, hot, güzel, kingo, disco, begüm, begum, huuuu, hu, sucu, suçu, kendine, at, beybi, aziz, kedi, Gunitubetv, 2009, Ibo, Show, Sarki

Vtipy, které tě dostanou!

Vidlákovi si koupili nového čuníka. Sotva se objevil na dvorku, získal si nečekanou oblibu u dětí a hned mu začaly vymýšlet jméno. „Být váma bych to nedělala,” radí jim maminka. „Proč?” „Kvůli estetice - nevypadalo by to moc dobře, kdybychom měli k obědu třeba Karla na smetaně...”

Ona: "Miláčku, udělej mi děťátko!" On: "Paci paci pacičky!"

Manžel navštíví doktora své ženy. Doktor: „Tak ten test jsme u vaší paní provedli. Bohužel se nám ale pár výsledků promíchalo. Vaše manželka má buď Alzheimerovu chorobu, nebo AIDS.” „Co budu proboha dělat?” „Nejlépe když uděláte se svou paní výlet a vysadíte ji někde daleko od domova. Když najde cestu domů, už bych s ní nespal!”

Jeden Skot tak šetřil, až se mu narodil trpaslík.

Několik obchodníků se vydá na aljašku na lov medvědů. V horské chatě se ubytují a průvodce jim radí, jak lovit medvědy, jakou na ně vzít pušku, atd...Texasan ho přeruší: "Kecy, ukažte mi kterým směrem jsou medvědi." Průvodce mu ukáže na sever a povídá: "Ale jestli tam jdete bez pušky tak jste mrtvej." Texasan tam stejně jde neozbrojen. Za deset minut se řítí k chatě, v patách mu peláší obrovský rozzuřený medvěd. Texasan vběhne do chaty, medvěd za ním, Texasan vyběhne ven, zabouchne dveře a volá na ostatní: "Stáhněte tohohle z kůže, já mezitím dojdu pro dalšího..."

Podobná YouTube videa

8:49 Freeman's Mind 30 [HQ] [CZ subtitles]

Freeman's Mind 30 [HQ] [CZ subtitles]

Autor: BBeret
Počet zhlédnutí: 1 707

0:42 ★Ukradł laptopa★

★Ukradł laptopa★

Autor: KlimaULC
Počet zhlédnutí: 115 172

0:35 Błyskawiczna Kradzież Auta

Błyskawiczna Kradzież Auta

Autor: kamilhuliczka
Počet zhlédnutí: 203 391

0:54 Tak się robi prawdziwe zakupy :))

Tak się robi prawdziwe zakupy :))

Autor: linkis06
Počet zhlédnutí: 131 737

0:40 Jedna  sekunda  do  śmierci !!!!!!!!!

Jedna sekunda do śmierci !!!!!!!!!

Autor: pietrek711
Počet zhlédnutí: 352 922