Beggin Music Video

1 623
'09 Music Video EMP 2010 Beggin by Madcon ©2008
Sledované video přidal uživatel: Markkkkk26 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Beggin, Madcon, Music, Video, EMP, 2010, James, Logan, High, School, JLHS, Adobe, After, Effects, Premiere, Pro, CS4, Silhouette, Effect

Vtipy, které tě dostanou!

"Konečně jsem přišla na to, jak z muže vytáhnout peníze," chlubí se jistá žena přítelkyni. "Včera večer jsme se hádali a já mu řekla, že se vracím k matce. Dal mi na cestu."

Jde zahraniční turista s místním domorodcem po Vídni a začne ho sužovat naléhavá potřeba. „Nezlobte se, ale budu si muset odskočit... Kde je tady nejbližší záchod?” zeptá se. „Skočte si támhle do bufetu,” ukazuje průvodce. „Ale já nemám hlad, já potřebuju na malou!”

Novomanželka u nedělního oběda: „Tak jak ti to chutná, miláčku?” Novomanžel se na ni zamilovaně podívá a říká: „Sůl je výborná, ale dostalo se ti do ní trochu polívčičky!”

Skotští manželé byli na slavnosti, kde krom jiných radovánek se pořádaly i vyhlídkové lety. Ale cena letenky se jim zdála příliš vysoká, a tak po hodině smlouvání jim řekl pilot: „Dobrá, tak uzavřeme sázku. Prolétnete se úplně zdarma, ale podmínkou bude, že po celou dobu letu nesmíte ani promluvit, ani vydat hlásek. Když to nevydržíte, zaplatíte plnou taxu.” Manželé souhlasili. Pilot s nimi dělal let střemhlav, vývrtky, vzhůru nohama a podobné manévry. Když přistál, zavolal dozadu: „Tedy všechna čest! Vydrželi jste to!” „No ale jen tak, tak!” ozval se vzadu MacHardy. „Víte, že jsem málem vykřikl, když moje žena vypadla z letadla?”

Učitel listoval na začátku hodiny ve svém zápisníku a hledal oběť na zkoušení, když si všiml, že nejlepší žák, třídní šprt Mazánek, úplně zbledl. „Ale copak, Mazánku? Ty se snad bojíš, že budeš zkoušený?” „Spíš naopak - bojím se, že mě nevyzkoušíte a propásnu tak šanci získat tak lehce další jedničku!”

Podobná YouTube videa

3:06 Leon Soundtrack - What's Happening Out There

Leon Soundtrack - What's Happening Out There

Autor: bodziol
Počet zhlédnutí: 60 023

10:59 Body Of Lies Suite - Marc Streitenfeld

Body Of Lies Suite - Marc Streitenfeld

Autor: nofatebutwhatwemake4
Počet zhlédnutí: 36 502

4:01 District 9 OST - Prawnkus

District 9 OST - Prawnkus

Autor: pikachu5005
Počet zhlédnutí: 29 720

5:01 Piranha 3DD - Official Soundtrack Preview

Piranha 3DD - Official Soundtrack Preview

Autor: LakeshoreRecords
Počet zhlédnutí: 24 166