Beggin Music Video

1 920
'09 Music Video EMP 2010 Beggin by Madcon ©2008
Sledované video přidal uživatel: Markkkkk26 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Beggin, Madcon, Music, Video, EMP, 2010, James, Logan, High, School, JLHS, Adobe, After, Effects, Premiere, Pro, CS4, Silhouette, Effect

Vtipy, které tě dostanou!

Vyšetřovatel: "Proč jste zabil svou tchýni?" Vyšetřovaný: "Na radu psychiatra." Vyšetřovatel: "Tomu nerozumím, vysvětlete mi to." Vyšetřovaný: "V poslední době jsem byl velmi nervózní. Proto jsem šel na přednášku psychiatra. Říkal, že příčiny neuróz je nutno odstraňovat."

Pepa je šíleně nadržený, ale neví, co s tím, holku nemá. Jednou se rozhodne, že už to musí nějak řešit. Zajde do místního bordelu, ale má jen padesát kaček, tak přemlouvá bordelmamá, jestli by něco nenašla. Ta ho po chvilce přemýšlení zavede do místnosti, kde v koutě stojí malá ovce. Pepa si říká, že nakonec to přece nebude tak špatné, furt lepší než nic. Dá ženské peníze, svlékne se a jde na to. Po chvíli vychází ukojen a marně vzpomíná, kdy si naposled takhle užil. O týden později to na něj zase přijde, ale tentokrát má našetřenou celou stovku. Ženská mu říká, že za stovku mají speciální představení. Zavede ho do místnosti, kde už sedí několik lidí. Zhasnou světla a rozjede se závěs, za kterým je vidět dvoustranným zrcadlem do jiné místnosti. Uvnitř jsou dvě dívky, které začnou svlékat jedna druhou. Brzy se vášnivě milují a neznají žádných zábran. Pepa zase začíná mít pocit, že za své peníze dostal odpovídající zábavu. Nakloní se k chlápkovi poblíž a říká: - "Řek bych, že za kilo je tohle docela dobrý představení, co?" - "Ech, tohle ještě nic není. Minulý týden jsme viděli chlápka, co hodinu šukal ovci."

Angličan byl ve skotském Aberdeenu na návštěvě. Když spěchal zpátky na nádraží na vlak, tak zjistil, že se mu zastavily hodinky. Vešel zrychleným krokem do nejbližšího hotelu do vestibulu, kde visely velké hodiny na stěně a začal si podle nich seřizovat své hodinky. Uviděl to ředitel hotelu, přišel k němu a káravým hlasem pronesl: „Dovoluji si vás, pane, důrazně upozornit, že hodiny na té stěně jsou jen pro naše hotelové hosty.”

Muž přijde dřív domů z práce. Zastihne ženu, jak na kolenou drhne podlahu. Přitočí se k ní zezadu a... „Copak dnes tak pozdě, pane listonoši?”

Doktor: „Pane Vodička, nesmíte tolik pít, jinak brzy umřete!” „Ale pane doktore, v hospodě vidím víc starých ožralů než starých doktorů!”

Podobná YouTube videa

15:07 Bo Toc An Thit Nguoi Trong Rung AmaZon_clip0.avi

Bo Toc An Thit Nguoi Trong Rung AmaZon_clip0.avi

Autor: vantoan114
Počet zhlédnutí: 1 266 079

1:48 soldiers coming home

soldiers coming home

Autor: cfletch006
Počet zhlédnutí: 878 077

0:49 Hiplife: Shalai Tue - Cargo gin bitters

Hiplife: Shalai Tue - Cargo gin bitters

Autor: kosty1165
Počet zhlédnutí: 29 141

2:10 Sheela ki jawani Chipmunks Version song

Sheela ki jawani Chipmunks Version song

Autor: indiadailyupdates
Počet zhlédnutí: 2 669 379

6:02 bum bum bole (Tare Zammen Par) (*HQ*) (With Lyrics)

bum bum bole (Tare Zammen Par) (*HQ*) (With Lyrics)

Autor: lucky489
Počet zhlédnutí: 1 577 486

4:00 stupid wife cheating with her husband part 51

stupid wife cheating with her husband part 51

Autor: sweetcat312
Počet zhlédnutí: 17 999