Madcon - Beggin

529 435
Choreographed by Vladimir Studenovskiy Routine "Madcon - Beggin" Hip-Hop Dance Studio "Rеакция"
Sledované video přidal uživatel: Studenovskiy dne 11. 02. 2012

Kategorie: Jak se to dělá > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Студеновский, Routine, хореография, связка, хип-хоп, hip-hop, madcon, beggin, Studenovskiy, choreography, dance, реакция, rеакция

Vtipy, které tě dostanou!

Jack nastoupí na palubu zaoceánské lodi.Po dvou dnech plavby přišla bouře a Jackovi se udělalo šíleně blbě. Kolem poledne přišel steward s obědem,podíval se na něho a povídá: "Pane,chcete ten oběd nebo ho mám hodit rovnou přes palubu ?"

Je to zelené, chlupaté, má to čtyři nohy, je to na stromě, když to na vás spadne, tak vás to zabije... Co to je? Kulečníkový stůl...

Mladík, právě odvedený, projevil přání sloužit u námořnictva. „Umíte plavat?” zeptal se ho předseda komise. Odvedenec se polekal: „To už nemáme žádné lodě?”

k1: cos delal prosim te ? k2 : ale ani se neptej ... k1: no tak mi to rekni, jsme prece kamosi ne ... k2: ale co, no letim si takhle jednou v noci po lese a nemam do ceho pichnout a najednou vidim v trave svetilko, tak si rikam ty vole svetluska, vlitnu tam na ni, prekvapim ji pekne zezadu a opicham ji, apon bude nejaka sranda ... k1: to je docele dobry, to ja delam bezne, ale furt nechapu proc jses tak zafacovanec ??? k2: no prave, tak jsem tam vlitnul no a ... k1: no a co ??? k2: no a von to byl vajgl !!!

„Až si budete v deváté třídě vybírat střední školu,” radí šesťákům do budoucna výchovný poradce, „na prvním místě si vyberte tu, kterou jste si vysnili.” „Juchůůů!” radostně vyjekne Marika. „Půjdu na Bradavice!”

Podobná YouTube videa

0:46 Fastest Projector Screen Setup Ever

Fastest Projector Screen Setup Ever

Autor: bigscreencenter
Počet zhlédnutí: 33 495

2:33 DIY Home Theater with Screen Goo

DIY Home Theater with Screen Goo

Autor: bigscreencenter
Počet zhlédnutí: 16 651

2:21 Arran's 15" LCD DIY Projector

Arran's 15" LCD DIY Projector

Autor: hug03018446
Počet zhlédnutí: 54 426

7:08 Man Cave DIY Big Screen projection Media Room

Man Cave DIY Big Screen projection Media Room

Autor: scissortool
Počet zhlédnutí: 51 236