Maylis danse sur Madcon - Beggin !

2 320
Maylis a son anniversaire (3 ans) danse sur sa musique preferé, madcon beggin.
Sledované video přidal uživatel: amelieleseur dne 11. 02. 2012

Kategorie: Nové > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Maylis, danse, sur, madcon-beggin, pour, ses, ans

Vtipy, které tě dostanou!

Jaký je rozdíl mezi farářem a vánočním stromečkem? Žádný oba mají koule na ozdobu.

Dežo šel poprvé do divadla. Když se vrátil, Fero se ho ptá: „Tak co, Dežo, jaké to bylo?” „Ani se neptej. Hrozná nuda, sotva jsem tam vydržel. Akorát se mi líbilo, když na konci rozdávali kabáty. To jsem si vzal tři!”

A: Ach jo , ta moje me ho nechce vzit do pusy. B: Ja s tim mel taky problemy, ale vis co pomaha, musis si ho pred tim pomazat medem. A: To musim zkusit. Po case se opet potkaji: B: Tak co, jaky to bylo? A: Vynikajici, poradil jsi me bezvadne ! B: A co manzelka, libilo se ji to ? A: Ale, ta se ke me pres deti ani nedostala ...

Jeli pohřebáci a vypadla jim z auta mrtvola. Padla velká mlha. Jel řidič a něco přejel. Vylezl z auta a uviděl tělo, lekl se a hodil ho do pole. Kombajnista kosil pole a najednou uviděl že pokosil nějaké tělo, lekl se a hodil ho do křoví. Byl velký lov, myslivci střílejí jedna radost. Jeden střelil do křoví šel se tam podívat. Našel tělo. Už se to nedalo ututlat tak zavolali sanitku. Druhý den volá myslivec do nemocnice a ptá se doktora, že jak je na tom ten chlapík, co ho včera střelil. Doktor říká: "Byla to fuška, ale bude žít.

Přijde chlapík s pěkně rozbitou hlavou k doktorovi, doktor na něj: "Copak se vám, stalo?" "Ale takhle stojím a najednou proti mě raketa a prásk přímo do hlavy. Oklepu se a najednou prase a prásk přímo do hlavy. Otevřu oči a proti mě kůň a řach do hlavy. Padl jsem na zem. Vstávám a najednou lokomotiva a prásk přímo do hlavy. Strašný rány!" "Raketa, prase, kůň, lokomotiva," brblá si doktor a vypisuje průvodku na psychiatrii, "bylo tam ještě něco?" "Jo, pak přišel nějakej chlap a ten kolotoč vypnul!"

Podobná YouTube videa

1:21 Tornado tosses cars 40 ft into the air

Tornado tosses cars 40 ft into the air

Autor: republicanshateUSA
Počet zhlédnutí: 455 718

3:58 Tornado Elmwood IL June 5th 2010 up close tornado

Tornado Elmwood IL June 5th 2010 up close tornado

Autor: dirtnap08
Počet zhlédnutí: 368 592

1:47 Boy Allergic To Food

Boy Allergic To Food

Autor: CBS
Počet zhlédnutí: 812 880

2:44 Surgery Separates Twins

Surgery Separates Twins

Autor: CBS
Počet zhlédnutí: 213 355