Maylis danse sur Madcon - Beggin !

2 632
Maylis a son anniversaire (3 ans) danse sur sa musique preferé, madcon beggin.
Sledované video přidal uživatel: amelieleseur dne 11. 02. 2012

Kategorie: Nové > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Maylis, danse, sur, madcon-beggin, pour, ses, ans

Vtipy, které tě dostanou!

„Mami,” chlubí se Otík, „dnes jsem se v parku jedné paní moc líbil.” „Opravdu? A co říkala?” „Že jestli jsou všechny děti jako já, tak hned začne brát Antigest.”

Nic ti nechutná, ve všem, co vařím, se hrozně nimráš. Jsi strášně vybíravý!To říkáš ty mně, co jsem si vzal zrovna tebe?

Kohn chodil celý život třikrát denně do synagogy, kdežto jeho soused Roubíček tam ani nevkročil. Když bylo Kohnovi sedmdesát oslovil Hospodina takto: "Bože, budiž blahosloveno Tvé jméno! což minul den, abych nevelebil Tvou slávu, což byl skutek, o němž bych se s Tebou neradil? Což byl kdy služebník Tobě oddanější než já? A přece: Jsem starý, chudý, nemohu spát...Zato Roubíček: neznaboh, budižkničemu, synagoze nedal ani korunu, tahá se s poběhlicemi..A jak se mu přitom daří! Hospodine, já Tě nežádám, abys ho ztrestal, ale prosím, Tě, žekni mi,proč jsi tak nenaložil i se mnou?" Synagoga se otřásla v základech a ozval se strašlivý hlas: "Protože mě každý den otravuješ!"

Po ulici jdou chromý a koktavý a ten koktavý říká: „Ddddám ti rararadu, jak nenenebudeš kkkulhat.” „To by bylo fajn,” zaraduje se chromý. „Nnno ttak mumusíš chochodit jeddddnou nnohou po obbbrubníníku a jedddnou po cecestě.” Chromý na to: „A já ti dám radu, jak nebudeš koktat.” „Tttto by bbbylo sususuper,” zaraduje se prozměnu koktal. „Ccco mmmám dědědělat?” „Drž hubu!”

Blondýnka volá druhé blondýnce: "Vařila jsem kafe a zbyla mi horká voda, nevíš co s ní mám udělat?" "Dej ji do mrazáku, horká voda se vždycky hodí."