Carlito - Begin' (madcon cover)

66 645
pas très bon à la gratte, les paroles sont amochées aussi, mais bon, tampis... I don't play guitar very good...and i don't know the lyrics...
Sledované video přidal uživatel: Carlito1301 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: begin, madcon, cover, carlito, pop, r&b

Vtipy, které tě dostanou!

„Ferry neznamená anglicky tramvaj,” opravuje žáka angličtinářka. „Nebo snad chceš jet z Doveru do Calais přes moře tramvají?”

„Manžel na mě kašle,” stěžuje si kamarádce Hanka. Tichá vrba radí: „Tak se na něj taky vykašli.” „No jo,” namítne nešťastná manželka, „ale já jsem z toho pořád nastydlá.”

Učitelka volá na Františka, který sedí na opěradle: „Franto, ta židle tě neudrží!” „To je jedno, hlavně že se udržím já na ní!”

Dementnímu klukovi je 18 let, a tak se rozhodne, že půjde na ples. Začnou hrát a on se odebere vyzvat k tanci osmnáctiletou slečnu. Povídá: „Smím profit?” Ona se na něj podívá, změří si ho pohledem od vrchu dolů, zařve a omdlí. Kluk si říká: „Co je? Vo fo de? Fefák sem, ufefanej (učesanej) sem, no vo fo de?” Hrajou další kousek a on jde pro třicetiletou paničku. Opakuje se to samé. Když se to stane i u čtyřicetileté, tak se odebere do foaé a dívá se na sebe do zrcadla a povídá: „No fakra, vo fo de? Fefák sem, ufefanej fem... a fakra, fulina mám venku.”

Vrátí se šestnáctiletá dcera z diskotéky a matka se jí ptá: "Neobtěžovali Tě kluci? Ne! Nesahali Ti na prsa? Ne. Na zadek? Ne? Nestrkali Ti ruce do kalhotek? Fakt ne, mami. To Ti nevěřím. Fakt mami, akorát mě drželi za uši. A proč? To nevím, ale říkali: Kuř Stáňo, kuř!"

Podobná YouTube videa

2:39 Amos Lee - Makin' Love

Amos Lee - Makin' Love

Autor: Rezaes
Počet zhlédnutí: 566 524

3:13 The Civil Wars - Forget Me Not

The Civil Wars - Forget Me Not

Autor: waywardspooky
Počet zhlédnutí: 456 988

3:35 We Are - Joy Williams

We Are - Joy Williams

Autor: joywilliamsmusic
Počet zhlédnutí: 286 945

3:31 Ingrid Michaelson - Maybe (Official Music Video)

Ingrid Michaelson - Maybe (Official Music Video)

Autor: IngridMichaelson
Počet zhlédnutí: 4 910 118

3:02 Tilly & the Wall- Love Song

Tilly & the Wall- Love Song

Autor: mumumwa
Počet zhlédnutí: 53 550