Carlito - Begin' (madcon cover)

66 289
pas très bon à la gratte, les paroles sont amochées aussi, mais bon, tampis... I don't play guitar very good...and i don't know the lyrics...
Sledované video přidal uživatel: Carlito1301 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: begin, madcon, cover, carlito, pop, r&b

Vtipy, které tě dostanou!

Jede v tramvaji jeptiška a na jedné zastávce nastoupí pán farář. Má ruku v sadře a tak se ho jeptiška ptá: "Copak sa vám stalo, pane faráři?" "Ále, upad jsem ve vaně", odpovídá farář. V tramvaji jedou také dva pankáči a jeden se ptá toho druhýho: "Hele vole, copak je to vana?" "Já nevím, vole", odpovída ten druhý, "Já nejsem katolík."

Jde v noci jeptiška v habitu parkem. Najednou na ni zezadu skočí jakýsi zlosyn, kopne ji do břicha, dá jí ránu do zad a říká: Koukám, že dneska nejsi ve formě, Batmane!

Plavou dva napříč Lipenskou přehradou, když tu jednoho asi tak dvacet metrů od protilehlého břehu chytne křeč: „Ty, já už ten zbytek ke břehu nedoplavu.” „Nevadí, tak se otočíme a poplaveme zpátky!”

Holčička si vložila do úst ruční granát. Ten jí v puse explodoval a roztrhl jí pusu od ucha k uchu. Okolní děti říkají: No jo, ty se směješ, ale nás to mohlo zabít!

Paní ucitelka vyvolává deti,aby vytvorily vetu na slovo ananas. Prihlásí se Anicka a ríká:Ananas je chutné ovoce. ,,To bylo dobré Anicko má ješte nekdo nejaký nápad? Prihlásí se Pepícek a ríká:Táta odjel na dovolenou a na nás se vykašlal.

Podobná YouTube videa

5:23 Yo Gotti - Rico (Prod. By The Olympicks)

Yo Gotti - Rico (Prod. By The Olympicks)

Autor: mrcarsaddict
Počet zhlédnutí: 47 244

4:06 Karel Kryl - Karavana mraků

Karel Kryl - Karavana mraků

Autor: Torquemado24
Počet zhlédnutí: 106 968

4:34 Michael W. Smith - Above All (With Lyrics)

Michael W. Smith - Above All (With Lyrics)

Autor: blessyouswe
Počet zhlédnutí: 2 447 323

3:27 Trampled by Turtles-Wait So Long

Trampled by Turtles-Wait So Long

Autor: macpcvideo
Počet zhlédnutí: 2 064 784