Carlito - Begin' (madcon cover)

66 989
pas très bon à la gratte, les paroles sont amochées aussi, mais bon, tampis... I don't play guitar very good...and i don't know the lyrics...
Sledované video přidal uživatel: Carlito1301 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: begin, madcon, cover, carlito, pop, r&b

Vtipy, které tě dostanou!

„Otylá, otylá,” čertí se v ordinaci matrona. „Doktore, jsem břišní tanečnice - a to byste měl vidět, jak se umím hýbat!”

Je třída v obřím akváriu a paní učitelka se ptá, z jakého oceánu jsou ty ryby uvnitř. Je vyvolán Pepíček, ale stále mlčí. A paní učitelka: „Správně, je to Tichý oceán!”

Stojí policajt před kadibudkou a křičí na jejího dočasného obyvatele: „Zatýkám vás, občane. Vše, co z vás od teďka vyjde, může být použito proti vám!”

- Piva si muzes uzivat po cely mesic. - Nemusis chodit s pivem na veceri. - Pivo ceka trpelive v aute, kdyz hrajes tenis. - Kdyz je pivo bez, tak jej vylijes. - Pivo se nikdy neopozdi. - Pivo nezarli na jine pivo. - Nasledky prilis mnoha piv rychle pominou. - Pivo nedela zadne skvrny od sminek. - Pivo dostanes urcite v kazdem baru. - Pivo nema nikdy migrenu. - Pivo nemusis potom odvezt domu. - Pivo se nerozciluje, kdyz si prineses domu druhe pivo. - Muzes si vzit s dobrym svedomim vice piv. - Pivo jde bez odporu do postele. - O pivo se muzes podelit s prateli. - Jsi zajiste vzdy PRVNI, kdo otevre pivo. - Pivo nevyzaduje zadnou rovnopravnost. - Pivo si muzes vzit na verejnost. - Pivo se nestara o to, kdy prijdes. - Studene pivo je dobre pivo. - Pivo chutna i neumyte dobre. - Kdyz menis piva, neplatis zadne alimenty. - Pivo je vzdy VLHKE. - Pivo nema matku.

Značka "parkování pro handicapované" neznamená, že zde mohou parkovat tělesně handicapovaní, znamená to, že tam parkuje Chuck Norris a pokud tam zastavíte, udělá z Vás tělesně handicapovaného.

Podobná YouTube videa

3:31 Spirituál kvintet Třešničky

Spirituál kvintet Třešničky

Autor: johgasCZ
Počet zhlédnutí: 34 496

2:45 Za svou pravdou stát

Za svou pravdou stát

Autor: howtocall
Počet zhlédnutí: 145 817

3:28 Spirituál kvintet - Vláček

Spirituál kvintet - Vláček

Autor: johgasCZ
Počet zhlédnutí: 51 147

2:51 Spiritual Kvintet-Soudny den

Spiritual Kvintet-Soudny den

Autor: lesanai
Počet zhlédnutí: 33 655

2:40 Spirituál kvintet - Z Betléma se ozývá

Spirituál kvintet - Z Betléma se ozývá

Autor: babka11111
Počet zhlédnutí: 18 824

2:59 Spirituál Kvintet - Kocábka

Spirituál Kvintet - Kocábka

Autor: rammires
Počet zhlédnutí: 69 398