Madcon-Beggin

94 403
Video musicale "beggin" Madcon
Sledované video přidal uživatel: neomnx dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: musica, beggin, madcon

Vtipy, které tě dostanou!

Víš, co je to maximální cit? Nahmatat v boxerských rukavicích mravenčí koule!

Jaká je výzbroj Somálcu? - KBT - krátké bambusové tyce - DBT - dlouhé bambusové tyce - PLBT - protiletadlové bambusové tyce - CKO - casované kokosové orechy

„Jestli do večera neseženu sto táců, budu se muset nejspíš zastřelit!” stěžuje si chlápek příteli. „Nemohl bys mi pomoct?” „To asi těžko,” prohlásí kamarád. „Já totiž nemám žádný revolver!”

Otec se synem skáčí z letadla s padákem z výšky 1000 metrů nad zemí. Jsou v 750 metrech a otec volá na syna: „Otevři si padák!” Syn v klidu odvětí: „Času dóost!” Jsou 500 metrů nad zemí. Otec naléhá: „Otevři si padák!” Syn zase: „Času dóost!” Tato scéna se několikrát opakuje, až jsou 5 metrů nad zemí. Otec, na pokraji zhroucení, hystericky řve: „Otevři si padááák!” Syn nechápavě zavrtí hlavou: „Na co? To už skočím!”

Jsou dva manželské páry. Manželky se rozhodnou udělat si jeden víkend dámskou jízdu a vyrazí na dostihy. Když už tam jsou, tak se domluví, že si vsadí na nějakého koně. Ale protože tomu vůbec nerozumí, vsadí podle toho, jak mají velká prsa. Jedna má trojky, druhá čtyřky, tak to dají dohromady a vsadí na sedmičku. Hrozný outsider, ale co se stane - ta sedmička nakonec vyhraje a ženské přitáhnou domů haldu peněz. Manželé se jich ptají, kde to vzaly a když jim to řeknou, rozhodnou se vyrazit příští týden taky. Přijedou na dostihy a začnou dumat, podle čeho vsadit. "Ty naše ženský to měly lehký, vsadily podle toho, jak maj velký kozy, ale co my?" "No tak my to dáme podle toho, kolikrát se uděláme za noc - já pětkrát," povídá druhej. "Hmm, to si dobrej, ale já sem ještě lepší a udělám se šestkrát," říká zas ten první. Tak to daj dohromady a vsadí na jedenáctku. Samozřejmě že 11 nevyhraje a zvítězí kůň číslo dvě. Načež jeden z těch chlapů říká tomu druhému: "Ty vole, kdybysme nekecali."

Podobná YouTube videa

3:06 Leon Soundtrack - What's Happening Out There

Leon Soundtrack - What's Happening Out There

Autor: bodziol
Počet zhlédnutí: 60 023

10:59 Body Of Lies Suite - Marc Streitenfeld

Body Of Lies Suite - Marc Streitenfeld

Autor: nofatebutwhatwemake4
Počet zhlédnutí: 36 502

4:01 District 9 OST - Prawnkus

District 9 OST - Prawnkus

Autor: pikachu5005
Počet zhlédnutí: 29 720

5:01 Piranha 3DD - Official Soundtrack Preview

Piranha 3DD - Official Soundtrack Preview

Autor: LakeshoreRecords
Počet zhlédnutí: 24 166