Madcon -beggin cover bass debutant

13 936
Ma première video concernant un cover sur Beggin. Une chanson que j'adore et travailler en 3h.
Sledované video přidal uživatel: sendeler dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Madcon, beggin, cover, bass, basse

Vtipy, které tě dostanou!

Prodám troubu. Zn.: Má nízký plat.

Proč se Ježíš Kristus nenarodil v Itálii? Protože tam nenajdeš tři moudré muže a jednu pannu!

1.. Má jenom jednu známou publikaci. 2.. Ta je v hebrejštině. 3.. Nejsou v ní odkazy na další prameny. 4.. Nebyla publikována ve známém vědeckém časopise. 5.. Mnozí pochybují o tom, že ji napsal osobně. 6.. Je nutno přiznat, že je známá po celém světě - ale co dělal potom? 7.. Jeho schopnost týmové práce je velmi omezená. 8.. Ostatním vědcům se nepodařilo zopakovat jeho experimenty. 9.. Nepožádal etickou komisi o souhlas s experimentováním na lidech. 10.. Když se mu jeden pokus nevydařil, pokusil se zahladit stopy utopením pokusných objektu. 11.. Jedince, kteří se nechovali podle očekávání, vyřadil z pokusného souboru. 12.. Nechodil do přednášek - jenom vzkázal studentům, co si mají prostudovat. 13.. Nechal za sebe učit svého syna. 14.. První dva studenty vyhodil, protože se naučili něco navíc. 15.. I když má jen 10 požadavků, většina studentů v praktickém testu propadne. 16.. Konzultace poskytuje jen velmi zřídka, a to ještě na vrcholku hory.

Baví se patolog se svým kolegou: Člověče, dnes jsme pitvali ženskou, ta měla poštěváka jako okurek. Tak velký? Ne, tak kyselý.

Pepíček s Aničkou šli na piknik. Mají s sebou párky. Hodí je do řeky a myslí si, že se uvaří. Po chvíli Pepa řekne: „Aničko, pojď pro ty párky, už asi budou hotové.” Anička souhlasí. V řece hledají, hledají, a Anča vykřikne: „Už ho mám!” A Pepa na to: „Anča, fuj, to je můj!”

Podobná YouTube videa

1:08 Štědrej večer nastal

Štědrej večer nastal

Autor: nalamastr
Počet zhlédnutí: 63 905

5:05 Zpívánky - Byla cesta, byla ušlapaná

Zpívánky - Byla cesta, byla ušlapaná

Autor: keyja007
Počet zhlédnutí: 32 499

1:53 coca cola christmas

coca cola christmas

Autor: TommyG831
Počet zhlédnutí: 1 031 485

2:41 Rolničky

Rolničky

Autor: Tanseika
Počet zhlédnutí: 279 749