Romové se stydí za to že jsou cikáni

55 122
http://deprese.blogspot.com/2010/10/romove-se-stydi-za-to-ze-jsou-cikani.html Podívejme se na tuto skupinu obyvatelstva bez emocí jako na živé inteligentní programy co zde konají to na, co byli kdysi velmi dávno evolucí naprogramované, kdysi dávno došlo nejspíše v Indii, že evoluce naprogramovala tuto skupinu, obyvatelstva k tomu aby odmítli materielní civilizaci, protože civilizace je evoluční chybou. Jde zde tedy o evoluční experiment, který se právě zde testuje, a mnozí si myslí, že by se testování tohoto systému mělo okamžitě ukončit a programy i informace by se měli vymazat z evoluční databáze jako chybné. U programů a informací je důležité, aby byli v systému tam, kde mají být, v našem systému ale nemají být cikáni, oni sem nepatří a tak je naložíme do letadla a odešleme je zpět do Indie, protože tam patří a zde jejich způsob života nebude nikomu vadit. Pokud se jim zde líbí, mohou se sem jet podívat jako turisté a bydlet na hotelu, jak by se asi Indům líbilo to, kdybychom jim tam do Indie nastěhovali mnoho černých Afričanů a oni tam začali žít podle přírodních náboženství a opékali by si Indy ve velkém na rožni, protože kanibalismus je u nich běžným způsobem života.
Sledované video přidal uživatel: PragueCzechRepublic dne 16. 02. 2012

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Prague

Vtipy, které tě dostanou!

To jde jednou takle hajný s brokovnicí na lov medvěda, vyleze na posed, kouká a najednou, hle, medvěd. Hajný zamíří, celej se klepe, Prásk! A medvěd to dostal přímo do srdce a válí se v krvi, zjevně mrtvej. Hajný sleze z posedu, utíká na paseku, a najednou... Ztuhne jak špalek, medvěd nikde. A ejhle, někdo mu zaklepe na rameno. Hajnej se otočí, a tam medvěd, povídá: "Hajnej, vykuř mi péro !" Hajnej zezelená, pak zrudne, pak mu dojde co vlastně po něm ten medvěd chce. Ale medvěd je teď v lepším postavení, takže hajnej se sehne a kouří medvědovi jeho mohutnej oud. Večer se hajnej přivleče do hospody za ostatníma myslivcema a vypráví jim tenhle zážitek. A předseda mu povídá, že je úplnej idiot, když chodí na medvěda s brokovnicí, ať si vezme kulovnici. Tak ten hajnej jde znova druhej den, zas tam dřepí a opět... medvěd !!! Bum ! Prásk ! Medvěd se valí v krvi na pasece. Hajnej zajuchá a utíká na paseku. A medvěd... nikde. Hajnej se rozhlíží... a najednou mu ten medvěd zase zaklepe na rameno a povídá: "Hajnej, vykuř mi ho !" Tak ten hajnej zase poslechne. A večer jde zase na pivo do hospody, zase vypraví ten svůj hrůznej příběh a předseda mu radí: "Hajnej, jestli ho vopravdu chceš dostat, tak si vem Bazooku !" No a tak ten hajnej jde už po třetí, zase se rozhlíží, bazooku svírá oběma rukama, a co to nevidí... medvěd ! Svině jedna chlupatá ! Prásk... ! Medvěd rozstřílenej na tisíc kusů, hajnej začne tak juchat, utíká tryskem na paseku, a tam.... Žádná krev, ani stopy po medvědovi. A najednou mu zase někdo zaklepe na rameno, hajný se otočí, a tam.... samozřejmě, kdo jinej než medvěd ! A povídá: "Hajnej.... že, ty sem nechodíš jenom na lov ?"

Indiáni přepadli dostavník, náčelník říká: - Všechny ženy povraždit a muže znásilnit! Jeden z komančů se ozve: - Ale náčelníku, nepopletl jsi to? A jeden z přepadených v růžové košilce praví ledovým hlasem: - Božínku a co ty do toho kecáš. Jsi snad náčelník ?

Přijde blondýnka do e-mailového centra a chce poslat matce zprávu. Pracovník centra jí sdělí, že to stojí tři tisíce. Ona na to, že tolik peněz s sebou nemá, ale že je ochotná udělat vše, jen aby mohla matce tu zprávu poslat. Muž zvedne obočí a řekne: „Všechno?” „Ano, ano,” naléhá blondýnka. „No, tak pojďte se mnou,” vyzve ji a jde směrem k další kanceláři. Blondýnka jde vzorně za ním. „Pojďte dál,” pobízí ji a zavírá při tom dveře. Pak nařídí, aby si klekla. Ona to vzorně udělá. „Teď mi rozepněte poklopec a vyndejte ho.” Blondýnka mu ho vyndá, chytne ho do obou rukou a čeká. Muž zavírá oči a povídá jí: „No, prosím, pokračujte.” Blondýnka pomalu přibližuje ústa k jeho penisu a potom tiše řekne: „Ahoj mami, slyšíš mě?”

Old Shatterhand je v překladu z angličtiny stará roztříštěná ruka.

Přijde Somálec k zubaři, ten mu vyvrtá zub a říká: "Teď dvě hodiny nejez."

Podobná YouTube videa

7:44 CHORWACJA - lipiec 2011

CHORWACJA - lipiec 2011

Autor: bogunow
Počet zhlédnutí: 18 563

9:58 Ropáci - Salajka Dambořice

Ropáci - Salajka Dambořice

Autor: ramokry
Počet zhlédnutí: 804

20:46 Ropaci Film Jana Sveraka 1988

Ropaci Film Jana Sveraka 1988

Autor: JNibtnFgHDJUF5sozvDTng
Počet zhlédnutí: 1 508

4:17 Požár Chropyně dne 8.4.2011.wmv

Požár Chropyně dne 8.4.2011.wmv

Autor: uhasenojirka150
Počet zhlédnutí: 3 469

34:02 130 let železniční trati Kroměříž - Zborovice

130 let železniční trati Kroměříž - Zborovice

Autor: stanap3
Počet zhlédnutí: 1 370