Joe Piscopo: Comedian, Actor, Singer and Entertainer

966
http://www.eaglestalent.com/Joe-Piscopo -Eagles Talent Presents Joe Piscopo. To book entertainer Joe Piscopo visit his profile page. Television, film, theater, nightclubs -- they're all fields in which JOE PISCOPO has won the acclaim and affection of millions. For almost 20 years, Joe has proven to be one of show business' brightest lights. After stints as a disc jockey and dinner-theater performer, Joe turned to comedy. In 1980, he was chosen to join a newly formed ensemble charged with one of the most difficult tasks in TV history-replacing the original cast of Saturday Night Live. By the time he left the show in 1985, Joe had left his mark on the program, and the nation, thanks to his wide range of hilarious original characters and celebrity impersonations, from The Sports Guy and Doug Whiner to David Letterman and, of course, Frank Sinatra, who had repeatedly endorsed Joe's portrayal of him. In addition, Piscopo starred in three HBO specials; his work in the first of these, The Joe Piscopo Special, won him a Cable ACE Award for Outstanding Performance. He also starred in the critically acclaimed New Jersey Special on ABC-TV.
Sledované video přidal uživatel: EaglesTalent dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Comedian, Actor, Singer, Entertainer, corporate entertainer, comedy headliner, Joe Piscopo

Vtipy, které tě dostanou!

Chlap kazdou noc straslive chrape. Zena se rozhodla vyzkouset tip sve kamaradky a v noci, kdyz chlap zase chrapal, nalepila mu pod nos papir od olomouckych syrecku. Chlap zafrkal, prestal chrapat a povida: "Marie, spis?" "Ne,nespim." "Tak se prikryj."

Víte, proč je rajče červený? Protože se stydí, že neumí bruslit.

Jsou dvě nuly po poušti a uvidí osmičku. V takovém teple, že se jim chce?

V které části zeměkoule jsou rozdíly mezi společenskými vrstvami nejmenší? Na Sibiři. Tam, ať jste horník nebo naftový magnát, stejně drkotáte zuby.

Jarda se pravidelně vracívá v povznesené náladě k ránu domů a manželce už to začíná značně vadit. Dá tedy muži ultimatum, že pokud dnes nebude do deseti doma, od zítřka má utrum, neboť bude zamčeno. Manžel se velice snaží, leč nějak to zase nevyšlo. S otevřením dveří hodiny tlučou jednu. Ráno se rozzlobená manželka ptá, v kolik že to večer přišel. „No přece v deset, jak jsi poručila.” „To je tedy zajímavé, můžeš mi říct, proč naše hodiny tloukly jenom jednou?” „Ale Maruško, tak dlouho je máme a ty ještě nevíš, že tu nulu tlouct nedovedou?”

Podobná YouTube videa

3:08 Jackson and Lexie - Hands Down

Jackson and Lexie - Hands Down

Autor: BlueCircusFreak
Počet zhlédnutí: 1 219

2:41 7x14 MerDer #4

7x14 MerDer #4

Autor: merdertrueloves7
Počet zhlédnutí: 14 431

0:45 Creating the Joker 2

Creating the Joker 2

Autor: GeneralIcicle
Počet zhlédnutí: 60 319

1:36 Two-face make-up

Two-face make-up

Autor: evan01313
Počet zhlédnutí: 80 154

12:06 Chest Trauma Simulation

Chest Trauma Simulation

Autor: SpankyTM
Počet zhlédnutí: 17 574