Joe Piscopo: Comedian, Actor, Singer and Entertainer

943
http://www.eaglestalent.com/Joe-Piscopo -Eagles Talent Presents Joe Piscopo. To book entertainer Joe Piscopo visit his profile page. Television, film, theater, nightclubs -- they're all fields in which JOE PISCOPO has won the acclaim and affection of millions. For almost 20 years, Joe has proven to be one of show business' brightest lights. After stints as a disc jockey and dinner-theater performer, Joe turned to comedy. In 1980, he was chosen to join a newly formed ensemble charged with one of the most difficult tasks in TV history-replacing the original cast of Saturday Night Live. By the time he left the show in 1985, Joe had left his mark on the program, and the nation, thanks to his wide range of hilarious original characters and celebrity impersonations, from The Sports Guy and Doug Whiner to David Letterman and, of course, Frank Sinatra, who had repeatedly endorsed Joe's portrayal of him. In addition, Piscopo starred in three HBO specials; his work in the first of these, The Joe Piscopo Special, won him a Cable ACE Award for Outstanding Performance. He also starred in the critically acclaimed New Jersey Special on ABC-TV.
Sledované video přidal uživatel: EaglesTalent dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Comedian, Actor, Singer, Entertainer, corporate entertainer, comedy headliner, Joe Piscopo

Vtipy, které tě dostanou!

Před gymnáziem najdou dva policajti mrtvolu. Chtějí to zapsat, když v tom se jeden zarazí a ptá se: "Hele, píše ve slově gymnázium y nebo i?" A druhý na to: "Víš co, vole? Odtáhneme ji před poštu."

Bill Gates se dostane do pekla (kam jinam taky). Satan ho víta a nabízí mu výběr ze tří možných míst pro jeho nekonečné setrvání. Prvním je ohromná ohnivá lázeň, ve které trpí miliony duší. Druhým je obrovská arena, ve které hladoví lvi pronasledují a pozírají bezmocné trpitele. Třetím je napohled dobře zařízený pokoj, ve kterém stojí na stole PCcko. Bill samozřejmě nezaváhá a vezme to třetí. Někteří čerti, zvláště ti, kteří mají čertování za trest za programátorské hříchy, začali protestovat, ale Satan je uklidnil: "Na tom PCcku jsou nainstalovány Windows 95. A tím trestem je fakt, že klávesici chybí tři nejdůležitější tlačítka - Ctrl, Alt a Del."

Hlavonožci chodí po hlavě.

Český ministr školství obědvá v restauraci. Chce zaplatit, ale majitelka říká: "To je v pořádku, byl jste můj host pane ministře." "Jak to, že mne znáte?" diví se ministr. "Já jsem bývalá učitelka." Poté jede ministr taxíkem do svého úřadu. Taxikář nechce o placení ani slyšet: "To máte grátis, pane ministře, já jsem bývalý učitel." Cestou do úřadu vidí ministr žebračku a hodí ji minci. "Děkuji pane ministře!", praví žebračka. "Cože, vy jste také bývalá učitelka?" zeptá se konsternovaný ministr. "Ne, to ne, ale mám teď okno v rozvrhu", odpoví žebračka.

Mami, můžu jít s holkama odpoledne do lesa?No běž, ale pozor na kance.Neboj mami, ty tam dneska nebudou, v televizi je fotbal.

Podobná YouTube videa

94:29 Hostinec „U Kamenného stolu" (1948)

Hostinec „U Kamenného stolu" (1948)

Autor: wwwczfilmtv
Počet zhlédnutí: 11 060

2:11 Doba ledová 4 Země v pohybu cz trailer

Doba ledová 4 Země v pohybu cz trailer

Autor: freefilmscz
Počet zhlédnutí: 67 365

2:12 Doba ľadová 4: Zem v pohybe trailer SK

Doba ľadová 4: Zem v pohybe trailer SK

Autor: trailerfm
Počet zhlédnutí: 19 993