DANCE LESSONS - Standup Set | Gay Improv Comedy Routine

18 938
http://www.supercute.ca RATE! SUBSCRIBE! COMMENT! "Hoochie dancing is art form. You've got to know what you're doing." Canadian stand-up comedian Vong Sundara - official spokesperson for young, gay, supercute Asians - performs a stand-up comedy showcase set speaking about growing up in Winnipeg and contrasts that with living in Calgary. Vong now lives in Toronto, Ontario, where he performs stand-up comedy around the Great Toronto Area. To find out more about Vong Sundara, visit his official website at http://www.supercute.ca. Vong Sundara has been a featured performer at the closing ceremonies of the North American OutGames in Calgary in 2007 (stand-up comedy) and is now living in Toronto, Ont., pursuing his dream of one day having a career that can stand up to some of his biggest idols: Chris Rock, Margaret Cho, Bill Hicks, Roseanne Barr, Richard Pryor, Pete Johansson, Bill Cosby, Mike MacDonald, Stan Thomson, Louie Anderson, Derek Edwards, Russell Peters, Dane Cook, Nikki Payne. My favourite styles of comedy include Animation, Blooper, Improv, Parody, Pranks, Series, Short Film, Sketch, Spoof, Stand-up, Video Blog.
Sledované video přidal uživatel: vongsundara dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: improv, dance, gay, Asian, Canadian, Toronto, Ontario, Canada, series, sketch, parody, video, blog, blooper, funny, stand-up, comedy, comedian

Vtipy, které tě dostanou!

Dva povedení mladíci postávají na ulici a jde kolem nich senátor. „Chceš vidět, jak se bude ostošest hrabat v popelnici jako nějakej bezdomovec, Řepáku?” protahuje jeden. „Tě péro, Joudo.” „Fajn, nakoukni do popelnice a až půjde kolem, nahlas si povzdechni: Tak tu pětitisícovku už nenajdu! a jdi pryč...”

Paní učitelka se ptá dětí, které zvíře se nejrychleji naučí mluvit lidskou řečí. Nikdo se nehlásí, až po chvíli Pepíček. „No, Pepíčku, tak které zvířátko?” „Prosím, rybičky.” „A jak jsi na to přišel, Pepíčku?” „Naši mají v ložnici akvárium a nedávno se z ložnice ozvalo: Jestli mě ještě jednou kousneš do ocasu, tak tě prohodím akváriem!”

Student z Třetího světa studující v totalitním Československu odpovídá při odletu ze země na otázky novinářů, avšak poněkud lámanou češtinou : Těžkoslovensko je lihovědemagogický stát se šokalistickým zřízením, šizený Komickou stranou a výstředním výborem v čele s genitálním nájemníkem Mustafem Rusákem. Nejvíc se mi líbilo to pětileté hospodářské flámování. Letos se očekává v Těžkoslovensku zvýšení cestovního ruchu. Je zde totiž sedm divů světa. 1) Každý má práci, není nezaměstnanost. 2) Přesto, že má každý práci, nikdo nic nedělá. 3) Přesto, že nikdo nic nedělá, plán se plní. 4) Přesto, že se plán plní, nikde nic není. 5) Přesto, že nikde nic není, dá se všechno sehnat. 6) Přesto, že se dá všechno sehnat, všude se krade. 7) Přesto, že se všude krade, nikde nic nechybí. Proto se mi v Těžkoslovensku velice líbilo a přeji dobré procitnutí po posledním pětiletém hospodářském flámování.

„Tak co, Pepíčku, kde jsi byl o prázdninách?” „S maminkou a jejím novým přítelem u moře.” „A jak ses měl s novým otcem?” „Výborně, vždycky ráno mě odvezl daleko od břehu a já jsem plaval zpátky.” „To jsi zvládnul?” „V pohodě, akorát mi dělalo problém dostat se z toho zavázaného pytle!”

Námořník, který přistál v Reykjavíku, se ptá Islanďana: "Prosím vás, kdy tady máte léto?" "To je těžko říct. Například letos připadlo léto na středu."

Podobná YouTube videa

5:22 Mr Bean - Asleep in Church

Mr Bean - Asleep in Church

Autor: MrBean
Počet zhlédnutí: 1 040 722

2:37 clips put togeder form mr.bean in hospital

clips put togeder form mr.bean in hospital

Autor: hitmanofskiptvet
Počet zhlédnutí: 165 148

4:20 Mr Bean - Guard Picture -- Bild mit Wächter

Mr Bean - Guard Picture -- Bild mit Wächter

Autor: MrBean
Počet zhlédnutí: 1 564 463

0:23 Turkey Bath

Turkey Bath

Autor: thebestads
Počet zhlédnutí: 1 412 036

4:15 TKFE Mr Bean

TKFE Mr Bean

Autor: fufay
Počet zhlédnutí: 2 753 917

2:13 Mr Bean - Posh Dinner -- Vornehmes Dinner

Mr Bean - Posh Dinner -- Vornehmes Dinner

Autor: MrBean
Počet zhlédnutí: 1 183 681