99 Summoning / 40 combat / Call Frank

127 834
Before you start flaming; this video was put together by two people. If you have annotions on, you can see it easier. I had to do this, or else I would have been reported for account sharing. I apologize, and will assure you that it wont happen again. (..) Call Frank gets 99 summoning at 40 combat and as first pure that achieved the skillcape through lootshare (rock lobs). The best Summoning tank in the game. Call Frank send me the his clips and I put them together with mine that I took at the party. Party was 9th April 2009 at 8 pm gmt. Thanks for coming.
Sledované video přidal uživatel: elitescapers dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Elitescapers, dont, need, tags

Vtipy, které tě dostanou!

Moje maminka je pro babičku líná kráva.

Dva lordi, angličan MacKinne a skotský lord KenMarry se u karetní partie bridge dostali do těžkého sporu. Nemohlo to ani skončit jinak než vzájemnou výzvou na souboj, který se měl uskutečnit druhého dne za úsvitu. Večer přišel sluha anglického lorda, který měl u souboje asistovat jako svědek za skotským lordem a oznámí mu: „Pane, pokud s tím budete souhlasit, tak můj pán navrhuje na třicet metrů pistole.” Skotský lord se na chvíli zamyslí a pak řekne: „S tou vzdáleností souhlasím, ale já navrhuji šavle...”

„Věříš v konec světa, který přijde 21. 12. 2012?” „Samozřejmě, že věřím. Ale myslím, že projde stejně bez povšimnutí jako všechny před ním.”

Chlapeček říká otci: Tati, dnes jsem měl svůj první pohlavní styk. Posaď se, promluvíme si. To nejde ještě teď mě bolí prdel.

„Hele Karle, neznáš někoho, kdo vypaluje cédéčka?” „Cédéčka zrovna ne, ale jeden známý dělá ohňostroje, tak se ti zkusím zeptat...”

Podobná YouTube videa

5:12 Battlefield 3 Tips and Tricks for Noobs Pt 2 (BF3)

Battlefield 3 Tips and Tricks for Noobs Pt 2 (BF3)

Autor: WoodysGamertag
Počet zhlédnutí: 225 894

7:09 Battlefield 3 Tips & Gameplay  (BF3)

Battlefield 3 Tips & Gameplay (BF3)

Autor: JamesEarlPowns
Počet zhlédnutí: 27 270