Target + LOST: Smokey

151 372
Directed by Jack Bender
Sledované video přidal uživatel: Target dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: target lost, man in black, smoke monster, geronimo jackson, room 23, flight 815, dharma lady, jack bender, lost finale, lost season, lost episodes, lost wikipedia, lost rumors, lost hatch, target keyboard, target computer, target beach, target pig, target boar, execute, 15, 16, 23, 42

Vtipy, které tě dostanou!

Výpravu anglických turistů ve Skotsku provádí průvodce labyrintem podzemních jeskyní a říká: „Nacházíme se asi sto metrů pod zemí a celková délka těchto chodeb, které jsou spolu propojeny, je asi deset mil. Ví někdo z vás, jak tyto jeskyně vznikly? Vidím, že neví, tak já vám to řeknu. Vznikly asi před pětadvaceti lety a sice tak, že šel nahoře jeden domorodec v noci z hostince přes pole domů a nešťastnou náhodou mu z kapsy vypadla jedna penny, zakoulela se do králičí nory a on se o této nešťastné příhodě zmínil před svými známými...”

Policajt si koupí v obchodě bonbóny a za chvíli je zpátky. „Ty bonbóny jsou bez chuti!” stěžuje si prodavači. „Ani se nedivím,” odvětí pobavený muž. „Každý musíte vždycky nejdřív rozbalit.”

Chuck Norris při bowlingu nemusí dávat strike, když trefí první kuželku, ostatní omdlí strachy.

Po výbuchu v kosmetické továrně přijde houf žen k nebeské bráně a tam narazí na svatého Petra. Všechny ženy chtějí samozřejmě do nebe, a tak musí podstoupit zkoušku. „Která z vás měla pohlavní styk dřív, než byla plnoletá, odchod!” vyhlásí svatý Petr. Zvedne se polovina žen a odchází do pekla. „Která z vás byla byť jen jedinkrát nevěrná svému muži, odchod!” Zvedne se zbytek kromě jedné a také míří směrem k peklu. Najednou svatý Petr volá: „Hej, vy, vraťte se ještě! Tu hluchou s sebou vemte taky!”

„Včera jsme si s manželkou na hotelu museli vyměnit postele,” vypráví známým na dovolené pan Vodička. „Liduška se bála spát u topení, aby se neutopila!”

Podobná YouTube videa

4:23 Spongebob and friends - I LIKE BIG BUTTS

Spongebob and friends - I LIKE BIG BUTTS

Autor: TheTiger861
Počet zhlédnutí: 96 843

1:55 House Party Dance Off

House Party Dance Off

Autor: splintzuk
Počet zhlédnutí: 2 234 343

3:41 Kid N Play - House Party Dance Off

Kid N Play - House Party Dance Off

Autor: illricky
Počet zhlédnutí: 95 717

5:14 Wreckx-N-Effect - Rump Shaker (Album Version)

Wreckx-N-Effect - Rump Shaker (Album Version)

Autor: mcp666
Počet zhlédnutí: 69 737

3:25 Animaniacs - Dot Macademia Nuts

Animaniacs - Dot Macademia Nuts

Autor: DneyDude
Počet zhlédnutí: 29 723