Mika Relax, Take It Easy original

89 607
by Mika
Sledované video přidal uživatel: ivozig dne 11. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: mika, relax, take, it, easy, original, music, song

Vtipy, které tě dostanou!

„Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká...” zpívá pankáč a gládama kope do televize.

Po výbuchu v kosmetické továrně přijde houf žen k nebeské bráně a tam narazí na svatého Petra. Všechny ženy chtějí samozřejmě do nebe, a tak musí podstoupit zkoušku. „Která z vás měla pohlavní styk dřív, než byla plnoletá, odchod!” vyhlásí svatý Petr. Zvedne se polovina žen a odchází do pekla. „Která z vás byla byť jen jedinkrát nevěrná svému muži, odchod!” Zvedne se zbytek kromě jedné a také míří směrem k peklu. Najednou svatý Petr volá: „Hej, vy, vraťte se ještě! Tu hluchou s sebou vemte taky!”

“Ten můj mi před svatbou sliboval, že se budu mít jako v ráji.“ „A máš?“ „Ano. Jako Eva, nemam co na sebe…“

Pět Angličanů přijelo v Audi Quattro na italskou hranici. Zastavil je italský dopravák: „Jede vás pět v Audi Quattro, a to je nezákonné.” „Jakto, nezákonné?” diví se Angličan u volantu. „Quattro znamená čtyři.” Angličan nevěřícně namítl: „Quattro je název automobilu! Podívejte se do papíru, tady je to napsáno, automobil je určen pro pět cestujících!” „Tohle na mě nezkoušejte,” trval na svém dopravák. „Quattro znamená čtyři. Je vás v autě pět, a to znamená, že porušujete zákon.” „Zavolejte mi svého nadřízeného,” zuřil Angličan. „Chci mluvit s někým inteligentnějším!” „Teď nemůže,” krčí rameny dopravák. „Má práci se třemi chlapíky, kteří přijeli ve Fiatu Uno!”

Policajt se vrátí domů ze služby, převlékne se do civilu, a vydá se do města koupit si magnetofon. V obchodě se zeptá prodavačky: "Prosím vás, kolik stojí tamten magnetofon?" Prodavačka odpoví: "2500 korun, pane policajt." Policajt se diví: "Jak víte, že jsem policajt?" Ona odpoví: "No jednoduše, to na co jste se ptal, není magnetofon, ale dvojplotýnkový vařič."

Podobná YouTube videa

3:14 MIKA - Lollipop

MIKA - Lollipop

Autor: MIKAVEVO
Počet zhlédnutí: 61

1:14 FF XIII Leak, New XBox Dashboard, New Blizzard MMORPG

FF XIII Leak, New XBox Dashboard, New Blizzard MMORPG

Autor: G4M3GUY
Počet zhlédnutí: 1 038

3:47 Mika Relax, Take It Easy Official Music Video

Mika Relax, Take It Easy Official Music Video

Autor: pedropa01
Počet zhlédnutí: 42 426

3:59 Mika 01. We Are Golden

Mika 01. We Are Golden

Autor: MikaMusicFan
Počet zhlédnutí: 10 906