Mika Relax, Take It Easy original

89 633
by Mika
Sledované video přidal uživatel: ivozig dne 11. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: mika, relax, take, it, easy, original, music, song

Vtipy, které tě dostanou!

Tip na vánoční dárek: Směs fantazie, literatury faktu, hororu a science fiction. Vladimír Špidla a kolektiv ČSSD + US vydává autobiografii: MEIN KRACH!

Policejní vůz se v úzké uličce téměř srazí s protijedoucím fiátkem. Z auta vylézá blondýnka. „To jste si nevšimla, že je tady jednosměrka?” rozčiluje se policista. „Všimla,” odpoví blondýna, „ale nevěděla jsem, jestli pro vás nebo pro mě...”

Ptají se kamarádi vozíčkáře: „Kdybys byl sám na pustém ostrově, jaké dvě věci bys tam s sebou chtěl mít nejvíc?” „Nohy.”

Malému Karlíkovi padla na táboře do oka malá Markétka. „Vezmeš si mě za muže?” „A dokážeš uživit ženu s pěti panenkami?”

Poslední den ve školce přinesly všechny děti učitelce nějaký dárek. Syn květináře dal učitelce dárek, ta si prohlédla krabici, zatřepala s ní a povídá: - Vsadím se, že vím co to je - jsou to květiny. - Přesně tak. Syn majitele cukrárny jí dá dárek, ona si ho prohlédne a povídá: - Vsadím se, že je to bonboniéra. - Správně. Pak jí předá dárek syn majitele vinárny. Učitelka si všimne, že z toho něco odkapává, tak to ochutná a ptá se: - Je to víno? - Ne. Učitelka ochutná další kapku a ptá se: - Tak šampaňské? - Ne. - Tak to vzdávám. Co to vlastně je? - Štěně!

Podobná YouTube videa

3:14 MIKA - Lollipop

MIKA - Lollipop

Autor: MIKAVEVO
Počet zhlédnutí: 95

1:14 FF XIII Leak, New XBox Dashboard, New Blizzard MMORPG

FF XIII Leak, New XBox Dashboard, New Blizzard MMORPG

Autor: G4M3GUY
Počet zhlédnutí: 1 054

3:47 Mika Relax, Take It Easy Official Music Video

Mika Relax, Take It Easy Official Music Video

Autor: pedropa01
Počet zhlédnutí: 42 431

3:59 Mika 01. We Are Golden

Mika 01. We Are Golden

Autor: MikaMusicFan
Počet zhlédnutí: 10 911