Breathe - James Blunt (lyrics)

102 646
I don't own anything! the song belongs to James Blunt, and the images are from Deviantart.com. This song wasn't in youtube with a lyrics-version, so I decided to upload this video that my sister made.. Hope you like it! COMMENT&SUBSCRIBE PLEASE, IF YOU WANT! That makes me smile :))
Sledované video přidal uživatel: falcon97full dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: James, Blunt, Breathe, lyrics

Vtipy, které tě dostanou!

Jede sanitka a v ní řidič, doktor, sestřička a student na praxi. Jedou a najednou zničehonic řidič pustí volant a chytá se křečovitě rukama za krk. Dusí se, oči má někde na čele. Sestřička popadne lékárničku a praští řidiče do hlavy. Tomu hned záchvat přestává, chytá volant a jedou dál. Najednou doktor padá na podlahu, chytá se v křeči za krk, válí se po zemi a dusí se. Sestřička zas popadne lékárničku a praští ho do hlavy. Doktor se hned zvedne, sedne si a jedou dál, jako kdyby se nic nestalo. Student se celý v šoku obrací na doktora: „Jsem ve třetím ročníku a znám jenom teorii, žádná praxe, ale v životě jsem neslyšel o takových symptomech a metody léčby jsou natolik zvláštní, že jsem totálně zmatený. Můžete mi to aspoň trochu vysvětlit?!” A doktor flegmaticky odpovídá: „To neřeš, sestřičce se včera oběsil manžel, tak si z ní děláme prdel...”

Taxikáři ve skotském Aberdeenu se stala vážná dopravní nehoda. Druhý den o tom přinesl místní tisk zprávu. Z cestujících byly dvě ženy a tři muži ponecháni v nemocničním ošetřování, ostatních devět bylo po ošetření propuštěno do domácího léčení...

Prohlášení ředitele pražské Zoo: Voda k nám přišla tak rychle, že i želvy měly problém utéct.

Protrhne se hráz a voda rychle zaplavuje přilehlou vesničku. Všichni už jsou pryč, jenom farář stojí na věži kostela a modlí se. Připluje k němu člun požárníků: „Pojďte, otče, odvezeme vás.” Farář na to odpoví: „Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání.” Člun tedy odjede. Voda už dosahuje až nahoru na věž, tam stojí farář, drží se kříže a modlí se. Připluje k němu loď domobrany: „Pojďte, otče, odvezeme vás.” „Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání.” Loď odjede. Vesnice je už skoro celá zatopená, z vody kouká jen farářova hlava. Přiletí helikoptéra: „Pojďte, otče, hodíme vám lano.” „Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání.” Helikoptéra odletí a farář se utopí. Potom v nebi potká Ježíše a vyčítavě se ho ptá: „Proč jsi mě nezachránil?” „Co bys ještě chtěl - vždyť jsem ti poslal dvě lodě a helikoptéru!”

Prochází Pepíček lesem a najednou slyší: „Pepíčků, Pepíčků!” Zajde za panem hajným a říká mu: „Pane hajný, máte tady buzeranta.” „Já vím, Pepíčků!”